NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Tryumf Sp. z o.o. - opinie o pracodawcy,
Posty: 63
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
Czy Polska ma teraz wyglądać jak za czasów S. Wokulskiego? Czy wszyscy mamy wyjechać za granicę, i najlepiej nigdy tu już nie wracać? Przygnębiające perspektywy prawicie.


Niedawno myślałem poważnie aby starać się o pracę w tej firmie z perspektywy czasu ciesze się ze całkiem odpuściłem sobie firmę Triumf. Między czasie spotkałem kilkoro ludzi którzy tam pracują lub pracowali. Według ich relacji panuje tam totalny bezład niekompetencyjny, spychologia i zwalanie winy na innych.Reklamacja goni reklamacje a zamiast wyciągnąć wnioski z wpadki i poszukać nowych lepszych rozwiązań to wolą winnego "ubiczować". W kwestii wynagrodzeń właściciel tej firmy nie bardzo ma się czym pochwalić bo marnie płaci pracownikom tu rewelacji nie ma a wręcz jest tragicznie na stanowiskach umysłowych mają odrobinę więcej niż na produkcji która w dużej większości ma najniższą krajową. Wiem ze takich zakładów w naszym regionie jest więcej i to jest smutne ze ludzie pracują za 1500 zł miesięcznie ale co mają zrobić skoro za coś żyć trzeba. Kto może wyjeżdża a kto nie może zostaje u szuka czegoś lepiej płatnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 19:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 31 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 20:58  
Cytuj
Tak slyszalem ze uniweels ,od niedawna tu mieszkam ale cos w tym musi byc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 12:00  
Cytuj
Jak tam zarobki na dzien dzisiejszy w tryumfie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 19 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 17:30  
Cytuj
A dobrze, nie narzekamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2019r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
A dobrze, nie narzekamy


a dokładniej ile na ręke ?
chociażby na pakowni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2019r. 01:10  
Cytuj
gdzie byś nie poszedł do któregokolwiek kierata będzie ci dobrze pod warunkiem , że od samego początku będziesz ładował tych pracopodawców - prywaciarzy w hu..... bo sami się o to proszą i na tyle zasługują . tyle w temacie. traktują ludzi jak młotek..........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »