NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
jaką szkolę jazdy wybrać, proszę o pomoc . jaką szkolę jazdy wybrać
Posty: 30
Dołączył: 7 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2013r. 00:09  
Cytuj
Witam,
Proszę o pomoc jaką szkołę jazdy wybrać zależy mi aby wykładay jak i praktyka był rzetelne . nie chce robic kursu 4 mesiące ;-) prosze pomocy

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2013r. 00:09  
Cytuj

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2013r. 00:30  
Cytuj
Najlepiej taką gdzie łapówek nie biorą, bo ostatnio o tym głośno i o zatrzymywaniu praw jazdy uzyskanych za łapówki też coś słychać, niektórym się ciepło robi, abyły (i jeszcze są) szkoły jazdy co głównie na łapówkach działały - (taka opinia od lat o niektórych chodziła).

Ja polecam Rotrans - jeden z najstarszych sprawdzony ośrodek, ja sam i masa moich znajomych tam robiła prawko, z propozycjami łapówek nikt nawet nie próbował wychodzić, kurs około 2 mce trwał.

Poszukaj w archiwum temat o prawie jazdy był bardzo dużo razy wałkowany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 15 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2013r. 00:49  
Cytuj
polecam szkołę jazdy TRAMP sama niedawno robiłam prawo jazdy i kurs nie trwał długo, miła atmosfera i wszystko tłumaczone jest tak żeby kursant zrozumiał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 7 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2013r. 10:10  
Cytuj
Jeff wiem że temat już poruszam który był wałkowany ale opinie były troche przestarzałe zależy mi aby trafic do dobrej szkoły gdzie faktycznie sie nauczę a nie tylko sobie pojeżdzę aby nastepnie dokupic 15 godzin hehehe. ale dzięki za podpowiedź.

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2013r. 11:16  
Cytuj
Im mniejsza szkoła tym lepiej, bo wtedy co do sekundy Cie traktuja i wyjazd. Dlatego polecam "mechanik"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2013r. 18:16  
Cytuj
Robilem w ROTRANSIE

Kurs na kat B wyjezdzilem juz nie pamietam z kim ale koles spoko.

Co do kat T to nadzor nad jazda niby mial prowadzic Gumiela no ale nigdy go nie bylo bo prowadzil jazdy na kat B.

A to bylo ponad 15lat temu.

Jak teraz jest niewiem.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2013r. 21:00  
Cytuj
natan88 poprzednicy mowią że im mniejsza szkoła tym lepiej. To ja polecam motoArt siedziba przy kościele św.Trojcy. Robilam prawo jazdy w tej szkole i wszystko bez zastrzeżeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2013r. 22:58  
Cytuj
każdy powie co innego i poleci inną szkołe.
Moto-Cross
Ja wyjeździłem teoretycznie (na papierze) 30 godzin, praktycznie prawie 35 z czego jakieś 3-4 godziny w stalowej, godzine na łuku, reszta w Tarnobrzegu. Instruktor przyjeżdzał pod dom i ustalał terminy podemnie a nie pod siebie.
Instruktor tłumaczył bardzo dobrze wszystkie sytuacje na drodze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 07:51  
Cytuj
Polecam Mechanika umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 08:24  
Cytuj
Miałam doczynienia z wieloma szkołami- posiadam 3 kstegorie- każda robiona była w innej szkole. Mąż ma 4 kategorie- również każda robiona w innej szkole. Kategorię B robiłam u Henryka O. - Szkoła Tramp i z czystym sumieniem polecam a raczej odradzam kogoś innego niż ten Pan. Wspaniałe podjeście, zero oszustw co do godzin. Pełne poświęcenie uwagi kursantowi. I zapisujesz się kiedy Tobie się podoba a nie instruktor narzuca Ci godziny. To samo mogę powiedzieć o Wiesławie Cieśli z Delty Trans. Podejdź i wybieraj;) nie mogę powiedzieć który z Nich lepszy bo obaj Panowie są wspaniałymi instruktorami.umiechumiechumiech


Ps. odradzam Mechanika !!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 08:49  
Cytuj
Polecam TRAMP ale tylko i wyłącznie pana Heńka O.

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
To samo mogę powiedzieć o Wiesławie Cieśli z Delty Trans. Podejdź i wybieraj;) nie mogę powiedzieć który z Nich lepszy bo obaj Panowie są wspaniałymi instruktorami.umiechumiechumiech


Zakochałaś się czy co? W tym Wiesławie.. Już w którymś temacie z rzędu polecasz tego samego instruktora... Z tego co napisałaś wynika, że nie robiłaś u niego kategorii B więc Twoja wypowiedź chyba nie jest kompetentna. Bo jak rozumiem osoba zakładająca temat szuka instruktora tej kategorii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To samo mogę powiedzieć o Wiesławie Cieśli z Delty Trans. Podejdź i wybieraj;) nie mogę powiedzieć który z Nich lepszy bo obaj Panowie są wspaniałymi instruktorami.umiechumiechumiech


Zakochałaś się czy co? W tym Wiesławie.. Już w którymś temacie z rzędu polecasz tego samego instruktora... Z tego co napisałaś wynika, że nie robiłaś u niego kategorii B więc Twoja wypowiedź chyba nie jest kompetentna. Bo jak rozumiem osoba zakładająca temat szuka instruktora tej kategorii.



cóż za głupie stwierdzenie mlotek nie zakochałam tylko każdy ma prawo napisać swoje zdanie a to że pan Wiesław uczy na kategorie A,B,C,C+E,D,D+E to stąd polecam Go zarówno na kategorię A jak na kategorię B i jeśli ktoś zapyta o C lub D również polecę właśnie Jego smiech2 a stwierdzenie nr2 że nie jeździłam z nim to błąd bo uczyłam się u Henryka O. (Tramp) a u Wiesława kupiłam 4 godziny żeby ewentualnie poprawić błędy których być może pan Henryk nie wyhaczył umiech i to byla dobra decyzja:cwaniak: więc daruj sobie głupie uwagi napisz kogo Ty polecasz a nie czepiasz się kogoś co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2013r. 09:57  
Cytuj
Mam to samo pytanie ,ale dot.kat C...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 18 Lis 2010r.
Skąd: z nienacka ;)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2013r. 13:39  
Cytuj
Osobiscie polecam kat A,B Moto Art , dobra szkoła Nauki jazdy , odbywaja sie wykłady , oraz co ważne na godzinach nie ma żadnego kantowania,

co do przedmówcy jesli chodzi o Kategorie C proponowalbym LOK Stalowa Wola , osobiscie tam robilem kurs na kategorie C , instruktor Pan Dul

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 3 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2013r. 13:59  
Cytuj
Kat. C robilem w motosie. Instruktor Andrzej bardzo fajny facet. wszystko dokladnie wytlumaczone i latwe do zrozumienia. Mila atmosfera zawsze jakis dobry zart albo historie umiech polecam !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2013r. 19:24  
Cytuj
no ja w mechaniku zamiast 30h wyjezdzilem z 50, pamietam jednego dnia jezdzilem od 12 do 20 także bylo fajnie, jak widzialem jak znajomi w rotransie np co do minuty jezdzili i wypad to troche atmosfera itp nie ma nawet porównania umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2013r. 19:28  
Cytuj
Ja w rotransie nigdy nie jeździłem co do minuty, zawsze miałem dłużej, wyjeździłem więcej niż powinienem. Ja rotrans z czystym sercem moge polecić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2013r. 19:54  
Cytuj
Ja miło wspominam pana Składnika z Motosu. Prawdziwy szarmancki mężczyzna.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 7 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2013r. 18:35  
Cytuj
A ja polecam MOTOS> Sama teraz robię wlasnie w MOTOSIE. Pan wykladowca prze mily, a do tego jest takze instruktorem. Ponad to maja promocyjna cene prawa jazdy. Dodam tez ,ze po nowych przepisach nie da sie tego skrocic. Egzamin mam niebawem, a laczny czas wszystkiego to oklo 2 miesiace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2013r. 21:08  
Cytuj
Polecam motoArt. Szybko i bardzo mili instruktorzy umiech Zdałam za pierwszym smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2013r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
Polecam motoArt. Szybko i bardzo mili instruktorzy umiech Zdałam za pierwszym smiech2

http://demot(...)ym-razem
...i wszystko jasne.potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lip 2013r. 07:14  
Cytuj
Rotrans. Najlepszą zdawalność nowych testów ich kursanci mają i uczą tylko na najnowszych Toyotach.

a Mechanika to chyba już nie ma za jakieś przekręty ponoć im zabrali zezwolenie na prowadzenie szkoły jazdy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2013r. 07:28  
Cytuj
http://www.superprawojazdy.pl/stalowa-wola.htm

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
Rotrans. Najlepszą zdawalność nowych testów ich kursanci mają i uczą tylko na najnowszych Toyotach.

a Mechanika to chyba już nie ma za jakieś przekręty ponoć im zabrali zezwolenie na prowadzenie szkoły jazdy.



Dużo wiesz. Chamskie zagrywki i reklama konkurencji ? umiech Czyzby i rotrans upadał, że tak go reklamujesz.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »