NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Pociąg nocny Stalowa Wola - Warszawa ,
Posty: 1
Dołączył: 14 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 21:21  
Cytuj
jechał ktoś z Was kiedyś nocnym pociągiem relacji Przemyśl - Warszawa? Ze stalowej Woli o 23 45. Nigdy nocą nie jeździłam i bardzo się boje. Proszę o jakieś opinie. Jest się czego bać w nocnych pociągach ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 21:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 23 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
jechał ktoś z Was kiedyś nocnym pociągiem relacji Przemyśl - Warszawa? Ze stalowej Woli o 23 45. Nigdy nocą nie jeździłam i bardzo się boje. Proszę o jakieś opinie. Jest się czego bać w nocnych pociągach ?

Nie ważne jaka to jest trasa, na każdej możesz spotkać złodziei. W dzień również, ale noc jest o tyle gorsza, że ludzie częściej zasypiają co daje możliwość złodziejom. Myślę, że tym jedynie powinnaś się przejmować, no chyba że lubisz jakieś wizje katastrof, gwałcicieli i porywaczy...potluczony.
A tak serio to unikaj zaśnięcia, wybieraj przedziały ze starszymi, spokojnymi ludźmi, nie bierz kosztowności i drogich sprzętów, a forsy tylko tyle ile ci na prawdę potrzeba. I unikaj toalet, w większości jest straszny syf. A potem rozkoszuj się podróżą. Powodzenia ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 10:38  
Cytuj
o ile pamiętam jest połączenie nocne PKS Tarnobrzeg Wawa - 00:10, na 5 rano jest się w Warszawie - teraz przez warunki dłuuuużej - bezpieczniej o wiele i myślę że nawet szybciej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 4 Cze 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 12:41  
Cytuj
Ja polecam busa.Tu masz link.Może ci godziny spasują.Bilet ok 30 zł.
http://www.poltr(...)strowiec

Anna C
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 28 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 16:13  
Cytuj
a ja ze swojej strony polecam polskibus umiech

jeździ z rzeszowa z pod pkp, bilety do warszawy nawet za 1 zł + 1zł za rezerwację smiech2

przyjemna podróż w nocy z wifi na pokładzie, i ku mojemu zdziwieniu na tej trasie rzesz-wawa zawsze poczęstunek kawa, herbata , bułka drożdzowa i lody umiech

www.polskibus.pl

do rzeszowa ponoć terraz można marcelem za 5zł + polskiego busa za kilka czy kilkanaście złotych mozna jechac i jaka wygoda smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 16:10  
Cytuj
W pociągu wygodniej - można sie przejść i wyprostować nogi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »