NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Top-Transie gdzie jesteś?,
Posty: 16
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 20:29  
Cytuj
cytryna ja często jeździłam Top Transem i wiele razy widziałam te same twarze w busie, więc o czymś to świadczyło. Ja i moi znajomi zawsze pochlebnie wypowiadamy sie o tej firmie. Jeżdżąc TT od dłuższego czasu odniosłam wrażenie że klientów im przybywa dlatego teraz ubolewam nad tym że zawiesili działalność. Tak szczerze to myślicie że jest szansa że wrócą ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 20:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 20:37  
Cytuj
ja jezdzilam tylko ttgood
i szczerze mysle ze jest duza szansaok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 20:44  
Cytuj
Tak samo jak ja i moje koleżanki, owszem przyznam że zdarzyło mi się podróżować marcelem ale tylko wtedy kiedy był to jedyny środek transportu. Zresztą na samą myśl o czekaniu pod europą aż podjedzie marcel i wszyscy raptem rzucą sie w kierunku drzwi to aż mnie ciarki przechodzą. ścisk, przepychanki, już nie wspominając o "komfortowej" jeździe ; /

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 20:59  
Cytuj
Owszem,może tt miał dużo stałych pasażerów,ale widocznie za mało skoro już chłopaki nie jeźdżą...ja tez jestem stałym pasażerem top transa i to od samego ich początku tutaj...prawie 6 lat...
A szczerze,to trzymam kciuki za to co wiem w związku z topem w przyszłościgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 21:02  
Cytuj
a co wiesz jesli mozna spytac?zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 21:07  
Cytuj
a wiem coś i to z dobrych źródeł,trzymajcie kciukigood,a marcel niech powinszuje sobie i się nacieszy swoją łapczywościąmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 21:46  
Cytuj
znajac ich to na pewno wymysla jakies maksymalne pie*dolniecie
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 22:24  
Cytuj
julka, dobrze to ujęłaśgood hahahagood,na wszystko przyjdzie czasgood tt good
a marcel zapewne poczuł się panem wszechświata i myśli,że on jest najlepszy i że wszyscy go uwielbiają,a tu po prostu ludzie czymś jeździć muszą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 00:09  
Cytuj
no i będzie teraz ! Marcel po 5-6 złotych do Rzeszowa jeżdził bo chciał zniszczyć TT ! teraz zrobi pewnie ceny po 12 złotych i nie bedzie wyboru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 00:13  
Cytuj
Sami na siebie bat ukręcili. Tu na forum nawet pytali ludzie o rozkład ... Bo strony nie mieli ... eh.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 07:23  
Cytuj
Tak może i to jest mankament że nie ma strony internetowej z aktualnym rozkładem jazdy ale to na pewno nie był powód dla którego jest obecnie taka sytuacja. Chora rywalizacja ze strony firmy marcel do tego doprowadziła, przecież to każdy był w stanie zauważyć, stoi bus marcela na przodzie po środku Top Trans a na końcu znowu marcel, oczywiście ten pierwszy wyrusza chwile przed odjazdem TT, zgarnia z tych przystanków na których jest więcej osób, a TT zatrzymuje sie każdemu, nawet gdy stoi jedna osoba. No i kto tu dba o klienta ?
Cytryna to co Topek zrobi nam niespodzianke ? ;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 09:18  
Cytuj
Otóż to marcel prowadził chorą rywalizację,ktoś wyżej napisał,że busy z tt jeździły jak chciały,a z marcela to może nie??? w ostatnim czasie ciągle jechał jakiś marcel,którego nie ma w rozkładzie...a dziwne,że odkąd top nie jeździ to tych busów marcela też nie ma,głupota szefa marcela nie zna granicmlotek a ceny biletów już poszły w górę a zapewne jeszcze podniosą.
Karola jak to się mówi" życie jest pełne niespodzianek i potrafi zaskakiwać"good ttsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 09:27  
Cytuj
CYTAT
marcela też nie ma,głupota szefa marcela nie zna granic


Jaka głupota ? Była konkurencja. Nie ma. To chyba jego działania nie są głupie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 10:01  
Cytuj
Cytryna to mam nadzieje że sie mile zaskocze w najbliższym czasie ;D

Działania szefostwa marcela nie byłyby głupie gdyby służyły nam - klientom, a tu chodzi tylko o to by wykosić konkurencje i niestety ale nikt nie patrzy na dobro ludzi dojeżdżających codziennie do Rzeszowa tylko na jak największy zysk. Najpierw coś dają a później to zabierają, zero rzetelności i szacunku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 10:31  
Cytuj
Przeciez zawsze o to chodzilo,najpierw wykosic konkurencje a potem samemu warunki dyktowac.

Co do jazdy Marcela i TT, to jechalem latem i tym i tym.

I jezeli chodzi o komfort jazdy to lepiej jest w Marcelu.

TT jakby na tej lini Rzeszow-STW postawil 6 nowych busow i wyjezdzal co 30min , na necie, przystankach wywiesil rozklad jazdy,to i wtedy Marcel mialby klopot.

Nawet nie pomogl by wyjazd Marcela 5 min przed TT.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 10:36  
Cytuj
smerfetka, a czy jego zachowania były w porządku i normalne...hmm,jakby nie zachowywał się tak to i tt i marcel by miał możliwość funkcjonowania,a tak to postępowanie szefa marcela,każdy widzi jakie jest...,po trupach do celu,dopóki był tt to dokładał busów ile tylko się dało,takich których nie było na rozkładzie i dawał promocje,żeby tylko ludzie jechali z nim a nie z tt,a tu tt nie jeździ kilka dni,a już marcel jeszcze tego samego dnia podniósł ceny i wycofał sobie te lewe kursy,bo po co ma jeździć więcej busów i po co promocje,jak i tak teraz on króluje na tej trasie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 12:07  
Cytuj
No cóż miejmy nadzieje że jego królowanie niedługo sie skończy !!! good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 18:50  
Cytuj
CYTAT
W tym marcelu to konfidenci są i wydzwaniali na tt ze ma coś tam o kilka osób zadużo ale sami jaki wiozą 10- 15 osób na stojaka to jest wporządku. Marcel jakim kolwiek kontrolom to był poddawany co najwyżej w Stw lub Nisku, w Rze nie do ruszenia jest


mlotek mlotek mlotek mlotek

Kierowcy z TopTransu tak samo wydzwaniali na policję i mówili, ze Marcel jest przeładowany albo kierowca jedzie po pijaku (chociaż tak nie było, ale marcelka policja przetrzymała, a TopTrans sobie zbierał ludzi po drodze na spokojnie).

Żal czytać niektórych komentarzy, bo chodzi wam o to, żeby kogoś obsmarować i tyle. A założę się, że większość krytykantów i tak Marcelkiem jeździ.
Zgodzę się, że to, co się działo pomiędzy TopTransem i Marcelem ostatnio, nie było w porządku(szczególnie te kursy 5 min przed odjazdem konkurencji, telefony na policje albo wyścigi na drodze, wymijanie itp.), ale wina leży po obu stronach. TopTrans też robił niezłe wałki... Przecież oni zaczęli wprowadzać kursy 10 minut przed Marcelem, a czasem nawet opóźniali odjazd do 5 minut, żeby więcej ludzi Marcelowi zgarnąć. Albo wymijanie Marcela, kiedy ruszał z przystanku, raz jeden kierowca odważył się wyprzedzać na przejściu dla pieszych (gratulacje dla niego).

TopTrans wprowadził nowe kursy, promocje, ale nie wyszło. Wygrał silniejszy. Cieszcie się, że macie czym jeździć, w Marcelu tragedii przecież nie ma. Busy jeżdżą co 15 minut, więc jak wam jakiś kierowca nie pasuje, to można poczekać, albo jechać wcześniej. Z resztą, nikt was nie zmusza przecież. Droga wolna umiech

A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu ; )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 21:47  
Cytuj
trafia mnie jak widzę co niektórzy piszą, trafia mnie to jak muszę wsiadać do marcela. I nie piszcie mi idź na pks, auto(nie mam swojego a Ci co się ogłaszają różnie jeżdzą nie zawsze mi pasuje) Nie nawidzę kierowców ch**ów z marcela perfidni cwaniacyyyy!
z różowego, ze zotego i jeszcze kilku. myślą ze są panami, no ale jak tu nie być jak ludzie do nich lgną jak muchy do słodkiego.


Sama nie RAZ byłam świadkiem jak podjeżdżał tt i marcel i kogo ludzie wybierali ??? no marcelka. A teraz jak jesteście za tt to zróbmy akcje: przeładowanie na tt ja jestem za i zobaczymy. I tak to nic nie da pewnie....
nie interesuje ich czy jest klimatyzacja, czy jest gorąco żeby tym ludziom się jechało dobrze, może by zainwestoali w jakich zapach do atua....

strasznie lubiałam kierowców tt, nawet wysiadali pomagali torbę wyjąć/ włożyć/ a w marcelku :
dzień dobry czy mogę włożyć torbę do bagażnika?
- a skąd pani wie, że pani wsiądzie(stałam w drzwiach do wejśćia.)


masakra ogólnie masakra tylko czekać kiedy bilety będą po dyszce jak nie więcej ;OOO

tragedia ogólnie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 22:41  
Cytuj
samanta,nie tylko Ciebie trafia jak masz jechać marcelem,ale cóż teraz pozostał tylko on,a jeździć trzeba czymś...
Hmm,Twoj pomysł z akcją nic nie da,bo tt już nie jeździ... przynajmniej chwilowo zrobił stop na tej trasie...,aby każdy mógł się " nacieszyć" marcelem i jego nową promocją...bilety Rz- Stw 9zł,a pewnie na tym nie koniec...brawo dla właściciela marcelamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2013r. 06:15  
Cytuj
Samanta zgadzam sie z tym co napisałaś, taka jest właśnie prawda.

Topku wróć !!! ;(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2013r. 14:39  
Cytuj
wie ktoś czy nie wrócił czasem top-trans??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 9 Maja 2010r.
Skąd: okolice RsT
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2013r. 15:32  
Cytuj
Wczoraj nie było widać na trasie Rzeszów - Stalowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2013r. 16:26  
Cytuj
Niech wkońcu wróci, nie mam ochoty jezdzic z tymi chamami z marcela

Dzień bez ćwiczeń to dzień stracony!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2013r. 19:12  
Cytuj
wrócismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »