NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
przyciagam psycholi? pomózcie,
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 10:48  
Cytuj
witajcie, szukalam na necie troche, ale nie moge nic odpowiadaj co nowo poznany facet to okazuje sie jakims psycholem, który mnie meczy sznatazuje emocjonalnie jak jakies wampiry.Wypisuja do mnie, ze jak sie nie spotkam to sie zabije, albo pisze do moich znajomych na portalach spolecznosciowych jaka to nie jestem okropna i ze ma duzo do powiedzenia na mój temat, duzo zlego. czy maił ktos podobnie? nie jestem niesmiala, glupiutka jakas, nie brakuje mi asertywnosci.Mam duzo zainteresowan , duzo podrozowalam- nie chwale sie, ale poprostu aktywnie zyje i poznje duzo ludzi na calym swiecie. wiec czemu zawieram takie znajomosci? Stalking to jednak ciężka rzecz do udowodnienia, więc zastanawiam się jak to obejsc i poprostu nie poznawać ludzi takiego pokroju.Czy miał ktoś podobne doświadczenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 10:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 11:11  
Cytuj
Tych mądrych inaczej nigdy nie brakowalo na swiecie, daleko nie trzeba szukac na tym forum sa i pokazali to nie raz.
Coz musisz poprostu uwazac z kim sie zadajesz;/
Za bardzo ufasz ludziom chybaumiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
witajcie, szukalam na necie troche, ale nie moge nic odpowiadaj co nowo poznany facet to okazuje sie jakims psycholem, który mnie meczy sznatazuje emocjonalnie jak jakies wampiry.Wypisuja do mnie, ze jak sie nie spotkam to sie zabije, albo pisze do moich znajomych na portalach spolecznosciowych jaka to nie jestem okropna i ze ma duzo do powiedzenia na mój temat, duzo zlego. czy maił ktos podobnie? nie jestem niesmiala, glupiutka jakas, nie brakuje mi asertywnosci.Mam duzo zainteresowan , duzo podrozowalam- nie chwale sie, ale poprostu aktywnie zyje i poznje duzo ludzi na calym swiecie. wiec czemu zawieram takie znajomosci? Stalking to jednak ciężka rzecz do udowodnienia, więc zastanawiam się jak to obejsc i poprostu nie poznawać ludzi takiego pokroju.Czy miał ktoś podobne doświadczenia?


Dobrze byłoby się zainteresować językiem polskim, jego podstawami chociaż, wtedy może i odbiorcy fal (które do nich wysyłasz) się zmienią i pojawią się wśród nich "porządne chłopy". Jeżeli tak mówisz i się zachowujesz jak piszesz... no to nie ma się co dziwić, że Ci się takie "orły" same trafiają...

CYTAT
czy maił ktos podobnie?

Ta... spirytus "maiłem" z wodą, bo trzepał po gardle, aż łzy ciekły po policzkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
Dobrze byłoby się zainteresować językiem polskim, jego podstawami chociaż, wtedy może i odbiorcy fal (które do nich wysyłasz) się zmienią i pojawią się wśród nich "porządne chłopy". Jeżeli tak mówisz i się zachowujesz jak piszesz... no to nie ma się co dziwić, że Ci się takie "orły" same trafiają...


Ręce opadaja jak się czyta takie wypociny. Po co zabierasz głos który nic nie wnosi do tematu???? Co ma język do tego? Wcale jakoś źle się tego nie czyta. Nic w internecie mnie tak nie drażni jak pseudo obrońcy języka polskiego. Jestście jak wrzody na d.... bo gdzie się jakiś głupi błąd zrobi tam się pojawiacie.zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
...więc zastanawiam się jak to obejsc i poprostu nie poznawać ludzi takiego pokroju.Czy miał ktoś podobne doświadczenia?


Naukowego uzasadnienia na przyciąganie psycholi raczej nie ma. Ot, czasem tak bywa.

Ja np. przyciągam kretynów. Serio, gdzie nie spojrzę - idioci. Wszędzie idioci! Tylko że ja nie wiem, czy to ja faktycznie przyciągami idiotów, czy zwyczajnie świat jest ich pełen...

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dobrze byłoby się zainteresować językiem polskim, jego podstawami chociaż, wtedy może i odbiorcy fal (które do nich wysyłasz) się zmienią i pojawią się wśród nich \"porządne chłopy\". Jeżeli tak mówisz i się zachowujesz jak piszesz... no to nie ma się co dziwić, że Ci się takie \"orły\" same trafiają...


Ręce opadaja jak się czyta takie wypociny. Po co zabierasz głos który nic nie wnosi do tematu???? Co ma język do tego? Wcale jakoś źle się tego nie czyta. Nic w internecie mnie tak nie drażni jak pseudo obrońcy języka polskiego. Jestście jak wrzody na d.... bo gdzie się jakiś głupi błąd zrobi tam się pojawiacie.zaklopotany


W tym sęk, że ma. Ludzie przyciągają do siebie innych ludzi podobnego pokroju... Jak jesteś umsyłowo "przyćmiony" to intelektualisty raczej nie poznasz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 12:57  
Cytuj
irkuck przestań już "pitolić" bo przesadzasz. Inną sprawą jest walenie byków ort. a inną literówka. Nie każdy jest cholernym humanistą co nie znaczy, że jest jak piszesz "przyćmiony"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 14:32  
Cytuj
czy facetow poznajesz tak jak ludzi na calym swiecie czyli zyjac aktywnie? czy przez internet?:]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 14:47  
Cytuj
Przepraszam za tą literówkę, oczywiście chodzilo o miał, nie "maiłem".

Irkuck - zapewniam Cię, że przycmiona nie jestem. Z ortografią problemów nie mam, a jedynie ta literówka przytrafiła się,

Kilroy - uśmiałam się umiechdzięki,

SpongeBob - hm... ostatnio słyszałam od kilku starych znajomych, że jestem bardzo ostrożna w kontaktach z nowymi ludźmi i moje zaufanie do nich jest bardzo niskie. Być może to jest wynikiem tych ostatnich kilku lat,kiedy to moje zaufanie do nowopoznanych osób bylo większe..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 14:54  
Cytuj
ifeelgood - jednego poznałam przez internet.Ale spotkałam się z nim szybko- w sensie nie rozmawiałam z nim jakos długo na necie. Też miał coś z psychopaty/stalkera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 15:05  
Cytuj
CYTAT
Ręce opadaja jak się czyta takie wypociny. Po co zabierasz głos który nic nie wnosi do tematu???? Co ma język do tego? Wcale jakoś źle się tego nie czyta. Nic w internecie mnie tak nie drażni jak pseudo obrońcy języka polskiego. Jestście jak wrzody na d.... bo gdzie się jakiś głupi błąd zrobi tam się pojawiacie.


Co innego jak ktoś się przypier***li do jednego błędu, a co innego jak ktoś zwraca uwagę na post jak powyżej. Ja przyznam rację Irkuckowi. Tam nie ma, jak to ktoś stwierdził, "jednej literówki", tam jest ich conajmniej kilka. Dochodzi brak polskich znaków diakrytycznych i niepoprawna interpunkcja... aż boli czytanie takich wypocin. Poniżej koleżanka już bardziej przyłożyła się do postu - i co, da się? Da. Dzięki temu można taki tekst czytać. Jeśli przyczynił się do tego Irkuck ze swoimi "wypocinami", to ja je popieram.

Wracając do tematu - niestety stalkerów nie brakuje. Sam znam wiele takich przypadków i ludzie jeszcze nie do końca zdają sobie sprawę, że popełniają przestępstwo. Znam przykład gościa, który przebił opony w aucie swojej byłej dziewczynie tylko po to, żeby zadzwoniła do niego po pomoc. Ludzie są różni, ale od takich psycholi trzymaj się jak najdalej umiech

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 15:25  
Cytuj
Dobrze to ująłeś no1 - tu nie chodziło o jedną, czy dwie literówki, a cały post, jego konstrukcję itp.
Najlepsze jest to, że w tej sytuacji najepiej zachowała się autorka postu, nie dość, że przeprosiła to jeszcze zaczęła zwracać uwagę na poprawność kolejnych postów.
Za to swój popis dało parę takich co to przy Jankielu nie śmie grać... gratuluję tym Panom/Paniom zachowania i "kamienowania" tych co czasem zwrócą uwagę na pewne nieprawidłowości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 07:42  
Cytuj
CYTAT


Ja np. przyciągam kretynów. Serio, gdzie nie spojrzę - idioci. Wszędzie idioci! Tylko że ja nie wiem, czy to ja faktycznie przyciągami idiotów, czy zwyczajnie świat jest ich pełen...


Z naszego punktu widzenia,to Ty odbiegasz od normy.
Nie może być tak,że wszyscy jesteśmy idiotami i tylko Ty jesteś normalny.
Wg mnie jest odwrotnie.ok
To że wokół widzisz idiotów którzy się do Ciebie garną,nie ma nic wspólnego z magnetyzmem albo inna formą przyciągania.
Po prostu ciągnie swój do swego.potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 16:10  
Cytuj
To ja napiszę coś jak ja to widzę. Mam już kilka ładnych lat bliżej 30 niż 20 a fajnej rozsądnej i kochającej kobiety spotkać nie mogę. Nie jestem idealny ideału też nie szukam. Jak widzę jak się czasami ludzie podobierali to nie potrafiłbym tak żyć. np.

- gość bierze sobie kobietę z dzieckiem (takiej nie chciałbym)
- ona jest z nim w związku a on już ma dzieci z inną i to beż slubu i z tą co jest teraz też ślubu nie planuje.
- ona nie ma potrzeby zarabianaia na rodzinę tylko cały obowiązek utrzymania rodziny spoczywa na barkach mężczyzny.

Starym kawalerem nie jest fajnie zostać ale gdzie te ułożone kobiety. Sam nie jestem nieśmiały, trochę ludzi się poznało ale dłuższe znajomości zawieram niechętnie i nieufnie bo już się roche przejechałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 16:43  
Cytuj
CYTAT

- gość bierze sobie kobietę z dzieckiem (takiej nie chciałbym)

masz racje! najgorsze co moze byc, nie dosc ze kwiat zerwany to jeszcze z kula u nogi!

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
- gość bierze sobie kobietę z dzieckiem (takiej nie chciałbym)
- ona jest z nim w związku a on już ma dzieci z inną i to beż slubu i z tą co jest teraz też ślubu nie planuje.
- ona nie ma potrzeby zarabianaia na rodzinę tylko cały obowiązek utrzymania rodziny spoczywa na barkach mężczyzny.


Czytając Twoje wypociny śmiem twierdzić, że pochodzisz z czasów wczesnego średniowiecza. Może to przyczyniać się do faktu, iż nie potrafisz sobie nikogo znaleźć...

Jeśli oceniasz ludzi tylko przez pryzmat tego czy mają dzieci, to życzę Ci powodzenia. Będzie Ci potrzebne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 20:33  
Cytuj
Raczej nie jestem ze średniowiecza a z 21 wieku. A jak patrzę na te kobiety co spotykam albo ktoś mi jakieś przedstawił to:

- Albo są nierozważne i chyba żyją chwilą (może są szczęśliwe ja im tego nie zabraniam)
- Albo już kiedyś się przejechały i są aż za bardzo rozważne.

A ja chciałbym coś po środku jezykjezyk
Mniejsza o to nie lubię się wykłócać
Miłego popołudnia niedzielnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
- Albo są nierozważne i chyba żyją chwilą (może są szczęśliwe ja im tego nie zabraniam)
- Albo już kiedyś się przejechały i są aż za bardzo rozważne.

moze napisz ilu mogla miec przed toba? czy jak trzymala w rece to juz tez uzywka? - tak bedzie chyba latwiej

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 23:56  
Cytuj
To ze kobieta ma dziecko to znaczy ze juz nie moze byc nigdy szczesliwa?
Widocznie trafiła na fj..ta ktory myslal tylko grzybem a nie mozgiem albo kobitka przyprawila mu rogiumiech
Lecz jesli to pierwsze to kazdy moze popelnic blad i kazdy zasluguje na druga szanseumiech
Tez bym sie pewnie dziwnie z tym czul na poczatku wychowujac nie swoje dziecko ale napewno nie skreslil bym kobiety z tego powoduumiech
Jak to sie mowi jakie by nie bylo pokochalbym jak swoje smiech2

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 10:33  
Cytuj
Moge tylko dodac do tego tematu ,ze na zwyklych forach,czatach siedza przewaznie ludzie majacy problemy ze znalezieniem 2-ej polowy z powodu swoich dosc wyraznych wad. Udowodnione jest tez naukowo to,ze kobiety same wybieraja najczesciej mezczyzn z problemami. Czytalem raz pewien artykol gdzie byl podany przyklad pewnego naukowca ktory opisal 2 mezczyzn - jeden inteligentny , 2 - kowboj.
Co sie okazalo ,ze kobiety w 75 % wybieraly tego drugiego,a powodem wyboru bylo to ,ze mezszczyzna inteligentny wstydzi sie zagadac do kobiety slowami typu - hej niunia , laska itp co na poczatku niewiem dlaczego robilo wieksze wrazenie na płci pięknej oraz to co sie niby niezrobilo.Niby kobiety zawsze temu zaprzeczaly ale przyznawaly tez,ze cos w tym bylo.
Nieobrazajac kobiet ale po obserwacjach znajomych mysle ,ze cos w tym prawdy jest.

Pozdrawiam i zycze szczescia w szukaniu 2 polowki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 17:52  
Cytuj
Nikt zdrowo myślący, nie umieścił by pierwszego posta na forum.
Być może, źle oceniasz ludzi i chyba nieodpowiednio z nimi postępujesz.
Naprawdę myślisz, że ktoś z forumowiczów jest w stanie pomóc Ci, jedną, krótką odpowiedzią?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 08:37  
Cytuj
incredibles - mysle ,ze pod twoim postem sama widzisz ilu pajacow wypisuje sie na takich forach. Jak ktos to kiedys madry powiedzial -niema glupich pytan ,sa tylko glupie odpowiedzi. Wogole to rozsmieszyli mnie Ci niby polonisci - myslicie ,ze odwierciedleniem intelektu czlowieka jest tylko znajomosc pisowni jezyka polskiego? Sa tez inne dzedziny nauk w ktorych w byscie niemieli zawiele do powiedzenia. Bedac w roznych krajach widzialem jak czesto inne nacje odnosza sie do kobiet i musze przyznac ,ze w tym wzgledzie my Polacy lezymy. A najlepiej to dowalil Marcin 16...- Ogladales moze serial ,,Chlopaki do wziecia '' -mysle ,ze tam idealnie bys pasowal. Szukasz ksiezniczki? Czasami tak bywa,ze kobieta odchodzi z dzieckiem od meza pijaka to co ma sie niby cale zycie meczyc i nieszukac innego,Bywa tak ,ze musi tylko mezczyna robic ksieciu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
ak ktos to kiedys madry powiedzial -niema glupich pytan ,sa tylko glupie odpowiedzi.

mnie sie zawsze przypomina dowcip :]
czy jak stane na torach i chwyce sie przewodow trakcji to pojade jak tramwaj?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 10:33  
Cytuj
incredibles - myślę że często to kobieta wybiera kogo chce poznać i w jakim celu. Świadomi lub nie ale tak jest. Ignoruje tych którzy ją nie interesują, stara są wpaść w oko tym na którym jej zależy. Z drugiej strony strony osoby z odchyłami często są bardzo namolne. Dasz kawałek a poczują się właścielami całości. Więc już na początku znajomości musisz zdecydowanie unikać wchodzenia w relacje z takimu ludźmi. Inaczej będą cię osaczać i blokować możliwość poznania bardziej wartościowych ludzi, jeśli ich szukasz. Zwykle załatwia to podświadomość - odcina natychmiast kontakty niechciane, jeśli tego nie robi, trzeba samemu posterować.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2013r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Wogole to rozsmieszyli mnie Ci niby polonisci - myslicie ,ze odwierciedleniem intelektu czlowieka jest tylko znajomosc pisowni jezyka polskiego?


A czy ktoś napisał, że odzwierciedleniem intelektu jest poprawna pisownia? Nie. Więc czemu insynuujesz? Żyjemy w Polsce, więc dobrze by było porozumiewać się w ojczystym języku. Nie chodzi o pokazanie jakiejkolwiek "wyższości" jak Ci się najwyraźniej wydaje. Po prostu posty w języku polskim znacznie łatwiej, szybciej i przyjemniej się czyta.

CYTAT
Sa tez inne dzedziny nauk w ktorych w byscie niemieli zawiele do powiedzenia.


Poważnie? A to ciekawe. Lepiej ode mnie wiesz na jakich dziedzinach się znam, a na jakich nie.

CYTAT

A najlepiej to dowalil Marcin 16...


Tutaj się akurat zgadzamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »