NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Top-Transie gdzie jesteś?,
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 21:35  
Cytuj
może się doczekamy powrotu ttgood,marcel by się zdziwił jakby ujrzał po raz kolejny top transa na tej trasiegood
a dzisiaj rozmawiałam z jednym z chłopaków z tt i trzymam za nich kciukismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 21:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 22:11  
Cytuj
czy tylko ja baje się jechać Marcelem?sciana kierowcy pędzą jak niewiem na co... raz spotkałam się tylko w zeszłym miesiącu, jadac rano do rzeszowa kierował starszy pan i zabrał tylko tyle osób ile miejsc siedzących... ewentualnie zabierał już od jeżowego tylko tych co mają miesięczne... co sprawiło, że stało 3osoby na przejsciu a nie 10!!! mlotekaż czekać jak tylko wyjeb... sie do rowu z tymi ludźmie kiedyś. TOP TRANS mam nadzieje, że wróci... jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie opłacało się im to... no chyba, że Marcel faktycznie nowe kursy ustalił tuż przed nimi. Mam nadzieje, ze to chwilowe zawieszenie kursów.!!!!ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 9 Maja 2010r.
Skąd: okolice RsT
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 22:11  
Cytuj
Top - Transik poprostu zrobił sobie dłuższy weekend good Topie wróć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 06:53  
Cytuj
Ja myśle że Top Trans znika na jakiś czas i opracowuje jakąs dobrą i skuteczną taktykę walki z marcelem ;D
Nie może tak być że nagle na drodze pojawia sie bus którego wcale nie ma w rozkładzie i jedzie przed konkurencyjną firmą ;/ na pewno są na to jakies przepisy które tego zabraniają i tu nie powinno sie załamywać rąk tylko dociekać swoich praw.
Drogi Top Transie zmobilizuj swe siły i walcz ! przeciwnik jest może mocny ale jego moc tkwi w nieuczciwości i chamstwie co jest Wam obce , ale licze na to że to jest tylko przegrana bitwa. Trzymam kciuki ;) !
Piszcie tu na bieżąco jak wygląda sytuacja !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 08:19  
Cytuj
9 zł za marcela? To już wolę dorzucić te kilka groszy i pojechać PKSem. Przynajmniej nie będę musiał się modlić w drodze.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 09:27  
Cytuj
Top-trans miał w d... klienta. Nie miał strony, rozkładu ... kiedyś próbowałam skontaktować się z właścicielem ... nie potrafił nawet oddzwonić jak obiecał. W 21 wieku nie mieli racji bytu. Stare busy. Z czym do ludzi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
Top-trans miał w d... klienta. Nie miał strony, rozkładu ... kiedyś próbowałam skontaktować się z właścicielem ... nie potrafił nawet oddzwonić jak obiecał. W 21 wieku nie mieli racji bytu. Stare busy. Z czym do ludzi ?



A ta twoja złodziejka firma ma nowe busy?? Smieszne, szczególnie nowy jest ten różowy, tak samo jak i nowe sa takie 2 fioloetowe bez napisów które jezdza od niedawna, na nich to jeszcze widać na jakiej kiedys trasie jeżdzily

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 09:47  
Cytuj
Właśnie , kto jechał kiedykolwiek różowym marcelem ten wie jaki on nowy ;/ dziwne że to w ogóle jeszcze sie toczy zważywszy na to że jak sie nim jedzie to ma sie wrażenie że zaraz rozpadnie sie na kawałki.
A Top Trans z czym do ludzi ? tutaj można by wiele napisać pozytywnych rzeczy ale wystarczy jedno - z kulturą i poszanowaniem klienta i zapewnieniem mu bezpieczeństwa i komfortu jazdy , dlatego licze na to że tak jak ktoś wczesniej napisał jest to chwilowe zawieszenie żeby ludzi przekonali sie jaką twarz pokaże teraz marcel i jaką cene wywinduje za przejazd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
Top-trans miał w d... klienta. Nie miał strony, rozkładu ... kiedyś próbowałam skontaktować się z właścicielem ... nie potrafił nawet oddzwonić jak obiecał. W 21 wieku nie mieli racji bytu. Stare busy. Z czym do ludzi ?


CYTAT

A ta twoja złodziejka firma ma nowe busy?? Smieszne, szczególnie nowy jest ten różowy, tak samo jak i nowe sa takie 2 fioloetowe bez napisów które jezdza od niedawna, na nich to jeszcze widać na jakiej kiedys trasie jeżdzily


Nie chodzi o to czy złodziejska czy też nie, ale Top-Trans często jeździł jak chciał.
Ja, planując dojazd na określoną godzinę do Rzeszowa,
nigdy nie byłam pewna czy Top mnie dowiezie, niestety.
Czasem zdarzało mu się przyjechać po czasie odjazdu.
Z musu, stojąc już na miejscu przed jakimkolwiek busem, korzystałam więc z drugiej firmy.
Busy mieli tak samo stare lub jak kto woli w tym samym stanie.
Jeździli podobnie.
Faktem jest, że brak konkurencji źle działa dla interesów przeciętnego osobnika chcącego dojechać do celu.
Faktem jest również, że kierowcy z Marcela jeżdżą bardzo niebezpiecznie:
- szybko ruszają z przystanku- co powoduje szarpanie ludźmi,
- włączają się do ruchu nie patrząc w ogóle w boczne lub wsteczne lusterka,
- przekraczają prędkość-czy to w terenie zabudowanym czy poza nim,
- niektórzy mają olewający, często niemiły stosunek do wsiadających - głupie komentarze, pyskówki. A podobno"klient nasz pan" good
- ostro hamują - zwłaszcza jak jadą szybko a tu nagle okazuje się, że ktoś jest bezczelny i chce wysiąść na przystanku....
Dlaczego ludzie w busie nie zgłoszą tego na policję?
Dlaczego policja w ramach zapobiegania wypadkom lub kolizjom drogowym nie kontroluje tych busów w trakcie jazdy.
Najlepiej byłoby jechać za nimi nieoznakowanym samochodem policyjnym.

Jak tylko mogę to staram się jeździć własnym transportem lub autobusem.
Odpuszczam przyjemność z jazdy w/w firmami.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 10:50  
Cytuj
Towarzyszu Mak..., ogarnijcie się! Macie najnowocześniejsze autobusy na Podkarpaciu, a ciągle likwidujecie połączenia Stalowa Wola - Rzeszów. Zamiast konkurować, ustępujecie pola Marcelowi i TT. Przez waszą politykę niedługo nie będzie PKS-u, bo tracicie klientów! Kiedy Marcel podnosi ceny, może czas dostosować rozkład i przywrócić połączenia? Cena nie musi być stała. Jeśli w drugą stronę jedzie mało osób, można ją podnieść i na odwrót.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 11:17  
Cytuj
W Marcelu jeździ fajnie tylko Grzesiek i taki pan lekko się jąkający. Nie szarpie, nie przeciąga na biegach i ogólnie ma fajne podejście do pasażerów. To się chwali, to się ceni umiech

Wszyscy starsi kierowcy, to banda buców i aż się dziwię, że pomimo wieku i (chyba) długiego stażu pracy można tak fatalnie jeździć. Kolejna sprawa, ruszanie z przystanku niczym bolidem F1 z pit stopu, a osoba wsiadająca lata po busie jak żyd ( na STW- skie warunki, to raczej cygan ) po pustym sklepie. Człowiek się obija o siedzenia i o innych ludzi tak, że masakra.

No i na koniec powiem tak, że gdyby PKS jeździł co 30 min do Rzeszowa i odwrotnie, to jeździłbym autobusem, a że zależy mi na czasie, bo kto lubi np w zimie czekać długo na przystankach, to jeżdżę busem. Mówi się trudno, może uda się szczęśliwie przejechać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 14:17  
Cytuj
Czy ktoś wie czy jutro top trans kursuje na trasie Rzeszów-Stalowa Wola? I w jakich godzinach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 14:49  
Cytuj
"Układ zamknięty" stworzony w naszym województwie (ostatnie zatrzymanie wpływowego urzędnika), którego częścią jest firma Marcel już niedługo da o sobie znać wszystkim pasażerom w postaci monopolu cenowego. Można dyskutować o jakości obsługi, o stanie technicznym busów wszstkich firm przewozowych itp. Dla nie wtajemniczonych pragnę uzmysłowić, że walka idzie o CENĘ BILETÓW!!!
Czy nie dziwi was fakt, że firma Marcel posiadająca bardzo liczny tabor jest tak rzadko kontrolowana przez ITD i Policję? Wszystkimi poza prawnymi sposobami doprowadza się do likwidacji usług innych przewoźników przymykając oczy na nieprawidłowości u "swojego".
Tak trzymać dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 15:08  
Cytuj
top trans t byla prowizorka w starych rozpadających się gruchotach nadajacych się do wozenia ziutkow po remizach gdzieś w krasnikach czy inych bilgorajach a nie na powazne trasy w PDKP.... takie koko spoko na kółkach... szajs i prowizora.. nie mówię że marcel to jakiś greyhound ale jeśi chodzi o całokaształt to firma trochę bardziej stabilna i cywilizowana.. hej !cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
normalny
\"Układ zamknięty\(...)

Czy nie dziwi was fakt, że firma Marcel posiadająca bardzo liczny tabor jest tak rzadko kontrolowana przez ITD i Policję? (...) likwidacji usług innych przewoźników przymykając oczy na nieprawidłowości u \"swojego\".

Czy coś sugerujesz "normalny"?
Czy to tylko drobna sugestia...aby pracownicy w/w firm bardziej(dokładniej) wzięli się za skontrolowanie firmy Marcel?
Może masz jakieś coś na poparcie swojej hipotezy ?

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 17:56  
Cytuj
Ja kiedyś byłam świadkiem jak ktoś od Marcela nasłał policję na Top-Trans, bo było za dużo w nim osób. Policja już była ustawiona przy wjeździe do Rzeszowa;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 18:18  
Cytuj
A tam narzekacie na MARCELA

Jakby pks jezdzil normalnie to nie bylo by busow i firm przewozowych.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 18:46  
Cytuj
W tym marcelu to konfidenci są i wydzwaniali na tt ze ma coś tam o kilka osób zadużo ale sami jaki wiozą 10- 15 osób na stojaka to jest wporządku. Marcel jakim kolwiek kontrolom to był poddawany co najwyżej w Stw lub Nisku, w Rze nie do ruszenia jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 19:09  
Cytuj
mirek nie ma nietykalnych ludzi

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 19:19  
Cytuj
narzekacie wszyscy na marcela a jak przyszło co do czego to każdy gonił do niego aż sie kurzyło, mało sie łokciami nie pozabijali jak na plac podjechał potluczony a tt jechał pusty, to co sie dziwić ze chwilowo zawiesił działalnośćnie wiem
poczekamy z dwa tygodnie góra miesiąc, wtedy sie wszyscy przekonają jak marcel pogrywa... i topek zrobi big come backgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 19:27  
Cytuj
julka obyś miała racje!!! Top Trans ma swoich zwolenników i powinien walczyć !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 19:30  
Cytuj
Najfajniejszy kierowca to Pan Witold z różowego Marcela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 19:38  
Cytuj
ale jeszcze lepszy jest ten drugi co jezdzi różowym
kiedyś w zimie ide i kupuje bilet za 3 zł, place dycha, a ten do mnie z ryjem ze on przed chwilą sobie rozmienił i wszystkie drobne mu zabiore, gada cos, gada i w końcu mówi: trzeba było se isc loda kupić:szok: ja trosze zbaraniałam i sie pytam: loda w zimie??
on mi wydał reszte i rzucił pod nosem cos w stylu: idz pani już...
mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 20:20  
Cytuj
top ponoć ma tylu zwolenników,a ciekawe gdzie oni wszyscy byli,jak w ostatnim czasie marcel podokładał busy o tych samych godzinach co tt,wszyscy szli do niego...mlotek,a w tt pusto...,a teraz wszyscy płaczą gdzie jest tt,bo marcel teraz ceny podnosi itp.itd.,a kierowcy tt zastanawiają się zapewne gdzie wy wszyscy byliście wcześniej...hmm...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 20:28  
Cytuj
no wlasnie, cytryna, wlasnie...
gdzie wszyscy byli jak ich potrzebowali??nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »