NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Indygo zlikwidowane?,
Posty: 11
Dołączył: 13 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 10:57  
Cytuj
Czy to prawda, że Indygo poplynelo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 10:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 19 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 11:21  
Cytuj
Tak, prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 15:52  
Cytuj
z tego co mi wiadomo to dwie dziewczyny co tam pracowaly beda otwierac bar z jedzonkiem na dowoz i na miejscu na trasie miedzy stalowa a niskiem (obok dawnych zakladow miesnych stary bar trafik) good

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 20:29  
Cytuj
Tak, to prawda, teraz jest wyprzedaż całego sprzetu i dekoracji jaka się tam znajdowały.
Warto zwrócić uwagę że wciągu pół roku w Stw zamkneły się trzy dobre lokale (Indygo, alternatywy, Omega)
a kolejne sa na skraju upadłości..

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 20:47  
Cytuj
Yyyyy.... dobre?

Wypowiem się co do Alternatyw bo czasem miałem średnią przyjemność tam być. Ogólnie lokal ostatnimi czas był zaniedbany, od zawsze miał dziadowskie nagłośnienie, a muzyka jaka tam leciała wołała o "pomstę do nieba". Jedynie co było jako takie tam to pizza... Właściciel nie miał żadnego pomysłu na ten lokal. Pamiętam jak go otwierali to nawet ten wystrój nie był taki ostatni... ale żeby prowadzić jakiś lokal to trzeba mieć trochę w głowie i trochę pomysłów, a tu nie było ani jednego, ani drugiego.

Ogólnie w STW nie mia lokalu na jakimś przyzwoitym poziomie dla ludzi w wieku 21-35. Albo są dyskoteki dla nastolatków, albo speluny dla żulerii... NNN tak chwalone przez niektórych też tyłka nie urywa.

Właściciele lokali myślą, że jak będzie piwo i łupanka to to wystarczy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 22:37  
Cytuj
w Alternatywach i Omedze nie bywałam, więc się nie wypowiem. natomiast Indygo moim zdaniem było słabe, dlatego popłynęło. kiedy bym tam nie poszła, to albo nie było kucharza ("jeszcze" - o godz 16, a raz nawet o 18, więc nie wiem, o której on zaczynął tę pracę), albo tego, co chciałam zamówic, a jak już mi się wreszcie udało coś zjeśc, to już więcej nie chciałam tam wracac. słyszałam też bardzo negatywne opinie dot. większych imprez tam organizowanych.

teraz lubię chodzic do Mamma Mia, bo mają smaczne jedzonko, choc ostatnio też nie było kilku pozycji z karty (i nie tylko ja słyszałam od kelnerki "nie ma", ale goście przy sąsiednich stolikach również) - mam nadzieję, że to jakiś słabszy dzień po prostu. no i Marcato, bardzo smaczne jedzenie, ale to bardziej na kolację z mężem czy biznesowe spotkanie, niż luźny wypad ze znajomymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2013r. 11:15  
Cytuj
W Stalowej żadne knajpy nie mają racji bytu, bo nikt do tych knajp nie chodzi !! Tu nie ma sensu w cokolwiek inwestować !

Upadłe miasto...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2013r. 11:40  
Cytuj
żuBer, co ciekawego Indygo ma do sprzedania? jakaś elektronika może? gdzie można nabyć jakichś informacji o tym ? umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2013r. 12:00  
Cytuj
jest ogłoszenie i lista tego co można u nich nabyć, w tym celu należy dzwonić umiech tak przynajmniej czytałam pare dni temu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Cze 2013r. 14:39  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 27 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2013r. 18:39  
Cytuj
No i jeszcze arkadia...też już zamknęli...OOOOOOO:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 27 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2013r. 06:02  
Cytuj
To nie jest wina prowadzacych lokale gastronomiczne,jak jest mała sprzedaż to nie ma kasy na inwetycje.Zubozenie społeczeństwa totalne dziadostwo to główna przyczyna wszelkich upadłości .
Dobrze sie maja tylko Bułgarzy ,ale dlatego że działaja w szarej strefie i tak maja załatwione że sa nietykalni ,a szcególnie jak zaczęło rządzić PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »