NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Połączenie do Warszawy,
Posty: 131
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 15:12  
Cytuj
Potrzebuje dostać się do Warszawy w niedziele do 17 mam tam być.

Macie jakieś namiary na firmy przewozowe PKS BUS.
Dzieki !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 15:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 17 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 15:44  
Cytuj
PKS Stalowa Wola - Warszawa Zachodnia odjazd 11.30 przyjazd 15.55.
BUS tel. 693068151, 227230583

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 16:08  
Cytuj
Sprawdź też PKP, dosyć dobry pośpieszny jedzie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 9 Lut 2013r.
Skąd: Stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 07:06  
Cytuj
Jest jeszcze firma ponoc POLTRANS z lezajsk tanio i szybko Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2013r. 09:26  
Cytuj
Moderowano przez: kamil
Za pisanie wielkimi literami. +20%

Potrzebuje dostać się najlepiej busem do warszawy 06.12.2013 w godzinach około 16 ze stalowej lub z niska czy zna ktoś jakieś połączenie?? dziękuje i pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2013r. 09:46  
Cytuj
e-podróżnik podaje, że ze Stalowej o 14:30 jedzie bus, a o 15:30 odjeżdża autobus pospieszny http://www.e-pod(...)Warszawa

umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2013r. 15:05  
Cytuj
witam,

oczywiście najlepszy w tej kwestii jest e-podróżnik.pl
jednak sądzę, że warto zwrócić uwagę na blablacar.pl oraz grupę stalowa wola-warszawa-stalowa wola na facebooku.

zarówno na grupie jak i na blablacar codziennie pojawia się conajmniej 2 oferty na przejazdy a w piątki lub niedziele jest cała masa

Pozdrawiam!

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 6 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2017r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
Jest jeszcze firma ponoc POLTRANS z lezajsk tanio i szybko Polecam


POLTRANS - moja opinia o tej firmie, do tej pory zupełnie dobra, właśnie się zmieniła na mega złą.
Właściciel firmy Pan Paweł, z którym miałam właśnie nieprzyjemność rozmawiać przez telefon nie chciał dokonać mojej rezerwacji na przejazd, mimo że zadzwoniłam w godzinach podanych na stronie zgodnie z informacją że można zarezerwować bilet telefonicznie, rozmawiał cały czas podniesionym głosem i rzucił słuchawką w środku rozmowynie wiempotluczony. Zachowanie karygodne i bardzo nieprofesjonalne!!! To że nie chciał przyjąć rezerwacji tłumaczył faktem że ma dużo pustych, kiedy ludzie się nie zjawiają. Dziwi mnie to, bo zawsze kiedy jeździłam bus był zapełniony. Kazał zadzwonić przed odjazdem - to chyba kpina, jeśli komuś zależy żeby pojechać to nie będzie czekał do ostatniej chwili! Kiedy próbowałam go przekonać grzecznie żeby przyjął rezerwację, nakrzyczał że nie będę mu dyktować co ma robić. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam i żałuję że to miało miejsce. Mogłam nie dzwonić i wybrać np. PKS.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Cze 2017r. 07:28  
Cytuj
Polski Bus. Niestety z Sandomierza ale warto.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2017r. 08:22  
Cytuj
CYTAT
Potrzebuje dostać się do Warszawy w niedziele do 17 mam tam być.

Macie jakieś namiary na firmy przewozowe PKS BUS.
Dzieki !


Żadne busy, dla mnie to katorga. A PKS STW? Nie jeździ w niedziele czy co? Wspierać trzeba naszych umiech A nie jakieś "polskie"Busy czy inne wynalazki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Cze 2017r. 17:14  
Cytuj
sam sobie jeździj peksiokiem ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2017r. 19:56  
Cytuj
busy firmy Luna, niestety jadą tylko z Tarnobrzegu, więc z przesiadką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Cze 2017r. 22:20  
Cytuj
Ufasz ufasz... M77777

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Cze 2017r. 22:22  
Cytuj
PKS stalowa wola... tanio szybko i na miejsce
Ładne nowe autobusy i piękny dworzec ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 07:46  
Cytuj
CYTAT
sam sobie jeździj peksiokiem ;-)


A może sprecyzujesz? Bo ja nie widzę sensu gniecenia się w busiku, za parę złotych mniej - chyba, że lubisz takie zabawy, gdzie kolana masz na wysokości brody itp. Do Niska to może, ale nawet do RZE nigdy w życiu już Marcelem itp. nie pojadę, słaba frajda. W pksie mczas podróży zbliżony, cena czasami bardzo podobna, komfort nie porównywalny - teraz ty dawaj argumenty na nie umiech.
ps
publicznej kom. używam bardzo rzadko, ale wystarczająco by wyrobić sobie odpowiednie zdanie o tym.
ps2
raz do Wawy jechałem jakimś tam przewoźnikiem, to podstawił zwykły autobus, i to był jedyny raz gdy jazda czym innym niż pks była znośna dla mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 08:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
sam sobie jeździj peksiokiem ;-)


A może sprecyzujesz? Bo ja nie widzę sensu gniecenia się w busiku, za parę złotych mniej - chyba, że lubisz takie zabawy, gdzie kolana masz na wysokości brody itp. Do Niska to może, ale nawet do RZE nigdy w życiu już Marcelem itp. nie pojadę, słaba frajda. W pksie mczas podróży zbliżony, cena czasami bardzo podobna, komfort nie porównywalny - teraz ty dawaj argumenty na nie umiech.
ps
publicznej kom. używam bardzo rzadko, ale wystarczająco by wyrobić sobie odpowiednie zdanie o tym.
ps2
raz do Wawy jechałem jakimś tam przewoźnikiem, to podstawił zwykły autobus, i to był jedyny raz gdy jazda czym innym niż pks była znośna dla mnie.


Pisałeś również o Polskich Busach. Jeśli uważasz, że tam się gnieciesz to gratuluję ;-) Niewiedzy ;-)
Co do pozostałego tekstu. Ja pisałem o Polskim Busie, nie o Marcelu i do tej części twojej wypowiedzi się odniosłem.
Raz wracałem peksiokiem z Warszawy. Rezerwacje robiłem przez PolskiBus.com. Ostatni raz pojechałem czymś innym niż Polski Bus. Jeszcze daleka droga przed peksiokami by dorównać polskiemu busowi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 08:43  
Cytuj
CYTAT

Pisałeś również o Polskich Busach. Jeśli uważasz, że tam się gnieciesz to gratuluję ;-) Niewiedzy ;-)
Co do pozostałego tekstu. Ja pisałem o Polskim Busie, nie o Marcelu i do tej części twojej wypowiedzi się odniosłem.
Raz wracałem peksiokiem z Warszawy. Rezerwacje robiłem przez PolskiBus.com. Ostatni raz pojechałem czymś innym niż Polski Bus. Jeszcze daleka droga przed peksiokami by dorównać polskiemu busowi.


No to precyzuj swoje wypowiedzi oraz czytaj dokładnie (bo PB nie zarzucałem ciasnoty, tylko tego że nie jest "nasz"), złośliwości zaś zostaw dla kogo innego.
Polski bus nie jeździ ze Stalowej, więc to dla mnie bez sensu info, pytanie było czym ze Stalowej dostać się do Wa-wy, więc twoja wypowiedź jest nie na temat (jakbym chciał być złośliwy).

Z tą "daleką drogą" zaś pomiędzy pks a pb to bym nie przesadzał, przepaści to tam nie widziałem, a piszesz jakby tam normalnie wozem drabiniastym wieźli, a w pb jakiś bisness classumiech.

Bus i autobus, tu jest przepaść i jeśli się z tym nie zgadzasz to gratuluję, niewiedzy umiech - a taki to mamy wybór w STW.

ps
trzeba wspierać swoich, a nie obcych umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 09:16  
Cytuj
Żadne tam busiki - jeżeli już to PKS.
A najlepiej nic na gumowych kołach, tylko pociąg - przynajmniej jedzie się jak biały człowiek, można się przejść, rozprostować, nikt się kolanami w fotel nie wbija. Szkoda tylko, że połączeń jest mniej.
A Kolega wyżej piszący o PB - czasami nawet w podlubelskich Transitach jechałem wygodniej niż w PB, gdzie miejsca tragicznie mało (a wysoki nie jestem)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 09:17  
Cytuj
Jeszcze w kwestii e-podroznika - akurat moim osobistym zdaniem, jest to jeden z najgorszych portali, nie wiem, jak jest teraz bo z tego powodu przestałem korzystać, ale kiedyś brakowało całej masy przewoźników i połączeń

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Pisałeś również o Polskich Busach. Jeśli uważasz, że tam się gnieciesz to gratuluję ;-) Niewiedzy ;-)
Co do pozostałego tekstu. Ja pisałem o Polskim Busie, nie o Marcelu i do tej części twojej wypowiedzi się odniosłem.
Raz wracałem peksiokiem z Warszawy. Rezerwacje robiłem przez PolskiBus.com. Ostatni raz pojechałem czymś innym niż Polski Bus. Jeszcze daleka droga przed peksiokami by dorównać polskiemu busowi.


No to precyzuj swoje wypowiedzi oraz czytaj dokładnie (bo PB nie zarzucałem ciasnoty, tylko tego że nie jest "nasz"), złośliwości zaś zostaw dla kogo innego.
Polski bus nie jeździ ze Stalowej, więc to dla mnie bez sensu info, pytanie było czym ze Stalowej dostać się do Wa-wy, więc twoja wypowiedź jest nie na temat (jakbym chciał być złośliwy).

Z tą "daleką drogą" zaś pomiędzy pks a pb to bym nie przesadzał, przepaści to tam nie widziałem, a piszesz jakby tam normalnie wozem drabiniastym wieźli, a w pb jakiś bisness classumiech.

Bus i autobus, tu jest przepaść i jeśli się z tym nie zgadzasz to gratuluję, niewiedzy umiech - a taki to mamy wybór w STW.

ps
trzeba wspierać swoich, a nie obcych umiech


Uspokój się ;-)
Oczywiście, że trzeba wspierać swoich ale pod warunkiem, że oferują przynajmniej ten sam standard.
A co do różnicy PKS i PB to w mojej ocenie jest przepaść. No ale to moja ocena.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »