NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Kontrola Biletów w ZMKS, Co sadzicie o kontrolach biletów w ZMKS
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2013r. 16:10  
Cytuj
Jak wyżej co myślicie o przeprowadzanych kontrolach biletów w autobusach ZMKS Stalowa Wola.

Pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2013r. 16:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2013r. 17:35  
Cytuj
Eee słabo smiech2 Ja zawsze "na gapę" jadę. Jak wchodzi kanar to psssst magiczne pokrętło smiech2 Open the door i wyjscie z autobusu smiech2

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 13 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2013r. 17:40  
Cytuj
Virus- a czy w tych starych autobusach takowe pokretlo tez jest i działa?

Co do kontroli mnie to srednio dotyczy bo zawsze mam bilet, ale grubsza Pani kanar lekko przesadza ze swoją "zyczliwoscia" do kazdego. Nic nie mam do ludzi pokazuje bilet itd, ale jak ta Pani wsiada to tak robi sie slodko ze az mi niedobrze. Do kazdego cos przygaduje nawet do ludzi, którzy nie maja najmniejszej ochoty na jakieś dyskusje. Ostatnio jechalem 15 pasażerów i 15 anegdotek, a najlepsze jest to, że pomylila mnie z kims i rzuca mi tekstem "mamy tym razem bilet? Obiecalam, ze do soboty nie wlepie mandaciku..." WTF kibito??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2013r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
Virus- a czy w tych starych autobusach takowe pokretlo tez jest i działa?

Co do kontroli mnie to srednio dotyczy bo zawsze mam bilet, ale grubsza Pani kanar lekko przesadza ze swoją "zyczliwoscia" do kazdego. Nic nie mam do ludzi pokazuje bilet itd, ale jak ta Pani wsiada to tak robi sie slodko ze az mi niedobrze. Do kazdego cos przygaduje nawet do ludzi, którzy nie maja najmniejszej ochoty na jakieś dyskusje. Ostatnio jechalem 15 pasażerów i 15 anegdotek, a najlepsze jest to, że pomylila mnie z kims i rzuca mi tekstem "mamy tym razem bilet? Obiecalam, ze do soboty nie wlepie mandaciku..." WTF kibito??



W starych jest taki metalowy przycisk (?) przy siedzeniu obok drzwi jezyk

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2013r. 20:27  
Cytuj
Ale z tego co mi wiadomo jest jeszcze jeden taki młody pan kanar i dwie kobiety oprócz tej grubszej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 30 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 17:48  
Cytuj
Kwestie dotyczace firmy DMWA.Bylem pracownikiem tej firmy w Starachowicach i prawda jest ze pan Miroslawski jest kretaczem,od kilku miesiecy nieodbiera telefonu,niewyplaca naleznych pieniedzy.Wysylane byly smsy z grozbami jak rowniez obelgami do bylych juz pracownikow.Ja osobiscie od trzech miesiecy niejestem w stanie doprosic sie o swiadectwo pracy.Firma DMWA to utopia i jesli niechcecie sie w niej znajsc to miejcie baczenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2013r. 00:42  
Cytuj
Świadectwo pracy powinieneś dostać niezwłocznie, a najpóźniej w ciągu 7 dni pracodawca powinien je przesłać jeśli nie może wręczyć osobiście umiech Możesz z tym iść do Sądu Pracy i nawet domagać się odszkodowania. Zakładając sprawę nie ponosisz żadnych kosztów, więc warto umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 27 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2013r. 11:03  
Cytuj
Mnie kiedyś złapała ta gruba, jechałem bez biletu, ale darowała bo umówiłem się na browarumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2013r. 11:06  
Cytuj
Multibion ty trollu !!!!!!!!!!!!!Spamujesz w każdym temacie a twoje prostackie wypowiediz nic nie wnoszą !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2013r. 12:54  
Cytuj
CYTAT
Kwestie dotyczace firmy DMWA.Bylem pracownikiem tej firmy w Starachowicach i prawda jest ze pan Miroslawski jest kretaczem,od kilku miesiecy nieodbiera telefonu,niewyplaca naleznych pieniedzy.Wysylane byly smsy z grozbami jak rowniez obelgami do bylych juz pracownikow.Ja osobiscie od trzech miesiecy niejestem w stanie doprosic sie o swiadectwo pracy.Firma DMWA to utopia i jesli niechcecie sie w niej znajsc to miejcie baczenie.

kończ waść, wstydu oszczędź...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »