NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Akademia MamaPyta.pl w Biłgoraju, Zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla przyszłych i młodych mam z cyklu Akademia MamaPyta.pl.
Posty: 1
Dołączył: 29 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 14:34  
Cytuj
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla przyszłych i młodych mam z cyklu Akademia MamaPyta.pl.

PROGRAM
- ABC porodu – mgr poł. Bożena Dzido, położna, ARION Szpitale Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju
- Poród rodzinny, rodzić z doulą? – Małgorzata Borecka, doula, prezes Stowarzyszenia DOULA w Polsce
- Karmienie piersią – mgr poł. Grażyna Szymanik, położna koordynująca, Oddział Ginekologiczno – Położniczy i Neonatologiczny, ARION Szpitale Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju
- Mleko mamy to więcej niż pokarm – dr n biol. Aleksandra Wesołowska, prezes Fundacji Bank Mleka Kobiecego
- Jak wspomagać zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka – Joanna Sysiak, SEQUOIA
- Obowiązkowe szczepienia noworodków – lek. med. Piotr Krawiec specjalista neonatolog, Kierownik Oddziału Neonatologicznego, Dyrektor ARION Szpitale sp. z o.o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju
- Mamo, Tato, co Ty na to? O opiece, pielęgnacji i rozwoju małego dziecka – Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta NDT-Bobath, konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

PONADTO
- pokaz wiązania chust – Małgorzata Tulej, LennyLamb
- bra-fitting, czyli jaki ja właściwie mam rozmiar? – Renata Bielesz, noszebiustonosze.pl
- pokaz niemedycznych technik mogących ułatwić poród – Marta Plucińska, Małgorzata Borecka Stowarzyszenie Doula w Polsce

Termin: 9 maja 2013, Biłgorajskie Centrum Kultury, ul. Kościuszki 16, Biłgoraj
Czas trwania: 12:00 - 15:30

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.mamapyta.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »