NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Dyrektor MOSiR, co sądzicie ?
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2013r. 22:52  
Cytuj
Chciałbym się dowiedzieć co mieszkańcy miasta Stalowa Wola sądzą o Panu Chmielewskim ? Nie chodzi mi tylko o jego podejście do problemów związanych ze stadionem.

Czy uważacie, że jest odpowiednią osobą na tym stanowisku czy też nie ? Może czymś się zasłużył a inni o tym nie wiedzą ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2013r. 22:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2013r. 09:24  
Cytuj
Znając życie kolejny oszust....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2013r. 11:21  
Cytuj
Szukasz haków na Pana Chmielewskiego cool girlcool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2013r. 16:58  
Cytuj
Ciekawy jestem co przygotowal na 75-lecie klubu Stal Stalowa Wola.

No chyba, że zapomniał..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2013r. 17:01  
Cytuj
Uczyl mnie w-f'u w budowlance, wspominam go bardzo negatywnie. Wiecznie pilka i pilka, klasa zajela sie soba a on sobajezyk Ogolnie byl hamski i cwaniakowatyjezyk teraz jaki jest to nie wiem moze sie zmienil a moze nie jezyk z dluzszym czasem sie okaze jaki z niego jest dyrektorjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2013r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
Ciekawy jestem co przygotowal na 75-lecie klubu Stal Stalowa Wola.

No chyba, że zapomniał..



No to jest 75 lecie...

http://stalo(...)id=30192

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2013r. 19:24  
Cytuj
Pan Andrzej mnie też uczył w-fu w budowlance i nie mogę powiedzieć o Nim złego słowa, fakt kładł duży nacisk na piłkę nożną, ale nie tylko piłka była na w-fie. Pytanie postawione dosyć późno bo z tego co pamiętam dyrektorem MOSiRu jest już 3 lata ( został nim po śmierci śp. Tadeusza Duszyńskiego, który też mnie uczył w-fu ). Uważam że pan Chmielewski jest oki, wcześniej był tam ratownikiem/instruktorem na basenie ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2013r. 19:38  
Cytuj
sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 11:41  
Cytuj
Ten człowiek z każdym drobiazgiem idzie do Prezydenta.Sam nie ruszy palcem w bucie. Razem z Prezydentem niszczą więc stalowowolski sport.A powinni odwrotnie. Ludzie nieprzyjemni, chamscy, typowi zwyrodnialce. Dla przykładu kto chce poznać Prezydenta niech idzie do niego w jakieś sprawie np. osobistej, rodzinnej.Brak słów dla określenia jego patologicznego zachowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 14 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2013r. 14:06  
Cytuj
CYTAT
Ten człowiek z każdym drobiazgiem idzie do Prezydenta.Sam nie ruszy palcem w bucie. Razem z Prezydentem niszczą więc stalowowolski sport.A powinni odwrotnie. Ludzie nieprzyjemni, chamscy, typowi zwyrodnialce. Dla przykładu kto chce poznać Prezydenta niech idzie do niego w jakieś sprawie np. osobistej, rodzinnej.Brak słów dla określenia jego patologicznego zachowania.


Popieram w 100%, święte słowagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »