NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Wypadek starszej pani w autobusie lini nr.4., Wypadek starszej pani w autobusie lini nr.4.
Posty: 15
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2013r. 19:27  
Cytuj
Witam. Mam pytanie, a zarazem wielką prośbę. W czwartek 18.07.2013, w autobusie lini nr.4 jadącym w stronę Stalowej Woli, przed przystankiem na "cenrum 4" o godzinie mniej więcej 14, przewróciła się starsza kobieta. Osoby które w danym dniu i danej godzinie jechały tym autobusem, widziały całą sytuację, chcące pomóc, bardzo prosiłbym o kontakt tutaj na forum, ewentualnie nr. telefonu w celu skontaktowania się i udzielenia mi informacji odnośnie tego zajścia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2013r. 19:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2013r. 19:44  
Cytuj
A dokladnie w czym te osoby mialyby "pomoc"? W autobusach sa kamery udaj sie na zajezdnie napisz podanie lub popros zapytaj czy mozesz liczyc na udostepnienie materialu bedziesz miec wszystko czarno na bialym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2013r. 20:05  
Cytuj
W każdym autobusie są kamery? Dawno nie jeździłem autobusami. Chcę wyjaśnić jak wyglądała cała ta sytuacja, czy nie wynikała z czyjejś winy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2013r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
W każdym autobusie są kamery? Dawno nie jeździłem autobusami. Chcę wyjaśnić jak wyglądała cała ta sytuacja, czy nie wynikała z czyjejś winy.

Tak kamery są w autobusach w nowych i tych starszych.

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2013r. 20:37  
Cytuj
Jak najbardziej! Jeżeli faktycznie ktoś ucierpiał i zależy Ci na wyjaśnieniu kamera da Ci najlepszą odpowiedź jednak weź pod uwagę, że winienie kierowcy lub kierowczyni bo ostatnio widziałam urodzą panią blondynkę za sterami ogromnego autobusu nie ma najmniejszego sensu, bo taki urok autobusów ktoś mógł wybiec na droge i nagle hamowanie jest czasami wskazane każdy pasażer musi sie z tym liczyć szczególnie osoby starsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »