NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
trasa na lublin, droga
Posty: 33
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 07:12  
Cytuj
witam mam pytanie o droge stalowa wola /lublin przez zaklikow -olbiecin -krasnik slyszalem ze prowadzone sa tam roboty drogowe i sa trudnosci z przejazdem prosze o info !!!!...umiechnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 07:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 07:53  
Cytuj
Przez Zaklikow nigdy nie smigam, droga kreta i waska a jak juz wladuja sie tiry to ciezko wyprzedzac (oczywiscie jak jest spory ruch). Wole nadlozyc kilka km i jechac na Pysznice-Krzaki-Zdziary-Janow i z tamtad juz na lublinjezyk Od Domostawy do Janowa jest juz troche wylatana droga ale pozniej juz ladnajezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 08:51  
Cytuj
Omijaj z daleka.
Wczoraj w Lipie był korek na co najmniej pół godziny czekania, a dalej, jeszcze w Lipie, a potem w Zaklikowie jest kilka wahadełek ze względu na remont drogi.
Przez Janów dojedziesz szybciej i wygodniej.
Lubię jeździć przez Olbięcin, bo trasa przyjemniejsza widokowo, ale trzeba poczekać na zakończenie remontu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 09:10  
Cytuj
Trasa na lublin przez Zaklików jest bardzo przyjemna, dużo zakrętów, mały ruch. Myślę, że warto spędzić te nawet kilkanaście minut na światłach przy remontowanych mostach.
Bardzo nie lubię trasy przez Janów Lubelski. Proszta, szeroka, mnóstwo tirów i nic ciekawego po drodze umiech

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 09:45  
Cytuj
W tygodniu trasą przez Zaklików do Lublina zajedziesz z ok. 15 min opóźnieniem, a na weekendzie ok 5-10 min opóźnienia będziesz miał. To i tak wcześniej będziesz na miejscu niż jadąc przez Janów.

Remonty aktualnie są w Lipie, Zaklikowie i Zdziechowicach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 12:45  
Cytuj
Jadąc na Janów Lubelski nakładasz jakieś 20 km. Jadąc na Zaklików w Rzeczycy Długiej można skręcić na Goliszowiec i wyskoczy się tuż za Lipą omijając światła. Wybierając się w kierunku Lublina zawsze jechałem tą drogę, dobrze ze remontują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2013r. 17:46  
Cytuj
Do Lublina przez Zaklików jechaliśmy 85 minut do centrum od 13ej.
Droga powrotna przez Janów i 70 minut. Auto miało non stop mniejsze spalanie chwilowe bo z ciekawości zerkałem bo płynniejsza jazda. Dla mnie to 15 minut to jednak sporo

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »