NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Włochata pizza z Capri,
Posty: 2
Dołączył: 10 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2013r. 20:12  
Cytuj
2 dni temu zamówiłem pizzę z Capri.Była to moja ostania pizza z tej pizzerii,pod serem zatopione były co najmniej dwa obrzydliwe włosy,ciemne,wolę nie myśleć skąd pochodziły...Kiedyś głośno było o innej stalowowolskiej pizzerii,gdzie niezadowoleni z pracy pracownicy urozmaicali sosy, nie wspomnę czym...Teraz w Capri najwyraźniej dzieje się to samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2013r. 20:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2013r. 21:02  
Cytuj
Takie coś jest możliwe ale... zastanawiające jest to, że konto założyłeś dzisiaj i akurat po to, żeby o tym napisać. Pachnie trochę konkurencją...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2013r. 21:14  
Cytuj
nawet bardziej niż trochę konkurencją zajeżdża ~!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2013r. 21:34  
Cytuj
no w pewnym sensie macie rację,bo pizzę będę jadł już tylko z własnego piekarnika,a że konto założyłem po to żeby opisać swoją przygodę,to żadna tajemnica,dawno nic mnie tak nie wkurzyło,człowiek głodny i zmęczony po pracy zamawia kolację i wyrzuca ją do kosza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2013r. 21:46  
Cytuj
A ja ją dalej będę jeśćjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 07:40  
Cytuj
CYTAT
no w pewnym sensie macie rację,bo pizzę będę jadł już tylko z własnego piekarnika,a że konto założyłem po to żeby opisać swoją przygodę,to żadna tajemnica,dawno nic mnie tak nie wkurzyło,człowiek głodny i zmęczony po pracy zamawia kolację i wyrzuca ją do kosza


Ja w takiej sytuacji wsiadam wkurzona w samochod i jadę ją zareklamować. Powiesz, że nie miales sily ani ochoty nigdzie jechac, ale wtedy nie wylewaj olaczu na forum skoro nie zrobiles nic aby walczyc o swoje i ich pogonic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
2 dni temu zamówiłem pizzę

CYTAT
no w pewnym sensie macie rację,bo pizzę będę jadł już tylko z własnego piekarnika,a że konto założyłem po to żeby opisać swoją przygodę,to żadna tajemnica,dawno nic mnie tak nie wkurzyło,człowiek głodny i zmęczony po pracy zamawia kolację i wyrzuca ją do kosza


cool girlGdybym była po pracy głodna i zmęczona okej zrobiłabym to co ty - napisała o tym na forum .....ale nie po dwóch dniach :szok:....najpierw to bym zadzwoniła do pizzeri w której zamawiałam i powiedziała im o co kaman...pewnie dowieźli by Ci nową lub zaproponowali inną ewentualność....ja rozumiem wszystko ale nie rozumiem jednego - po dwóch dniach (a raczej dopiero po dwóch dniach)zakładam konto i opisuję swój żal do lokalu kiedy to ani nie jestem głodna ani zmęczona(wiadomo Polak głodny to zły) itd ... jakby mnie wzięło na wspominki wolałabym założyć konto i dopisać się już w jakim istniejącym temacie odnośnie pizzerii..... cool girl Niestety miałam też wiele przypadków kiedy to zamawiana pizza była nie taka ( przypalona,nie te składniki itd) i wierz mi ,że zgłaszając to telefonicznie tam gdzie zamawiałam otrzymałam chociażby słowo - przepraszamy - i po dwóch dniach już mnie ten fakt tak nie ruszał na tyle ,żeby to opisać na forum cool girl i nie piszę tu tylko o wspomnianej pizzeri ale o wszystkich pizzeriach w Stalowej....cool girl a na koniec może się okazać ,że to nie był włos jakiejś pani czy pana tylko po prostu włos z pędzla którego używa się do smarowania sosem pizzy....ale nie zawsze go można zauważyć...nie usprawiedliwam kucharza ale takie rzeczy się zdarzają ...

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 17:56  
Cytuj
To i ja opiszę swoją historię.
Dwa tygodnie temu zamówiliśmy dużą pizzę w Capri.
Dojechała po 40minutach, dużo dodatków, brak włosów.
Po zjedzeniu 2óch kawałków rozbolał brzuch jednego z konsumentów.
Drugi zwalił to na problemy i się nie przejmował. Reszta została zabrana do domu.
Potem 4ry razy wizyta w wc i nieprzespana noc.
Rano spojrzałem do lodówki i znalazłem winowajcę. Ciasto przed : końcówkami puszystymi" było niedopieczone.
Także o ile w nisku pizzeria super sobie radziła o tyle Stalowa dla mnie jest przekreślona.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 20:16  
Cytuj
Jacek i tu masz 100%racji w nisku całkiem inna w stalowej co innego:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 18 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 06:55  
Cytuj
Ja również nie polecam pizzy z Capri, moja rodzika miała podobne problemy jak Jacek :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 13:57  
Cytuj
a ja polecam pizze z rusticy, najlepsza!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »