NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Knajpy czynne w niedziele wielkanocna,
Posty: 23
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 13:11  
Cytuj
Orientujecie się może które z knajp/pubów będą otwarte w niedziele wielkanocną w stw???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 13:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 13:22  
Cytuj
Moderowano przez: el.B...
Brak związku z tematem ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 15:56  
Cytuj
Jezeli preferujesz kuchnie polska to na lotosie powinni miec pierogi, ew. kuchnia amerykanska, czyli parowka w bulce, na dowolnej stacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 8 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 17:53  
Cytuj
Ósemka zawsze była otwarta w pierwszy dzień swiąt..Pewnie nic sie nie zmieniło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 18:56  
Cytuj
Ja to nierozumiem, to nawet w jedyna niedziele wielkanocna w roku nie potraficie wytrzymac bez knajpy???

Co trzeba to sie kupuje w piatek badz w sobote i po problemie.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
Ja to nierozumiem, to nawet w jedyna niedziele wielkanocna w roku nie potraficie wytrzymac bez knajpy???

Co trzeba to sie kupuje w piatek badz w sobote i po problemie.

A może ktoś tak lubi spędzać święta?
Podadzą na stół, zabiorą brudne talerze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 21:02  
Cytuj
CYTAT ("konspirator")
A może ktoś tak lubi spędzać święta?
Podadzą na stół, zabiorą brudne talerze...


Nie chcą ogarniać koło darmozjada, dają mu alternatywę tak jak każe tradycja/religia + prawo rodzinne.
Sam, wybiera formę i sposób spędzania czasu - to takie europejskie...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 22:49  
Cytuj
dajcie ludzią spedzić święta z rodziną ! masakra nawet w swięta trzeba otwierac loakale - bo tak sonie ludzie wymyslają ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 08:15  
Cytuj
W Wielkanoc podobnie jak w Boże Narodzenie jedynie speluny są otwarte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
Orientujecie się może które z knajp/pubów będą otwarte w niedziele wielkanocną w stw???


Otwórz sobie swoją knajpę o dowolnym profilu czy tematyce i żyj tam 24/7, oczywiście we wszystkie święta kościelne i państwowe również. Obsługuj ludzi, którzy tak jak ty nie potrafią spędzić dnia bez baru, a dopóki tego nie zrobisz to daj ludziom którzy już w takich miejscach pracują spędzić chociaż jeden dzień wolny od roboty. A tak poza tym to nie masz jakiejś rodziny albo znajomych do których można by było pojechać i tam napić się zakupionego najpóźniej w sobotę alkoholu (bo chyba głównie o to c się rozchodzi)??? Smutne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 09:33  
Cytuj
Capri - od godz 16 oczywiscie w poniedzialek takze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 10:33  
Cytuj
Mysle ze Indygo

Warka na swietach:

CZWARTEK;13.00-01.00
PIĄTEK;13.00-01.00
SOBOTA13.00-02.00
NIEDZIELA; NIECZYNNE
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY;18.00-01.00
Pozdrawiam
Krzysiek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 14:06  
Cytuj
Widać, że zaściankowe cymbały udzielają się na forum. Autor zapytał o coś i zamiast dostać odpowiedź, to jeden cym**ł z drugim musiał już zaczął cwaniakować i się napinać.

Co do knajp - autorze tematu, najlepiej podzwonić tam, gdzie Cię interesuje, będziesz mieć info z pierwszej ręki

Moderowano przez: el.B...
Staraj się nie obrażać innych umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 14:55  
Cytuj
Do "moralizatorów":

A co w ogóle Was obchodzi jak ktoś chce spędzać święta? Strażnicy tradycji się k*** znaleźli. Ktoś pyta o knajpy, a nie o wskazówki moralne. Komuś się nie podoba, że knajpa otwarta w święto, to w ramach protestu do niej nie idzie. Zresztą połowa z Was hipokrytów i tak pewnie co niedzielę buszuje w Tesco po kościele. Szkoda słów.

Pytający Wam nie mówi co macie robić w święto, to Wy nie moralizujcie jego. Może być innego wyznania, albo może być ateistą. Nie Wasza sprawa. Śmieszy mnie takie podejście.

Co do samych knajp, to ja się akurat nie orientuję, ale - tak jak wspomniał Irkuck - podzwoń, popytaj póki są jeszcze otwarte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 16:25  
Cytuj
Moderowano przez: el.B...
Brak związku z tematem ...

ps.Staraj się nie obrażać innych umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 16:26  
Cytuj
Mniema że większość z Was to katolicy więc zamiast pomagać bliźniemu umoralniacie go ? proste pytanie ... prosta odpowiedz ... jeśli jesteście tak przejęci to może zaprosicie "kolegę" na święta ?

ps. proponuję trzymać się tematu umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 16:58  
Cytuj
Panie banan z pana taki moderator jak z koziej ..... Jak dwa posty wyzej ktos obrazal innych wyzywajac od zasciankowych cymbalow i pisal nie na temat sugerujac tylko wykonanie nastu telefonow po knajpach to moderowane to nie bylo. Brawo za czytanie wszystkiego. Szkoda sie widze wypowiadac skoro moj post byl obrazliwy to pogratulowac, tylko sama nie wiem czego...

Zeby nie bylo ze nie na temat to CHYBA Rustica jest czynna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
Widać, że zaściankowe cymbały udzielają się na forum. Autor zapytał o coś i zamiast dostać odpowiedź, to jeden cy**ał z drugim musiał już zaczął cwaniakować i się napinać.

Co do knajp - autorze tematu, najlepiej podzwonić tam, gdzie Cię interesuje, będziesz mieć info z pierwszej ręki


Fakt faktem przeoczyłem umiech dzięki za zwrócenie uwagi ... mogłeś napisać na P.W ... mam nadzieje że teraz wygląda to lepiej ... ale jak zauważysz "kolega" zwrócił słuszną uwagę a nie napisał konkretnie do kogoś ... ty zaś łamiesz regulamin i dostaniesz ostrzeżenie ... jak przeczytasz regulamin dowiesz się dlaczego umiech

ps. obraziłeś zakładającego temat ... jeśli pracujesz w knajpie miej pretensje do właściciela że otwiera nie do kogoś że chce przyjść i się np napić w święta ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 18:06  
Cytuj
Smieszne to forum. Dostaje upomnienie i zwrocil mi pan moderator uwage ze nie pisze do niego na pw a na temet odpowiadam "nie na temat" a sam to samo robi. Jakie trzeba spelniac warunki zeby zostac moderatorem ? Pewnie duzych wymagan nie ma umiech a tak nawiasem mowiac to jak ktos uzywa w swojej wypowiedzi zwrotu "sama" to najprawdopodobnie jest rodzaju zenskiego, to tak odnosnie jak by pan do mnie cos jeszcze pisal

a co do pracy w swieta to do nikogo nie musze miec pretensji bo spedze je po ludzku, czyli nie w pracy

i jescze jedno, dlaczego irkuck nie dostal upomnienia? Oficjalnie zglaszam ze poczulam sie przez niego osobiscie obrazona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
Smieszne to forum.


Obraziłaś forum i masz -100pkt do reputacji.

Nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Wchodzisz na forum, widzisz, że ktoś założył temat o lokalach otwartych w święta. Następnie logujesz się, aby odpowiedzieć nie na temat i wyrazić swoje oburzenie na temat pracowania i odwiedzania lokali w Wielkanoc. Potem jak Ci ktoś zwraca uwagę, to nazywasz forum "śmiesznym". Jak to forum jest takie śmieszne, to idź i nie wracaj, będzie mniej postów nie na temat.

W ogóle nie czaję wszystkich Was co psioczycie na forum. Jak Wam się nie podoba, to chyba nie musicie tu wchodzić? Przecież to ociera się o masochizm. Narzekać, a mimo to nadal korzystać i wyrażać zaciekle swoje "oburzenie". Nudzi Wam się? Nie macie co robić? Jak ja nie lubię jakiegoś miejsca, to go unikam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 19:21  
Cytuj
Ja temat czasowo lub na stałe zamykam ...

Jeśli odezwie się do mnie zakładający że chce by temat był ponownie otwarty to go otworze umiech po wcześniejszym wyczyszczeniu ...

pozdrawiam umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 19:27  
Cytuj
To dostalam jakies punkty do reputacji, kurde nawet nie wiedzialam ze za wypowiedzi biore udzial w programie lojalnosciowym i punkty zbieram.
W sumie to racja, nie forum jest smieszne tylko ludzie, szczegolnie tubylcy i moderator ktory przyznal mi punkcika.

I oczywiscie staly tekst nie pasuje to nie wchodz, nie czytaj, nie pisz i w ogole nie badz.

A i znowu ktos oprocz mnie odzywa sie nie na temat ale tak to juz bywa ze niektorzy maja duuuzo do powiedzenia w kazdym temecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »