NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Warsztat Motocklowy,
Posty: 15
Dołączył: 31 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 15:52  
Cytuj
Witam, poszukuję serwisu dla japoni

potrzebje zrobić serwis przed sezonowy:

-olej
-filtry
-czyszczenie i synchro gaźników
-sprawdzic luzy zaworowe

tylko 1 warunek: serwis musi wiedzieć co robi żeby nie było gorzej niż przed serwisem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 15:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 17 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 16:54  
Cytuj
Polecam
TYKA ul. Kilińskiego 7, Nisko, 693-059-182

serwisuje od kilku sezonów jestem zadowolony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 04:49  
Cytuj
CYTAT
...tylko 1 warunek: serwis musi wiedzieć co robi żeby nie było gorzej niż przed serwisem.

Jak jesteś ze Stalowej Woli to jedź na ul.Ofiar Katynia 28a, na terenie automobil klubu. tel. 534-104-207 (Andrzej).
Ostatnio poprawiał gaźniki po w/w mechaniku i wreszcie motocykl działa jak należy. Nie ma sensu jeździć do Niska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 17 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 09:04  
Cytuj
O uczciwości ANDRZEJA BISA mógłbym parę słów powiedzieć.Niestety miałem mozliwość przekonania się na własnej skórze.
Zdecydowanie go NIE POLECAM jest to nieuczciwy człowiek może cię oszukać.!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 09:11  
Cytuj
Chłopaki - w związku z Waszymi powyższymi wypowiedziami, znacie jeszcze jakieś inne miejsca gdzie serwisują w okolicy motocykle, ale też maxi-skutery?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 29 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 11:39  
Cytuj
GAP-MOTO w Zbydniowie

GAP-MOTO
Warsztat Motocyklowy i Samochodowy
Paweł Gapys
37-416 Zbydniów 288
mail: gapys.p_(at)_gmail.com
tel. 531 826 056

POLECAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 11:57  
Cytuj
polecam w Kłyżowie Sylwka Cagarę, warsztat obok szkoły. Zna się gość na rzeczy, a dlatego że sam jeździ i lubi to co robi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 11:59  
Cytuj
Mój brat serwisował motocykl u człowieka który pracuje lub pracował w Bosch service. Gość obryty w temacie, z motocyklami związany od bardzo dawna.

W Nisku też nie było problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 14:59  
Cytuj
jak wyżej napisane, złoty to chyba najbardziej kompetentny człowiek od motocykli, w stalowej niestety nie ma serwisu moto z prawdziwego zdarzenia z prawdziwymi narzędziami:(
w lublinie jest sprawdzony serwis, dużo chłopaków od nas korzysta z ich usług
ale do czynności obsługowych najlepiej zaopatrzyć się w serwisówkę i do dzieła, jak ktoś nie ma dwóch lewych rąk da radę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
O uczciwości ANDRZEJA BISA mógłbym parę słów powiedzieć.Niestety miałem mozliwość przekonania się na własnej skórze.
Zdecydowanie go NIE POLECAM jest to nieuczciwy człowiek może cię oszukać.!!!

Z tego wynika, że nie można nikomu ufać.
Do Andrzeja trafiłem przypadkiem, jak mnie serwis oponiarski na Malcach podesłał do niego (nie mają podnośnika unoszącego motocykl, a virago nie ma stopki centralnej).
Po zdjęciu kół nie miałem jak skoczyć po auto by zawieźć koła na wymianę opon. Normalnie musiałbym gonić na piechotę, poźniej odstawiać auto i wracać po motocykl. Ale nieodpłatnie udostępnił mi jakiś skuterek i raz dwa załątwiłem sprawę. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem i zrobił na mnie dobre wrażenie. Zagadnałem o gaźniki i jak zrobił gaźniki to motocykl zaczął wreszcie pracować jak należy.
W kazdym razie, jak wiesz czego potrzebujesz to nikt ci kitu nie wciśnie. Brak podnośnika, garażu i mimo iż wiedziałem jak zrobić to nie miałem gdzie. Dlatego czasami sytuacja zmusza do skorzystania z usług warsztatu.
Co do Tyki, to też trafiłem nie przypadkiem. Kazdy polecał to pojechałem do niego, na wymianę opon już nie chciało mi się jeździć bo i tak sam nie zmienia tylko demontuje i jeździ do zakladu wulkanizacji.
Jeżeli chodzi o Złotego jest dobry nie przeczę. Kumpel do niego oddstawiał gpz500, cbr600f3 i nie było problemu aż w końcu gdy z czymś tam w bmw r1100 sobie nie poradził kumpel zmienił mechanika.
W okolicy nie ma specjalisty od wszystkiego.
Jak macie dostęp do garażu i umiejętności to manual Haynesa lub Clymera i dłubcie sami.

PS. Jak coś to mam hydrauliczny podnośnik unoszący cały motocykl, więc jakby ktoś miał problem ze zdjęciem kół a jednak wolałby sam wybrać sobie warsztat gdzie wymieni opony i wyważy koła to mogę pomóc.
Z resztą taki podnośnik nie jest drogi więc warto wydać te 380zł i samemu serwisować swój motocykl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 31 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 20:10  
Cytuj
może ktoś może podesłać maila do złotego ?

chodzi o honde f3 wiec sprzet pewnie przez kazdego mechanika znany.

a może macie jakieś informacje o Piotrze Nalenie z huty deręgowskiej ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 08:52  
Cytuj
CYTAT
może ktoś może podesłać maila do złotego ?

chodzi o honde f3 wiec sprzet pewnie przez kazdego mechanika znany.

a może macie jakieś informacje o Piotrze Nalenie z huty deręgowskiej ?

Huta deregowska, raz mi robil silnik i nie bylem zadowolony, natwomiast Tyka czytaj koloes z Niska zawsze czy to byl quad czy motocykl lub skuter nie robil problemow , na czas i wszystko gralo. Tyka ma tez wywazarke do kol i demontazownice wiec jezdzenie gdzie kolwiek zeby pozniej z kolkiem ganiac do wulkanizacji mija sie z celem. Oczywiscie nikt nie jest idealny i kazdemu nie dogodzi ale ja smialo wole jechac do sprawdzonego mechanika. Jesli ktos chce 693059182, ja smialo polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
Tyka ma tez wywazarke do kol i demontazownice wiec jezdzenie gdzie kolwiek zeby pozniej z kolkiem ganiac do wulkanizacji mija sie z celem.

No to w takim razie zainwestował w sprzęt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 18:43  
Cytuj
Jaki masz motocykl?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 31 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 19:09  
Cytuj
Honda CBR 600 F3 wersja po lifcie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 19:28  
Cytuj
Olej i filtry możesz spokojnie sam zmienić. W F.H.U. "KRZYŚ" ul. Broniewskiego 2, Nisko kupisz Motul 5100 10W40 w dobrej cenie do tego filtry hifilo lub k&n. Luzy zaworowe również sam sprawdzisz, potrzebny tylko odpowiedni zestaw szczelinomierzy.
Jeżeli silnik chodzi równo i pali tyle ile powinien to nie ma co grzebać w gaźnikach, przez zimę się nie rozregulowały chyba że w zeszłym sezonie było coś już nie tak.

Serwisówki do cbr masz tu: http://www.cbr600.info/pobierz/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 30 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
Olej i filtry możesz spokojnie sam zmienić. W F.H.U. \"KRZYŚ\" ul. Broniewskiego 2, Nisko kupisz Motul 5100 10W40 w dobrej cenie do tego filtry hifilo lub k&n. Luzy zaworowe również sam sprawdzisz, potrzebny tylko odpowiedni zestaw szczelinomierzy.
Jeżeli silnik chodzi równo i pali tyle ile powinien to nie ma co grzebać w gaźnikach, przez zimę się nie rozregulowały chyba że w zeszłym sezonie było coś już nie tak.

Serwisówki do cbr masz tu: http://www.cbr600.info/pobierz/



Oleje Motula i filtry to radze kupowac w Intercarsie w cenie bardzo niskiej http://sklep(...)il&woj=8

i od poniedziałku super promocje na motocyklowe w http://intermotors.pl/ zamawiasz przez internet lub u nich bezposrednio a odbierasz osobiscie w Stalowej Woli . Dla mnie bomba cenowa !!

Obrazek

www
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 19:58  
Cytuj
CYTAT

Oleje Motula i filtry to radze kupowac w Intercarsie w cenie bardzo niskiej http://sklep(...)il&woj=8

W intercarsie ceny nie sa takie niskie - 140zł za 4litry motul 5100 10w40, a u Krzysia masz 4L bańke tego oleju + filtr HF-303 za 149zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 31 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 20:39  
Cytuj
generalnie chodziłoby mi o czyszczenie i synchronizaje gaźników (myjka ultradzwiękowa mile widziana) na tym mi najbardziej zależy bo na wolnych obrotach obroty falują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 30 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Oleje Motula i filtry to radze kupowac w Intercarsie w cenie bardzo niskiej http://sklep(...)il&woj=8

W intercarsie ceny nie sa takie niskie - 140zł za 4litry motul 5100 10w40, a u Krzysia masz 4L bańke tego oleju + filtr HF-303 za 149zł.


Trzeba sie troszeczku potargować i kupisz bardzo tanio .good

www
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Oleje Motula i filtry to radze kupowac w Intercarsie w cenie bardzo niskiej http://sklep(...)il&woj=8

W intercarsie ceny nie sa takie niskie - 140zł za 4litry motul 5100 10w40, a u Krzysia masz 4L bańke tego oleju + filtr HF-303 za 149zł.


Potrzebowałem na szybko kupić olej Motul 5100 10w40 4 l . W Rozwadowie u Pana Zabawy zapłaciłem 115 lub 120 zł. filtr 20 lub 25. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 04:15  
Cytuj
Odgrzeje kotleta.
Poszukuje fachowca który wyczysci gaznik w 2t.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 9 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 09:03  
Cytuj
Również polecam warsztat w Nisku - Kilińskiego 7, Łukasz Dutka tel. 693059182 - serwisuję tam swoje skutery honda 2T od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 20:45  
Cytuj
A ja polecam chlopakow z tarnobrzega z kawasaki.robilem u nich synchro, zaworki oleje i wszystko super. I pare razy bylem w moto Gp lublin.super fachowcy warsztat bylem zadowolony daja karte stalego klienta i znizki o wszystkim informuja.tyle ze kawalek drogi.ja robilem u nich padnieta suzuki gsxf i dali rade super chodzila.w tbg kawasaki zzr 1100 i tez zadowolony bylem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2015r. 20:52  
Cytuj
A gdzie wycentruje koła do motoru i ile taki zabieg kosztuje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »