NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Dwor Olimp co sadzicie na temat wesel??,
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2013r. 16:28  
Cytuj
Kuchnia w Dworze Olimp jest kiepska. Nie wiem jak tam było kiedyś ale teraz menu przygotowuje się na miejscu.Warunki do tego nie są dobre bo kuchnia jest bardzo mała i ciasna a pracuje tam zbyt mało osób żeby przygotować coś dobrego.
Ja mogę dać przykład dużego wesela, płacono na osobę ok 180zł a jedzenie było takie jak za PRL-u. Jakieś pasztety, nadziewane mielonym schaby, rosół i galaretka to sama wegeta itd. Nikt nie mówi że to było niedobre, ale za tą kasę to powinni faszerować czymś innym, co dziś nowoczesna kuchnia dyktuje /pomidory suszone, oliwki, dobre sery, łosoś, tuńczyk, szparagi a nie szajsem co najtańsza hurtownia przywiezie. Właściciele nie proponują żadnych nowoczesnych dań bo pewnie trzeba oszczędzać i dlatego kuchnia to najsłabsza strona tego lokalu. Za to obsługa dobra , bardzo ładna sala, nakrycia i wystrój.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2013r. 16:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 Lis 2013r.
Skąd: Stalowa Wola/Kraków/
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2013r. 18:38  
Cytuj
Dla mnie Olimp lokal pierwsza klasaumiech
Miałam tam wesele we wrześniu. Jak szukaliśmy sali i weszliśmy do Olimpu to wiedziałam, że nigdzie indziej nie chcę. Sala robi ogromne wrażenie, to oświetlenie, żyrandol, podłoga, krzesła smiech2
Nie trzeba dodatkowo przystrajać sali smiech2
Kuchnia jest i robią na miejscu posiłki. Duży wybór menu, są też nowoczesne dania typu jakieś zupy kremy z grzankami, ale ja wolę tradycyjne weselne dania, rosół, schab z ziemniaczkami, barszcz czerowny z krokietem, karczek i kluski śląskie, zupa węgierska, na deser galaretka z szampana z lodami i owocami. Razem 5 dań gorących, 10 zimnych na stołach, deser. Stół wiejski przebogaty: udziec, pierogi, żurek itd. Dla mnie pycha, gościom też smakowało. Ale wiadomo są różne gusta i wszystkim się nie dogodzismiech2
Podłoga mimo początkowych wątpliwości nie była śliska, nikt się nie wywracał :cwaniak:
To, że łazienki piętro niżej to dla mnie zaleta. Tak samo jak brak holu, od razu z sali wychodzi się na zewnątrz.
Dwa wesela w tym samym czasie nie kolidują ze sobą. Właściciel mówił, że podłogi są wyciszone tak samo jak okna i drzwi. I rzeczywiście nie słyszeliśmy wesela które odbywało się wyżejsmiech2
Obsługa bardzo fajna i miła, nawet jak ich poprosiliśmy w ramach podziękowań, żeby z nami zatańczyli zgodzili się i fajnie się bawilismiech2
Właściciel też super, da się z nim dogadać, Mmożna podać swoje sugestie np. jak się chce ułożyć stoły, przy ustalaniu menu pomagał, że lepiej to czy tamto umiech Nie było problemu z organizowaniem przed Olimpem pokazu zespołu Kamikaze tańca z ogniem (polecam, warto, pozytywne zaskoczenie i coś nowego, innego na weselu https://www.faceb(...)lowaWola i dzięki bracia za niespodziankę, super prezentgood), właściel podczas wjazdu pod Olimp kierował ruchem samochodów, tak żeby było wolne miejsce pod pokaz.
Ogólnie było SUPER, pokoje na górze luksusowe, miejsc na samochody jest sporo, jedzienie pyszne i dużo, napoje bez limitu.
SZCZERZE POLECAM DWÓR OLIMP goodgoodgood
Polecam jeszcze naszego kamerzyste http://www.waclawhalaj.pl/ profesjonalna robota umiech Jego teledyski weselne, wycięte z całego filmu weslenego:
http://www.youtu(...)5F4oUAHs
http://www.youtu(...)Moh4VadU good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2013r. 21:02  
Cytuj
Witam, chciałabym potwierdzić to co napisała ancyk86, my też jesteśmy zadowoleni z wesela w Olimpie. I jak na razie nie doszły mnie sluchy że jedzenie gościom nie smakowało.
Co do wspomnianych łazienek, to przeciez na tym samym poziomie na dolnej sali jest toaleta dla starszych lub inwalidów więc nie nie mozna się do tego przyczepic.
Aha i jeśli chodiz o jedzenie, to wiadomo wszystkim w smakach nie dogodzi..ale napewno jest przyrządzane w lokalu przez kucharki..nie ma mowy o zadnym cateringu..tak jak to było wspominane wcześniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 09:13  
Cytuj
Mam pytanie a ile biorą od osoby w dworze Olimp? Dziekuję za odpowiedź

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 Lis 2013r.
Skąd: Stalowa Wola/Kraków/
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 09:27  
Cytuj
160zł od osoby umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Lis 2013r. 20:45  
Cytuj
Moja siostra takze miala tam wesele i bylo wszystko w porzadku. Ludzi chyba zazdrosc trafia i oczerniaja lokal. Wlasciciel wspolpacuje z Narzeczonymi, slucha ich opini, doradza.
Nie zgodze sie ze nie maja dan nowoczesnych, wszystko zalezy kto co wybierze z bardzo bogatego menu. Moja siostra wybrala standardy bo nie kazdy lubi wymyslanie, zwlaszcza jak bylo u nas duzo osob starszych.
Pierwsze slysze, ze sa jakies rozne ceny menua bylam przy ustalaniu!
My mielismy jedna cene 160zł i moglismy wybierac co nam sie podobalo. Nie wierze, ze jest menu za 130zl czy 180zl bo wlasciciel by nam mowil!
Wszystko bylo nielimitowane wlacznie z napojami i przystawkami. Jedynie co my zalatwialismy to tort i alkohol.
Nie sluchajcie wiec zlosliwcow i sami idzcie do wlasciciela pogadac. Widze, ze osoby ktore mialy wesele naprawde w tym lokalu to polecaja, a reszta klamie.
Sala najpiekniejsza w okolicy, nie wspomne o lazienkach bo az milo tam wejsc!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 18 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2013r. 16:03  
Cytuj
Byłam na weselu koleżanki. Bardzo przestronna, elegancka sala. Obsługa jak obsługa, może wielkiego wow nie było, ale nie ma się do czego przyczepić umiech a jedzenie całkiem smaczne.

Braliśmy nawet pod uwagę tę sale, ale nie było terminu ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 28 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 15:02  
Cytuj
Nie wiem skąd te niepochlebne opinie na temat dworu Olimp. Byłam tam w lecie na weselu i niczego nie brakowało. Sala prezentuje się pięknie, wszytsko czyste nowe i pachnące. Stół chłopski bardzo bogaty, a jedzenie smaczne. Nie było się do czego przyczepić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 31 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2014r. 10:08  
Cytuj
Dwór Olimp
Czy miał ktoś już wesele w górnej sali ( mniejszej) ? Sala jest podobno do 150 osób. Jak jest 150 osób to jest wystarczająco przestronnie, żeby można było tańczyć i nie było ścisku ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź

Ewentualnie może ktoś chce odstąpić dolną salę na 2015 rok ( okres wakacji)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2015r. 12:47  
Cytuj
Czy ten wspaniały przybytek działa też na weekendzie? Od kilku dni nie mogę się tam dodzwonić, na maila też nikt nie odpowiada, a nie mam czasu jechać tylko po co, żeby pocałować klamkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2015r. 16:00  
Cytuj
Właściciele mieszkają w olimpie więc bez problemu można ich spotkać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2015r. 16:32  
Cytuj
Dzięki, już załatwione.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2015r. 18:17  
Cytuj
fajny lokal ale wole klub fela w borowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 06:04  
Cytuj
Spoko ludzie, lepszej obsługi i jakości dań jeszcze nie spotkałem. Byłem na weselach w Sezamie, Lasowiance, Słonecznej ale najwyżej oceniam Dwór Olimp. Dolna sala bardzo przestronna, dużo miejsca do tańczenia - zabawy, ilość potraw ogromna, a nawet jestem skłonny napisać, że za dużo. Obsługa donosiła i wymieniała non stop wędliny, ciasta, owoce, sałatki itd., wszystko w ilościach ponad wystarczających. Toalety są na dole, a dla niepełnosprawnych jest chyba u góry przed zejściem do toalet. Dodam jeszcze, że dla nałogowców czyli palących są altany na zewnątrz. Jak dla mnie i mojej rodziny w skali od 1-10 to damy 11!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 06:44  
Cytuj
Co by nie mowic nikomu nie dogodzi... zawsze sie znajdzie ktos komu nie bedzie cos pasowac nawet gdyby to byl golebiewski gdzies w polsce. Zwlaszcza ze konkurencja nie spi i na tym forum umiech jedyna knajpa jakiej nie polecam w stalowej to sloneczlo i ewentualnie lasowianka.... omijac jak sie da umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 13:30  
Cytuj
Jedzenko duzo lepsze w Dwor Galicja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2015r. 08:36  
Cytuj
Byłam tam dwa razy na weselu. Wszystko ok, tylko kuchnia bardzo przeciętna. Po takim lokalu oczekuje się więcej. A tu jak u cioci na imieninach.

Robiłam tam też chrzciny (ze wzg na plac zabaw, duży plus). Cena wysoka, menu biedne, nie było z czego wybierać. Kontakt z właścicielem/menadżerem? słaby.
Jedzenia bbyło bardzo duzo, gościom smakowało podobno, mi tak sobie. Jedno danie było nie takie, jak miało być. Plus dla obsługi, panowie kelnerzy spisali się super.

Generalnie fajnie, aczkolwiek niedosyt jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2015r. 09:25  
Cytuj
To po co robilas chrzciny w tym "wspanialym przybytku" skoro wszystko ci nie pasowalo.... Trzeba bylo wybrac inny lokal Sezam, Galicje, Ordynate a moze Hilton.
Mieszasz sie w tych swoich wypowiedziach "menu biedne, nie było z czego wybierać" a jednoczesnie napisalas "Jedzenia bbyło bardzo duzo" ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2015r. 11:40  
Cytuj
Napisałam dlaczego zrobiłam tam chrzciny - bo mają plac zabaw. A na tym najbardziej mi zależało.

Czy biedne Menu z niewielkim wyborem wyklucza dużą ilość jedzenia? Chyba ktoś tu ma problemy z logiką. To napiszę jaśniej - do wyboru ze 3 zupy, 4 drugie dania, jeśli chodzi o przystawki to w zasadzie nie było żadnego wyboru, z 8 zdaje się proponowanych mogłam wybrać 7. I wszystko takie... zwyczajne. A ze duzo tego narobili, to już inna sprawa.

Poza tym wydaje mi się, że napisałam nie tylko minusy, ale i plusy. Lokal robi wrażenie, kiedy się tam wchodzi, więc czeka się też na jakieś wow na talerzu, a tu trochę rozczarowanie (w takiej Lasowiance to samo danie to może byłoby blisko wow, nie tam). KelnerZy świetnie pracują, dyskretnie, nie trzeba ich o nic prosić, wszystko jest zrobione na czas i tak, jak być powinno. Gorzej z kimś, z kim wszystko ustalalam. Właściwie były to dwie osoby, które mam wrażenie w ogóle się ze sobą nie komunikowaly.

No ale suma summarum impreza się udała. Pomijając schabowego, jako danie dla dzieci (zamawialam co innego).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »