NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Profilaktyczne obuwie,
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 15:18  
Cytuj
Gdzie mogę kupić w Stalowej Woli profilaktyczne lub ortopedyczne obuwie dla dziecka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 15:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 20 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 16:42  
Cytuj
Widziałam tego rodzaju obuwie w sklepie ortopedycznym koło dużego kościoła (Konkatedry), przy ul. Popiełuszki. Sama kilka razy kupowałam buciki profilaktyczne dla dziecka w sklepie internetowym www.zdrowebuty.pl Zaleta - ogromny wybór i dobre ceny. Wada - nie można przymierzyć przed zakupem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 22 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 19:16  
Cytuj
W Stalowej jest ciężko coś wybrać. Na KENa w sklepie obuwniczym bodajże na przeciw Grabosia było kilka modeli. Podobno na 1 Sierpnia jest salon Life+, ale przynajmniej przez telefon też mało mają do zaoferowania w kwestii obuwia i odsyłają do Rzeszowa. Ja osobiście za pierwszym razem się skusiłam, ale buty nie wytrzymały zbyt długo, później kupowałam przez internet i byłam bardziej zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 21:01  
Cytuj
właśnie ja też zamawiam przez internet ale jest ten problem że niemożna buta przymierzyć, a każdy but inaczej leży i ma inna numeracje. Teraz szukamy coś w stylu Postęp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 21:01  
Cytuj
właśnie ja też zamawiam przez internet ale jest ten problem że niemożna buta przymierzyć, a każdy but inaczej leży i ma inna numeracje. Teraz szukamy coś w stylu Postęp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 13:58  
Cytuj
Chciałam odświeżyć temat. Czy w Stalowej zmieniło się coś na plus odnośnie bucików ortopedycznych dla dzieci? A w Rzeszowie gdzie najlepiej ewentualnie kupić? Przyznam, że przez internet boję się kupować ponieważ dziecko ma wysokie podbicie i szeroką stópkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 18:31  
Cytuj
ja kupuje buty ortopedyczne w Kolbuszowej maja najtaniej największy wybór ja kupowałam z Mrugały Porto na rzepy bo na edukacji maja sznurowane tylko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »