NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Obrączki ,
Posty: 6
Dołączył: 12 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 15:08  
Cytuj
Dodatkowo dodam że obrączki nie odbieraliście dzień przed ślubem tylko odbierał je Ojciec ponieważ Was nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 15:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 15:43  
Cytuj
Alien oddałem swoją obrączkę, zakład zmniejszył i dostałem z powrotem swoją obrączkę. Zresztą widać od wewnętrznej strony ślady po zwężaniu. Ja tam polecam dalej Rubina, właściciel spoko gość a Pani która przyjmowała zamówienie była kompetentna i dużo nam doradziła. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 16:58  
Cytuj
Bardzo dobrze Wojtek trzeba cisnąć prawde takim Pajacom . Moje obrączki zakupione w Rubinie noszą się elegancko a jak wam przeszkadza jakość to sobie kupcie złote obrączki u cyganów na piaskach z tombaku .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
DO Małżeństwo.Zakupiliścieobrączki w Tarnobrzegu i wynika z tego że jesteście typowymi klientami cwaniakami z Warszawy.
Wykonane zostały dla was obrączki bezszwowe z waszego złota ok 12gramowe w cenie 500 zł. Zabrakło 0,3 setne grama, które można było donieść i nie byłoby żanej dopłaty w kwocie 65 zł.
Pierwszy grawer był absolutnie za darmo, a to że póżniej sobie wymyśliliście dodatkowy grawer to i tak potraktowaliśmy ulgowo w cenie 20zł za 2 obrączki, co było ustalone wcześniej z mężem telefonicznie.
Na obrączki czekaliście tyle ile trzeba, terminy liczone są w dniach pracujących, a to że kapnęliście się mieśiąc przed ślubem że trzeba zrobić obrączki to nie mój problem. Można było zamówić ekspresem poza kolejką.
Co do rozmiaru, obrączki zostały wg zamówienia które podpisaliście i takie rozmiary zostały wykonane. Każdy wie, że rozmiary palców poraafią się zmienić w siągu dnia a co dopiero po 3 tygodniach.
Dodatkowo zmana rozmiaru obrączki została wykonana bezpłatnie na następny dzień.

Proszę przestać pisać bzdury niezgodne z prawdą.Dopłaty które wpłaciliści były zależne tylko od waszego widzimisię i uzgodnione wcześniej telefonicznie i zaakceptowane. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie i zależy man na tym żeby klient był zadowolony.



Sądząc po tonie wypowiedzi i słownictwie Małżeństwo chyba ma rację.... Można wypowiedzieć swoje zdanie w tej sprawie tym bardziej jeśli jest się drugą stroną ale pisząc to w ten sposób można odnieść wrażenie że obsługa czy też szefostwo tego zakładu jest delikatnie mówiąc niemiłe i to klient ma prosić o wykonanie usługo.... PS radzę poczytać to zdanie kilka razy: "Klient nasz Pan"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
Rubin-Stalowa Wola. Salon znajduje się na edukacji;>
Zamawialiśmy tam obrączki i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Grawer w gratisie do tego zmiany rozmiaru również.

aaa taka mała uwaga, 9karatowe złoto jest trwalsze i wytrzymalszeumiech
Cena powala na kolana a do tego nikt nie patrzy nam na próbe złota z jakiego mamy obrączke na palcujezyk




złoto jest 8 albo 14 umiech masz rację to w niższej próbie jest trwardsze aczkolwiek zmienia kolor z czasem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 15:46  
Cytuj
Kupowałem złotą biżuterię (nie były to co prawda obrączki)w sklepie AZUR w centrum FRAC http://www.azurstalowawola.pl/
Bardzo miła obsługa, ceny też przystępne. Polecam ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 00:45  
Cytuj
podnoszę wątek sprzed lat ;-)

Chciałbym odrobinę przerobić swoją obrączkę (dołożyć kamień)
Proszę polećcie mi dobrego - solidnego jubilera/złotnika (nie wiem czym się różnią) w STW.

Dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2017r. 15:34  
Cytuj
U którego jubilera warto przetopic zloto na obraczki? Chodzi by obrączki byly solidnie wykonane I by nie przeplacic za usluge?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 479
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sie 2020r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
U którego jubilera warto przetopic zloto na obraczki? Chodzi by obrączki byly solidnie wykonane I by nie przeplacic za usluge?


Podbijam!

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2020r. 22:26  
Cytuj
Opal przy hali targowejok
Przynieśliśmy swoje złoto bodajże mieliśmy 11g a poszło koło 10g na dwie złote obrączki. Były dwie przymiarki i dwie zmiany rozmiaru, było polerowanie na nasze życzenie by świeciły się odpowiednio.
Za pierwszym razem gdy przyszliśmy obejrzeć obrączki wydały nam się zbyt cienkie. Pan bez namysłu powiedział że na jutro będą grubsze nie ma sprawy.
Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi.
Resztę złota które zostało odkupili ode mnie w dobrej cenie pamiętam.
Polecam Opal ok

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »