NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »
Nowy Temat Odpowiedz
Potykacz gdzie ustawić? Dobre miejsce,
Posty: 12
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 14:11  
Cytuj
Witam
chcę zareklamować swoją firmę, zakupiłam potykacz tylko teraz zastanawiam się gdzie w Stalowej najlepiej go ustawić, by jak najwięcej ludzi miało z nim styczność...

Proszę o rady w jakim miejscu w Stalowej taki potykacz się sprawdzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 14:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 15:38  
Cytuj
1. Nie podałaś rodzaju działalności, to kluczowe przy doborze miejsca - wszystko zależy od grupy docelowej.

2. Najpierw kupujesz potykacz, a potem zastanawiasz gdzie go postawić? Iście strategiczne posunięcie.

3. Jeśli to drobna działalność usługowa lub sklepik, dobrze taki potykacz ustawić przed siedzibą, może on ułatwić jej zlokalizowanie. Jeśli chcesz zareklamować się gdzieś "na mieście", to ulica raczej odpada, zaraz Ci to ktoś ukradnie, albo zdemoluje. W grę wchodzą jakieś galerie i centra handlowe, ale to już musisz ustalić z właścicielami takich obiektów. Na pewno potykacz będzie tam bezpieczniejszy niż na ulicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 15:50  
Cytuj
Moim zdaniem już zareklamowałaś swoją firmę. Gazela Biznesu 2013 w kategorii Kreatywność i Pomysłowość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 19:39  
Cytuj
Stawiać dowolnie to sobie możesz na swoim podwórku o ile takowe posiadasz. Natomiast ulice miasta nie należą do Ciebie więc jak niechcesz płacić kary to proponuje najpierw udać się do Urzędu Miasta i spytać o zezwolenie i stawkę za taki potykacz.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
1. Nie podałaś rodzaju działalności, to kluczowe przy doborze miejsca - wszystko zależy od grupy docelowej.

2. Najpierw kupujesz potykacz, a potem zastanawiasz gdzie go postawić? Iście strategiczne posunięcie.

3. Jeśli to drobna działalność usługowa lub sklepik, dobrze taki potykacz ustawić przed siedzibą, może on ułatwić jej zlokalizowanie. Jeśli chcesz zareklamować się gdzieś \"na mieście\", to ulica raczej odpada, zaraz Ci to ktoś ukradnie, albo zdemoluje. W grę wchodzą jakieś galerie i centra handlowe, ale to już musisz ustalić z właścicielami takich obiektów. Na pewno potykacz będzie tam bezpieczniejszy niż na ulicy.


Po pierwsze potykacz był już nie raz używany, teraz szukam dla niego lepszego miesjca. Nie proszę tu o ocenę mojej strategii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
Stawiać dowolnie to sobie możesz na swoim podwórku o ile takowe posiadasz. Natomiast ulice miasta nie należą do Ciebie więc jak niechcesz płacić kary to proponuje najpierw udać się do Urzędu Miasta i spytać o zezwolenie i stawkę za taki potykacz.
Pozdrawiam


Ale czy ja napisałama że chce stawiac potykacz na ulicy i to za darmo???? Ja zadałam całkiem inne pytanie...

Czy nie można mi odpowiedzieć na pytanie sensownie, krótko i na temat??? trzeba zaraz jątrzyć doszukiwać się drugiego dna bądź oceniać czy ktoś najpierw coś zrobił a potem pomyślał???

formalności odnośnie postawienia potykacza w danym miejscu - znam, chciałam tylko żeby ktoś mi doradził gdzie ewentualnie waszym zdaniem warto go postawić, ale widzę że zbyt dużo to innych kosztuje.


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Czy nie można mi odpowiedzieć na pytanie sensownie, krótko i na temat???


Ok, ja Ci odpowiem krótko i na temat. Od poniedziałku do piątku ustaw go przy głównej bramie HSW. W sobotę rano w Tesco, po południu przy bramie głównej stadionu na Hutniczej, a wieczorem pod Planetą. W sobotnią noc oczywiście przy wejściu do Flamingo. W niedzielny poranek, pamiętaj aby przestawić go spod burdelu prosto do kościoła.

Gwarantuję Ci, że takim systemem najwięcej ludzi będzie miało z nim styczność.

Proszę, nie ma za co.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 23:50  
Cytuj
CYTAT
Po pierwsze potykacz był już nie raz używany, teraz szukam dla niego lepszego miesjca. Nie proszę tu o ocenę mojej strategii.


Albo nie rozumiesz co się do Ciebie pisze, albo nie masz pojęcia o jakiejkolwiek reklamie. Najprawdopodobniej jedno i drugie. W takim razie życzę powodzenia, będzie Ci potrzebne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 23:59  
Cytuj
CYTAT
, a wieczorem pod Planetą. W sobotnią noc oczywiście przy wejściu do Flamingo.


oj z ta planetą to bym dyskutował, kiedys może i tak teraz planeta zalicza rownię pochyłą w dół... chyba planeta ma się ku końcowi z taką obsługą, i ochroną.
Sobota ul. okulickiego sporo ludzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2013r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
oj z ta planetą to bym dyskutował, kiedys może i tak teraz planeta zalicza rownię pochyłą w dół... chyba planeta ma się ku końcowi z taką obsługą, i ochroną.
Sobota ul. okulickiego sporo ludzi


To co napisał kolega, to była ironia... mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2013r. 11:56  
Cytuj
miejsca w ktorych jest duzy przeplyw ludzi
miedzy pks a hala targowa takze inne chodniki ktore prowadza na hale targowa dobrym miescem jest kolo wzorcowego na zbiegu skrzyzowania jana pawla popieluszki , w pasazu tesco tylko mysle ze na wszystko trzeba miec pozwolenia a potykacz musi byc przymontowany do podloza bo jego zywotnosc bedzie ktotka naraziegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »