NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Wódka weselna , Jaką wódkę polecacie na wesele
Posty: 45
Dołączył: 15 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
Marka - każda* byle z pewnego źródła (okazje są dla sprzedających)
Ja polecam wyborową (u mnie się sprawdziła)
*-poniżej pewnej granicy nie warto schodzić
Co do lości 0.5l na głowę wystarczy** z poprawinami. Ale że wódka się nie psuje i przy większej ilości wychodzi taniej spokojnie skrzyneczkę można kupić więcej.
**-w zimę na weselu to może wypiję 0,75 i jest ok. W lato ludzie mniej piją wódki!!!
CO do miejsca gdzie kupić tanio. Polecam sklep U WUJA (budynek ARKA) - dostałem najlepszą cenę.


Kiedy kupowałeś i w jakiej cenie był stock ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 10:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
My mielismy stock\'a , liczylismy 0,5 na glowe (w lato) wystarczyło a nawet kartonik został. Najlepsza cene dali nam w swiecie alkoholi na C4.


jak cena Stocka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 10:18  
Cytuj
Na Polmosie w hurtowni na górce mają stocka 0.5 po 20.60 pln

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 12:56  
Cytuj
19 z haczykiem, rok temu jak szukalismy to tam bylo najtaniej. Dostalismy kilka szklanek na piwo gratisumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 13:01  
Cytuj
Dlaczego ograniczacie się tylko do Stw? Wesele to dość spory wydatek i jeśli można na czymkolwiek zaoszczedzic dlaczego nie? Wystarczy dobrze poszukać chociażby na necie i wyskoczy opór hurtowni z cenami znacznie rozniacymi sie od tych naszych;>

Stock -19,05 to cena jaka usłyszałam.

Załóżmy że potrzebujecie 150 butelek.

150*19,05=2857,50zł Tyle zaplace jagood

Natomiast Wy- 150*20,60= 3090złmlotek

Roznica 232,50zł- za taka kase dla relaxu dzien przed slubem spedze na zabiegach relaksujacychsmiech2 Chociazby:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 30 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 15:27  
Cytuj
Ceny wódek tez sie zmieniaja dosyc czesto i trezba byc na bierząco z cenami. A Stock od "palikota " i tak nie jest zbyt dobry , ale stal sie bardzo modny wsród weselników.(jak kiedyś spodnie PYRAMIDY) smiech2 sciana

www
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 29 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 08:47  
Cytuj
My mieliśmy Victory 0,7 i goście byli zadowoleni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2013r. 19:40  
Cytuj
hejumiechpomyślcie sobie też o fontannie alkoholowej, byłam na weselu i spotkałam sie z czymś takim, ale to fajne, wszystkim się podobałoumiechi zrobiło wrażenie na gościachumiech wejdzcie sobie na tego linka http://www.sumowisko.pl/fontanny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2013r. 20:58  
Cytuj
Fontanna jak już to czekoladowa.
Komu by się chciało biegać tak i napełniać kieliszki.
Nie ma jak butelka umiechdobrze zmrożona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2013r. 23:20  
Cytuj
panowie i panie jeśli wódka to tylko FINLANDIA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 3 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2013r. 19:59  
Cytuj
Polecam wódkę na którą sam sie zdecydowałem i której prawdopodobnie jeszcze nie ma w sklepach, a mianowicie nowa seria Bols Platinum. Mi udało się kupić w Rzeszowie na Lubelskiej w hurtowni - 19,50zł za 0,5l.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2013r. 21:33  
Cytuj
A co myślicie o Maximusie?
Z tego co pamiętam to dobra wódka była;P
Do piątku w promocji- 18,68 za 0,5uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2013r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
panowie i panie jeśli wódka to tylko FINLANDIA


Jak się nie piło niczego innego oprócz polskiej siary to może i komuś niewiele lepsza Finlandia posmakuje :cwaniak:

zielonazaba - bierz Maximusa, jeden pies czy to będzie wyborowa, czy maximus, stock czy tadeusz itp. Smakowo lipa jak każda z wymienionych, ale marka znana od lat, więc goście weselni na pewno nie będą narzekać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 31 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2013r. 19:33  
Cytuj
U nas goście nie będą wybrzydzać, wypiją co postawimy umiechNo i oprócz wódki będzie też wino.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 22:24  
Cytuj
aaa my początkowo planowaliśmy tylko wódeczkę ale skusimy się również na winko, nie takie z górnej półki ale też nie bełtjezyk
Ale zupełnie nie wiem ile zakupić wina na wesele dla 120 osób? Wiadomo, że to schodzi w zdecydowanie mniejszej ilości niż wódeczka, która wręcz leje sie litrami ;)

A propo wódki, zakupiliśmy 150 butelek na 120 osób, dobrze to rozplanowaliśmy?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 23:35  
Cytuj
Liczbe kobiet podziel na pół i masz ilość win. Coraz więcej pań wybiera ten trunek

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 23:36  
Cytuj
maximus się zepsuł Stock prestige w Biedronie 1 litr 37

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 00:10  
Cytuj
CYTAT
panowie i panie jeśli wódka to tylko FINLANDIA

Potwierdzam.
Szkoda że cenowo powala.Z drugiej strony jeśli kupuje się bzdety do ozdób(spinki,bukieciki itp.) za kilkanaście stówek,to nie warto oszczędzać na prestiżu.
"Dynia"potem nie boli,a zawodowcy docenią.Oczywiście zawsze znajdą się malkontenci iż zbyt drogo.Ale na pierdółki typu kolor serwetek pod kolor sukienki panny młodej to już nie żal?
Osobiście sugeruję wódkę o nazwie Husarska z czarną etykietą.
Ma lekki posmak fenkułu czyli kopru włoskiego.
Idzie jak nóż przez masło.smiech2
I podobno ma własciwości wzmagające...zarumieniony
Kup flaszkę,podaj koneserom do sprawdzenia.Mnie smakowała.good
Szukaj w Polmosie przy Niezłomnych za ok.20-22 za 0,5 l.
Nie ma co oszczędzać kilka stówek,na imprezie która kosztuje kilkanaście tysięcy.ok

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 14:23  
Cytuj
Ja co do winka..... ostatnio byłam na weselu gdzie młodzi oprócz wódki mieli winko ;) różnego rodzaju a to przez to ,że prócz swoich kilku butelek do zaproszeń był dodany bilecik z tekstem:
"Nasi Kochani Goście
kwiatów nam nie przynoście
wolimy dostać flaszeczkę wytrawnego wina
będzie się cieszyć cała rodzina "

... z tego co widziałam goście i to nie liczni je pili (większość piła wódeczke) ...zapewne starczyło spokojnie tego ,które zamiast kwiatów dostali młodzi...Jak dla mnie pomysł był trafiony...

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 14:41  
Cytuj
Proponuję kupić też piwo, u nas poszło dużo więcej piwa niż wina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 22:52  
Cytuj
Ajj postraszyłeś mnie marines mówiąc że Maxiumus podupadłneutralny
Z tego co pamiętam Maximus zawsze prezentował sie ładnie a do tego fajnie smakował. Ale gdy odbierałam wódke od hurtowników przeraziła mnie swoim wyglądem, strasznie tandetna i wyglądająca "rusko" etykieta. Ale cóż zapłacone, klamka zapadła. Zdam relacje po imprezie jak sie owa wódeczka spisałajezyk

A co do wina, dziekuje za podpowiedziumiech
P.S. Nad piwkiem też sie zastanawiamy;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2013r. 11:08  
Cytuj
Zdecydowanie wyborowa cena przystepna, smak ok, no i stoi troche wyzej na polce niz inne tu wymienione.

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2013r. 12:36  
Cytuj
Może sobie stać nawet na dachu Maybacha, ale co z tego jak to siara. Ludzie weźcie najpierw napijcie się prawdziwej porządnej wódki... Żyjemy w czasach kiedy gówienko sprzedaje się w złotym opakowaniu, a lud to kupi...

Oczywiście na wesele wyborowa pasuje, ale proszę... nie piszcie takich głupot, że to ma dobry smak i jest z wyższej półki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2013r. 13:24  
Cytuj
Dostaje dziesiątki maili z zapytaniem o miejsce, w którym można tanio kupić Finalndię.

Kochani, nie wiem. Znajomi kupowali w hurtowni w Rzeszowie za ok. 22 zł. Czasem można dorwać na jakiejś promocji w super/hipermarkecie za małe p[ieniądze, nie tak dawno widziałam w jednym z warszawskich marketów kolorową Finlandię 0,5 za 20 zł. Kiedys było naprawdę tanio w sklepach internetowych, ale nie wiem czy jeszcze takowe działają po ostatnich zmianach w ustawie.

Wesele zwykle planuje sie dużo wcześniej, więc warto sprawdzać różne sklepowe promocje - Finlandia bywa na promocji i w Tesco i w Biedrze i nawet we Fracu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2013r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
Wesele zwykle planuje sie dużo wcześniej, więc warto sprawdzać różne sklepowe promocje - Finlandia bywa na promocji i w Tesco i w Biedrze i nawet we Fracu.



cool girl... ja bym tam wcześniej odnośnie Finladii jak i każdej innej wódki próbowała jezyk...wcześniej była dobra ..potem(chyba był zbyt na to) zrobili olewkę klienta poszli na ilość i nieźle się w smaku zepsuła...no ale teraz chyba degustacja(wspólna przez przyszłych małżonków) zostaje i kupno właśnie takowej partii(jaką oboje wybrali)jezyk.....jezyk(moim zdaniem)...cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »