NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Gdzie nad morze z dzieckiem ?,
Posty: 24
Dołączył: 5 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 10:08  
Cytuj
Czyli wydales okolo 4 tys. Zastanawia mnie jeszcze ta Chorwacja za 3 tys bez konserw umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 10:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
Czyli wydales okolo 4 tys. Zastanawia mnie jeszcze ta Chorwacja za 3 tys bez konserw umiech


Spokojnie da radę tylko nie w ścisłym sezonie najlepiej we wrześniu, pogoda jest pewna, morze po całym lecie nagrzane, mniej tłumów, ceny niższe w moim przypadku tam gdzie zwykle się zatrzymuję o 20€ na dobę. I nie braliśmy konserw :-P Ceny w marketach podobne jak w Polsce i nawet Lidl jest uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 10:25  
Cytuj
Wątpliwe kolego napewno poszło mniej niż 3 tysiące już z paliwem. Co do Chorwacji jak będe u znajomego podpytam się gdzie dokładnie byli bo pamiętam kraj i kwotę byli w zeszłe wakacje i chwalili

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 277
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 17:17  
Cytuj
Kilka lat temu postanowiłem, że noga moja nie postanie nad polskim morzem i konsekwentnie tego przestrzegam. Co rok wyjeżdżam na południe Europy - wcześniej właśnie z małymi dziećmi. Jeśli chodzi o koszta to różnica pomiędzy polskim morzem a "resztą świata" polega na kosztach związanych z podróżą. W przeciwieństwie do naszego morza - 100% gwarancja pogody i wszystko co z tym związane. Samo porównanie temperatury wody już mówi o wszystkim. Niestety nasz klimat jest taki a nie inny, przez co np. w Polsce rośnie pięknie temperatura lecz temp. wody pozostaje na poziomie kilkunastu stopni a jeśli temperatura wody się podniesie - pojawiają się sinice. Koszta inne - proszę bardzo. Jeśli u nas nie ma pogody (a tak jest na ogół) to coś z tym czasem wolnym trzeba robić i co wtedy? Ano jakaś rybka, lody i inne pitu pitu a, że ceny w sezonie są kosmiczne to i same koszta ogólne rosną niewspółmiernie. Ja osobiście wolępojechać "gdzieś", mieć zagwarantowaną super pogodę i inne wrażenia a wszystko niewiele drożej, niż nad polskim morzem.

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 11 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 19:53  
Cytuj
Polecam domek w Ostrowie: Zachary, kolo Jastrzębiej Góry. Byliśmy tam dwa razy, pierwszy raz dziecko miało roczek. Do plaży jest kawałeczek około kilometra ale za to cisza i spokój. Pokoje tanie, czyściutkie, jest dostęp do kuchni, co przy dziecku bardzo istotne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2016r. 06:48  
Cytuj
zachary wydaje sie ok,
ktos cos jeszcze poleci w okolicach wladyslawowa? rowniez sie tam wybiaram

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2016r. 07:48  
Cytuj
Właśnie ,kto był we Władysławowie , i czy najlepiej szukać kwater , pensjonatu? Ceny nawet od 25zł za nocleg, ale czy szukać takich tanich? Czy ktoś jechał autobusem tym ze St.Woli? Znalazłam jeszcze InterCity z Rzeszowa, może tak ktoś podróżował. Wybieram sie z 2 dzieci , i chcę to zrobić bez przesiadek. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia (jeśli chodzi o podróż), dajcie znać, bo mam trochę "pietra"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Cze 2016r. 09:19  
Cytuj
Z noclegami już jest problem, a nawet duży problem. Podróż Polski Bus Rzeszów - Gdynia w sierpniu to 39zł /osoba - cena super.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2016r. 09:47  
Cytuj
PaniE. A ja polecam zdecydowanie kwatery w Chłapowie 3 km. od Władysławowa. Cisza spokój ok.600 do plaży. Ceny ok.35 zł / osoba za pokój z łazienką. Z tego co wiem na tą chwilę jeszcze są wolne miejsca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2016r. 11:13  
Cytuj
A ja rok temu byłem w Chorwacji w tym też tam się wybieram, w ubiegłym roku byłem z Gruponem w opcji All Inclusive, koszt imprezy dla 2 dorosłych i 2 dzieci w wieku do 8 lat - 3 100 zł + koszt dojazdu ok 1200 zł. ( oferta na Grupon jest też i w tym roku)
Hotel z klimą przy samiutkim morzu, pełne wyżywienie z alkoholem, pogoda zapewniona, widoki przepiękne a morze cudowne.
Byłem nad Bałtykiem 2 lata temu - 7 dni przez 4 padał deszcz, morze zimne, kasy straciłem podobnie ok 3 - 4 tys, powiedziałem sobie nigdy więcej Bałtyku na wakacjach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Cze 2016r. 14:41  
Cytuj
a ja nie bylem w Chorwaci tylko nad polskim morzem i było O.K choć moglem pojechać gdzieś dalej. było super jest takie przysłowie...baletnicy to i rąbek spódnicy przeszkadza czy coś takiego dlategook...kocham polskie morze.. bez urazy dla wszystkich co maja inne zdaniegood

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2016r. 17:58  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś jechał autobusem tym ze St.Woli? Znalazłam jeszcze InterCity z Rzeszowa, może tak ktoś podróżował. Wybieram sie z 2 dzieci , i chcę to zrobić bez przesiadek. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia (jeśli chodzi o podróż), dajcie znać, bo mam trochę "pietra"

Spokojnie możesz jechać autobusem PKS. Kurs bezpośredni, klimatyzacja, postoje na dworcach, więc jest możliwość skorzystania z toalety, kupienia czegoś do picia, jedzenia lub czytania. Tłoku nie ma, dzieciaki na tył i spać. Raz zdarzyła się mi przesiadka - w Płocku zmienili autokar na mniejszy - bagaże przenosiła obsługa PKS-u. Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »