NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dwor Olimp co sadzicie na temat wesel??,
Posty: 21
Dołączył: 22 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 20:30  
Cytuj
Jakie macie zdanie na temat Dworu Olimp??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 20:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 15:11  
Cytuj
[b]wideofilm, nie odpowiedziałes mi na pytanie. mają swoją kuchnie w dworze olimp?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 19:08  
Cytuj
Oczywiście,że mają. I to nowoczesną kuchnię z drogim wyposażeniem. Jest szef kuchni, pracownicy i obsługa sali.
W dzisiejszych czasach jakiś catering dowożony na tego typu uroczystości nie wchodzi w grę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 19:54  
Cytuj
wideofilm ma racje, jak ktos nie wie na 100% to po co wypisywac jakies ploty uslyszane od kogos??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 22:25  
Cytuj
Dwór OLIMP jest OK- bardzo okazały budynek i klimat też.
A co do Forum tego - to słynie z tego żeby każdego obgadać.
Po prostu siedzą tu same małolaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2013r. 10:00  
Cytuj
Dwór Olimp ma bardzo ładną salę - fajny efekt daja też te zmieniające się światła przy suficie.
Obsługa też działa sprawnie.
Ale jeśli chodzi o jedzenie - to jest słabiutkie (nie doprawione, nie za gorące, bez pomysłu) - nie wiem czy mają swoja kuchnię czy nie (najłatwiej o tym dowiedziec mogą się potencjalni klienci, którzy jak pojda ogladac lokal moga zarzadac tez pokazania kuchni).

Byłem też niedawno na weselu w Dworze Ordynata - tutaj głowna sala wyglądowo na razie jest troszkę mniej okazała od tej z Olimpu, ale jedzenie jest kilka klas lepsze i smaczniejsze.
Obsługa także bardzo sprawna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Maja 2013r. 12:32  
Cytuj
CYTAT (wideofilm)
I to nowoczesną kuchnię z drogim wyposażeniem.


Jasne. Bo oczywistym jest że im nowocześniejsza kuchnia, a zwłaszcza im droższe jest jej wyposażenie tym lepsze dania serwuje potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2013r. 07:31  
Cytuj
Nie wiem co jadłeś kolego, ale menu mają bardzo rozbudowane a samo jedzenie nieziemsko pyszne! Idealnie doprawione, bardzo elegancko podane, po prostu pyszne! Sól jest niezdrowa;) za to przyprawy z suszonych ziół są boskie.
Poza tym obsługa najwyższa klasa. Czyściutko, schludnie, w trakcie twania przyjęcia co chwilę ktoś pilnuje czystości toalet. Lokal na bardzo wysokim poziomie. Mili właściciele, bardzo dobry kontakt. Sala robi ogromne wrażenie.
W Ordynacie też byłam - no cóż, ja pozostawiam to bez komentarza. Ani ładnie, ani elegancko, jedzenie takie sobie. Moim skromnym zdaniem, nie ma co nawet porównywać tych dwóch miejsc, bo Olimp miażdży całe zaplecze weselne w Stalowej i okolicachumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 18 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2013r. 07:52  
Cytuj
Witam, jeśli chodzi o kuchnie w Olimpie, to mają własną, jedzenie jest przepyszne, ale każdy ma swój gust i smak, dlatego właśnie na stołach są przyprawy umiechLokal na wysokim poziomie, właściciele młodzi i bardzo sympatyczni!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2013r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem co jadłeś kolego, ale menu mają bardzo rozbudowane a samo jedzenie nieziemsko pyszne! Idealnie doprawione, bardzo elegancko podane, po prostu pyszne! Sól jest niezdrowa;) za to przyprawy z suszonych ziół są boskie.
Poza tym obsługa najwyższa klasa. Czyściutko, schludnie, w trakcie twania przyjęcia co chwilę ktoś pilnuje czystości toalet. Lokal na bardzo wysokim poziomie. Mili właściciele, bardzo dobry kontakt. Sala robi ogromne wrażenie.
W Ordynacie też byłam - no cóż, ja pozostawiam to bez komentarza. Ani ładnie, ani elegancko, jedzenie takie sobie. Moim skromnym zdaniem, nie ma co nawet porównywać tych dwóch miejsc, bo Olimp miażdży całe zaplecze weselne w Stalowej i okolicachumiech


Normalnie 100% tekst reklamowy napisany przez osobę związaną z tym lokalem.

CYTAT
a samo jedzenie nieziemsko pyszne!
- hahah to nie wiem co ty przez cale zycie jadlas jezyk
CYTAT
bo Olimp miażdży całe zaplecze weselne w Stalowej i okolicach
- zejdz na ziemie - ludzie akurat najlepiej oceniaja Dwór Galicję - bo tam jest najwiekszy problem z wolnym terminem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lip 2013r. 20:50  
Cytuj
Bylam wczoraj ogladac ta sale i robi wrazenie. Wiem ze maja tylko wolne terminy na gornej sali, ktora jest teraz na wykonczeniu. Wazne ze maja pokoje dla weselnikow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 07:55  
Cytuj
Użytkowniku o nicku wideofilm mam do Ciebie jedną WIELKĄ prośbę. Nie błaźnij się. Olimp, nie ma kuchni tylko jedzenie Cateringowe. I nie wmówisz mi, że jakich ono to nie ma kucharzy i kuchni pysznej. Owszem jedzenie takie sobie, ale przywiezione. Więc drogi człowieku skończ pajacowanie, spuść głowe i usiądz w kąciku.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 19:58  
Cytuj
virus, jesteś pewien że wszystko dowozi firma cateringowa? Jeśli tak to może orientujesz się co to za firma? Jak byłam oglądać tą salę, to właściciel zapewniał że ma swoją kuchnię i kucharzy..więc może ktoś wkońcu napisze prawdę ?? jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 08:35  
Cytuj
CYTAT
virus, jesteś pewien że wszystko dowozi firma cateringowa? Jeśli tak to może orientujesz się co to za firma? Jak byłam oglądać tą salę, to właściciel zapewniał że ma swoją kuchnię i kucharzy..więc może ktoś wkońcu napisze prawdę ?? jezyk

Wybacz Ci, ale nie napiszę bo nie chcę skłamać. Nie pamiętam co to za firma. Zapewniał Cię ? Mógł pokazać przecież jak oglądałaś salę. Chyba, że kuchnia to tajemnicaumiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 15:34  
Cytuj
Virus, właściciel sam proponował że możemy oglądnąć kuchnię, ale przyznam szczerze że nam się spieszyło i nie myśleliśmy, że kuchnia może wyglądać inaczej niż sobie to wyobrażamy, więc nie skorzystaliśmy z okazji. Ba, co więcej, proponowano nam nawet spotkanie z kucharzem, także sama już nie wiem co mysleć :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 15:42  
Cytuj
cool girl może kuchnię mają dostosowaną tylko do odgrzewania dowiezionych posiłków cool girl ale kuchnie mieć muszą bo na sali na talerze z termosów nakładać nie będą cool girl a odgrzewanie czy podawanie ich estetycznie na talerze też trzeba umieć więc zapewne szef kuchni od dopilnowania tego cool girl Kuchnia może jest może nie a jeśli jest - do czego służy i co w niej się robi nie wiem

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2013r. 13:40  
Cytuj
Lokal wspaniały.Obsługa na najwyższym poziomie. Właściciel zawsze pomocny i znający się na rzeczy i zawsze w kontakcie . Jedzenie pyszne, dwie sale -dwie kuchnie. Gdy się przyszło przed weselem rano to panie gotowały umiechWiec nie ma co tu tworzyć swoich teorii umiech Co najważniejsze podłoga nie jest śliska ! umiech A były też takie opinie umiech - Wesele udane umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2013r. 13:41  
Cytuj
I polecamy stół wiejski umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: stalowa okolice
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2013r. 08:12  
Cytuj
podłoga jest jak błysk, a poślizgu zero. w trakcie tańców to zauważyłam.ciekawe jak to zrobili, pewnie jakieś kryształki ,,diamentu,,są w płytkach(żart). piękny, piękny lokal z gustem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2013r. 14:52  
Cytuj
Dwór Olimp lokal z klasą. Kuchnia w pełni wyposażona, gotowanie oczywiście, że na miejscu. Jest szef kuchni i zawsze dwie, trzy osoby do pomocy. A cateringiem to oni się zajmują i mogą najwyżej dowieźć we wskazane miejsce!!! jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2013r. 20:52  
Cytuj
Co do wesel to wszystko zależny jak młodzi menu ustalą.

Byłem na 2 weselach w jednym lokalu W 2012r i 2013r ten sam lokal a rożne menu.

TO wszystko zależało od młodych ci co robili w 2012r zapłacili 170zl od osoby żarcia co niemiara, a drudzy w 2013r zapłacili 130zl to powiem tak NIE BYłO CO JEŚĆ.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2013r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Dwór Olimp lokal z klasą. Kuchnia w pełni wyposażona, gotowanie oczywiście, że na miejscu. Jest szef kuchni i zawsze dwie, trzy osoby do pomocy. A cateringiem to oni się zajmują i mogą najwyżej dowieźć we wskazane miejsce!!!


Jedzenie w Olimpie jest słabiutkie, za to wystrój i tym samym klimat oświetlenia bardzo fajny i z okolicznych lokali dałbym mu 1 miejsce razem z Dworem Galicja.
Ja od wielu osób słyszałem że jedzenie w Olimpie nie jest robione na miejscu, a jeśli nawet na miejscu to nie zmienia faktu, że słabiutkie (zwłaszcza obiad i dania gorące).

O wiele lepsze jedzenie jest w Ordynacie (to za sprawą kucharzy z prawdziwego zdarzenia, podkradzionych z bardzo znanego lokalu trochę km od Stalowej).
Ale akustyka tutaj trochę nieciekawa.

Szkoda, że właściciele wszystkich lokali z okolicy inwestują tylko w wystrój zapominając o baardzo ważnym elemencie sali weselnej .. akustyce, bo można ją znacznie poprawić niezbyt wysokimi kosztami w porównaniu do kosztów wykończenia - ludzi jednak wkurza jak całą imprezę dudni w głowie i nie wyraźnie słychać co gra zespół/DJ. :(

PS. Aby uprzedzić kolejne komentarze odnośnie słowa "słyszałem" to dopowiem, że jestem "z branży", ale nie konkurencją dla lokali jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2013r. 20:37  
Cytuj
Słabiutkie, to znaczy co? Mało, niedobre? Może jasniej. A może było tak jak napisał RNI z Jeżowego. Jeżeli ktoś żałuje to wiadomo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2013r. 10:46  
Cytuj
Słabiutkie bo: wygląda tak jak byłoby smażone/pieczone dzień wcześniej i później odgrzewane, ponadto słabo doprawione, bez pomysłu.
Ja osobiście określiłbym jej jako dania barowe, a nie restauracyjne.

Po za tym lokal naprawdę jest ładny i obsługa także w porządku i miła.

PS. Ja się dziwię co ludzie widzą w Królewskim w Janowie (jedzenie tragedia, obsługa tak samo - powiedziałbym, że wyglądają i zachowują się tak jakby byli na odróbkach za karę, a nie w pracy) - dla mnie tani kicz, a "królewska" jest tylko nazwa.

Ja osobiście ze stalowowolskich lokali i w niedalekiej okolicy polecam: Ordynata, Dwór Galicję i Dwór Olimp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2013r. 15:13  
Cytuj
bylem w tym roku i w Janowie i w Olimpie. W Janowie obsluga fatalna, kelnerki( srednia wieku chyba 17 lat) po polnocy prawie spały albo byly nacpane, jedzenie ponizej przecietnej, W Olimpie obsluga bardzo dobra, jedzenie mi tez smakowalo no i wyglad duzo ladniejszy w Olimpie, wada jest brak jakiegos hollu bo wchodzi sie od razu na sale. Wada obu lokali sa toalety pietro nizej niz sala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »