NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
nowoiczesne kino,
~~kinomanka
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 17:05  
Cytuj
ciekawa jestem czy powstanie cinema city albo multikino w tym miescie?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 17:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~kinoman
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
ciekawa jestem czy powstanie cinema city albo multikino w tym miescie?


tak będzie na białych domach w tunelu!!!premiera Bolka i Lolka ma byc na otwarciu!!!!

 
 
 
 
~~kinoman
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 07:37  
Cytuj
CYTAT
ciekawa jestem czy powstanie cinema city albo multikino w tym miescie?


Mamy dwa i nie ma kto do nich chodzić. I nie chodzi tu o repertuar.Jedno z nich obniżyło ceny biletów do coś ok.5 zł.emitując ambitne filmy już 2 razy w tygodniu.Po za tym nie długo nie będziemy mieć na opłaty.Kto tu zainwestuje?

 
 
 
 
~~alain
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 08:08  
Cytuj
Do kina ludzie jednak chodzą. Spektakularne, w miarę, wyniki np. we "Wrzosie" - "Świadectwo" - ponad siedem tysięcy widzów, "Madagaskar 2" - trzy tysiące widzów. Seanse po 5 zł? To nie załamywanie rąk, tylko próba prezentacji w mieście kina dobrego. Gdyby nie seanse "pod palmą" nie byłoby w Stalowej Woli szans na obejrzenie pewnych filmów (np. Once, Milarepa,wkrótce Polin, itp). "Palma", "Jarzębinka" to ukłon w kierunku widza, który wie co to jest kino. Tacy są w naszym mieście. A w przyszłości we "Wrzosie" są zaplanowane działania mające na celu unowocześnienie technologii kina.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »