NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Bus Stalowa Wola - Warszawa , w sobotę
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 10:46  
Cytuj
witam, czy ktoś się orientuje czy i o której w sobotę dojadę busem ze Stalowej do Warszawy? w necie na stronie jedynie polbusa coś znalazłem a tak dupa....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 10:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 12:06  
Cytuj
8.00 Poltrans z Okulickiego
14:30 Poltrans z Okulickiego

Tak to tylko pks-y chyba, ale Poltrans jedzie szybciej.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 12:22  
Cytuj
Wygodniej i szybciej samochodem osobowym np. tu za 26 zł :

http://www.blablacar.pl/podroz-stalowa-wola-janki-9439349

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
8.00 Poltrans z Okulickiego
14:30 Poltrans z Okulickiego

Tak to tylko pks-y chyba, ale Poltrans jedzie szybciej.

Pozdrawiam


dzięki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 13:43  
Cytuj
jedź o 6:45 - w Wawie będziesz o 12 - koszt przejazdu 28 zł - bilet online - pksbilety.pl umiech

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 16:49  
Cytuj
Stella a mam pytanie, bo apropo tej ceny biletu- 28 zl.

Przeczytalem tam cos takiego: * - Uwaga! Przedsprzedaż biletów na kursy prowadzona jest z przystanków krańcowych na dworcach autobusowych lub on-line za pośrednictwem www.pksbilety.pl. Sprzedaż biletów z przystanków pośrednich jest możliwa w wybrane dni tygodnia (on-line) lub bezpośrednio u kierowcy (nie dotyczy biletów promocyjnych) w dniu podróży w miarę wolnych miejsc.

A krancowy z tego co widze w tym rozkladzie to jest Rzeszow- Warszawa. Czyli ta promocja nie obejmuje Stalowki? Prosze o odp bo ja tez sie wybieram do wawy ale w przyszly weekend i dobrze by bylo wiedziec od kogos kto juz z tej promocji korzystal.

Ps. tu link https://pksbi(...)13-04-20

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 6 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 13:45  
Cytuj
POLTRANS - moja opinia o tej firmie, do tej pory zupełnie dobra, właśnie się zmieniła na mega złą.
Właściciel firmy Poltrans Pan Paweł, z którym miałam właśnie nieprzyjemność rozmawiać przez telefon nie chciał dokonać mojej rezerwacji na przejazd, mimo że zadzwoniłam w godzinach podanych na stronie zgodnie z informacją że można zarezerwować bilet telefonicznie, rozmawiał cały czas podniesionym głosem i rzucił słuchawką w środku rozmowynie wiempotluczony. Zachowanie karygodne i bardzo nieprosesjonalne!!! To że nie chciał przyjąć rezerwacji tłumaczył faktem że ma dużo pustych, kiedy ludzie się nie zjawiają. Dziwi mnie to, bo zawsze kiedy jeździłam bus był zapełniony. Kazał zadzwonić przed odjazdem - to chyba kpina, jeśli komuś zależy żeby pojechać to nie będzie czekał do ostatniej chwili! Nigdy się z czymś takim nie spotkałam i żałuję że to miało miejsce. Mogłam nie dzwonić i wybrać np. PKS.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 18 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2017r. 12:29  
Cytuj
Polecam polskiego busa. Tylko kwestia dojechania do rzeszowa badz sandomierza. Bilety tanie jesli kupisz odpowiednio wczesnie. Ostatecznie pks tez nie najgorzej wypada. Ale najfajniej i najwygodniej to jednak jest w pkp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »