NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Potrzebny Autokar na wesele:),
Posty: 6
Dołączył: 11 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 15:06  
Cytuj
Witam poszukuje autokaru do przewiezienia gości na wesele do janowa ze Stalowej Woli i pozniej aby zabrał gości także z Janowa i porozwoziłumiechmacie jakieś namiary na dobry i tani autokar? oczywiscie z klima bo to lato będzieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 15:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 15:24  
Cytuj
kiedyś e ręce wpadła mi ulotka z PKSu.
Mają do wyboru, do koloru. Nowe, stare, duże, małe, z klimą i bez.

http://www.pksst(...)temid=72

Możesz także spróbować u Wieśka Siembidy. Firma Arbatur.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 18:11  
Cytuj
Idż do biura nad dworcem pks, ceny bardzo dobre

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 20:45  
Cytuj
http://zuways.pl/
niby biuro podróży ale wynajmują autokary;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 12 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 00:06  
Cytuj
Na ile osob? Tu jest cos: http://stalo(...)d=172936

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2013r. 20:03  
Cytuj
Witam, ja również poszukuje autokaru do przewiezienia gości weselnych ze Stalowej Woli do Jeżowego. W zakres tej usługi miałby wchodzic dowóz ludzi na miejsce, postój na czas ślubu oraz przewóz spod kościoła do lokalu (ok. 1km). Oferty dotyczące busów, także mile widziane, gdyż bus będzie potrzebny do rozwożenia gości w trakcie wesela. Interesuje mnie oczywiście cena usługi, oferty proszę pisać na PW, z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2013r. 22:12  
Cytuj
Biuro na górze PKSu wcale nie ma dobrych cen wynajmu autokarów :] Przewalilam mnóstwo okolicznych sposobów transportu gości na wesele i na swoim wynajęłam autobus z ZDITMu, naprzeciwko Tesco w takim małym budynku. Miła obsługa, ceny rewelacja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2013r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
Witam, ja również poszukuje autokaru do przewiezienia gości weselnych ze Stalowej Woli do Jeżowego. W zakres tej usługi miałby wchodzic dowóz ludzi na miejsce, postój na czas ślubu oraz przewóz spod kościoła do lokalu (ok. 1km). Oferty dotyczące busów, także mile widziane, gdyż bus będzie potrzebny do rozwożenia gości w trakcie wesela. Interesuje mnie oczywiście cena usługi, oferty proszę pisać na PW, z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam.


www.wirabus.pl firma obsluguje linie stw-lublin, maja dosatkowe busy na wynajem z kierowca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 25 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2013r. 18:53  
Cytuj
Polecam http://zuways.pl/ mają 4 autokary w Stalowej woli

Wynajem busa 9 os Volkswagen Caravelle Long... 535 885 775
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 


Posty: 20
Dołączył: 9 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2014r. 00:09  
Cytuj
Ponawiam temat . Gdzie polecacie wynająć busa na wesele ? jakieś konkretne namiary ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2014r. 07:30  
Cytuj
wirabus.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2014r. 08:21  
Cytuj
Polecam firme Jotka z Gorzyc. Maja busy, autobusy, itp..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2014r. 11:39  
Cytuj
W PKS-ie na górze jest bardzo miła obsługa i ceny maja też konkurencyjne. Ja tam brałam na swoje wesele i polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 28 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 23:45  
Cytuj
polecam Trans Hans, nowe busy na full wypasie w dobrej cenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
Akurat my mieliśmy imprezę w Warszawie, stąd Dar-trans ze stolicy, o dziwo na lepszych warunkach niż okoliczne firmy, a przede wszystkim auta na wysokim poziomie.


Minęło 2,5 roku od zapytania, myślisz że się jeszcze nie ożenila? umiech

Żeby nie było OT, nie od dziś wiadomo że firmy ze Śląska i Warszawy mają lepsze stawki. Ale na trasie ze Stalowej do Janowa nie opłaca się płacić zerowek za dojazd 250-300 km - no chyba że firma zastosuje stawki za km jak na Sri Lance. Z lokalnych firm z wozidłami to Siembida ma niezły tabor. PKS w najtańszych stawkach podstawia stare rupieci, lepsze autokary niestety drogo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 10:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 16:57  
Cytuj
http://puziotour1.w.interiowo.pl/kontakty.html eleganckie autokary!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 21:04  
Cytuj
Kuba Alfa Trans umiech
Polecam umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2015r. 08:50  
Cytuj
Polecam firme KubaTrans , firma bardzo fajna , mili kierowcy a wlasciciel przemily Pan . Autokary bardzo zadbne wygone moge podac namiary z checia . Korzystamy czesto z tej frmy i bardzo bardzo ta polecamy smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 13:03  
Cytuj
Ja wynajmowałam busa jak jechaliśmy ze znajomymi w zeszłym roku na narty. Wybraliśmy firmę #$%^&*() Bardzo fajnie się jechało bez jakichkolwiek problemów. Jak w tym roku będziemy jechać znów na narty. Na pewno wynajmiemy ponownie od nich jakis transport.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 09:13  
Cytuj
I aż konto założyłaś żeby nam o tym powiedzieć. Następnym razem jak bedziesz reklamować swoją firmę zastanów się czy proponowanie firmy transportowej oddalonej o 250km ma sens...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2016r. 12:09  
Cytuj
Dla wnikliwych: możecie rzucić okiem na tego przewoźnika wynajmującego busy http://www.busy-wynajem.pl/ - mała, nikomu niemal nie znana firma z Krakowa, która jednak obsługuje na terenie całej Polski. Sam trafiłem na nią wyłącznie z polecenia, bo nie doszukałbym się tego w internetach; w porównaniu do mbusów, czy innych podobnych to karzełek, ale za to - rekompensuje to możliwością znacznego zbicia ceny (i tak ją znalazłem właśnie z polecenia szukając oszczędności podczas przygotowywania własnej imprezki ślubnej). Tak więc - polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 18:52  
Cytuj
ZDECYDOWANIE odradzam korzystanie z usług biura znajdującego się nad PKS-em w Stalowej Woli. Ceny do innych firm porównywalne, obsługa w biurze całkiem ok ale polityka ich pracy i kultura kierowców pozostawia wiele do życzenia. Byłam świadkiem sytuacji w której kierowca wysadził zbiorowo gości na obrzeżach miasta twierdząc, że śpieszy się na kolejne wesele. Pomijam fakt że Młodzi specjalnie dopłacili aby ten rozwiózł gości w wybrane punkty miasta i zakończył kurs pod PKSem. Zupełna samowolka kierowców i brak jakichkolwiek konsekwencji ze strony biura powodują, że reklamacje nie są nawet rozpatrywane a konsekwencje takiego zachowania wyciągane. Działam w branży weselnej i dla mnie takie zachowanie jest niedopuszczalne. Pary Młode często opowiadają o swoich perypetiach z usługodawcami i włos na głowie się jeży. Przed biurem nad PKSem zdecydowanie ostrzegam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »