NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
WiraBus vs PKS,
Posty: 2
Dołączył: 13 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2013r. 12:40  
Cytuj
Interesują mnie połączenia Stalowa Wola-Lublin. Ostatnio nie było mi dane skorzytać z usług PKSu ponieważ autobusm który jest w rozkladzie ok 16 dwa razy nie przyjechal(!). Ja rozumiem, że jedzie az z Zakopanego, ale to lekka przesada. Troche jestem zrazony dalszymi uslugami PKSu. POlaczenia busów do Lublina to Jumbo i Wirabus. Z tego co widzę wira ma chyba lepsze polaczenia bo w JUmbo trzeba sie przesiadac w Krasniku. Jakie macie opinie i co bardziej polecacie? Jak kierowcy i ktorą linią jezdzi wiecej osob (konieczne rezerwacje?).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2013r. 12:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2013r. 13:03  
Cytuj
Jumbo ma chyba tylko dwa bezpośrednie połączenia do Lublina. Wira bus wszystkie są bez przesiadek. Ja osobiście jeżdżę Wira busem, bo jest trochę tańszy. Jeśli chodzi o kierowców to są ok. Rezerwacja przydaje się w dni, w które jest natężony ruch. Wyjazdy na uczelnie itp. Jedzie się jak w każdym busie. Ciasno.

A no i nie wiem czy Wira bus nie jest jakoś połączony z PKSem. W Lublinie odjeżdża ze stanowiska na PKSie głównym, Jumbo startuje z Ruskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Marz 2013r. 21:13  
Cytuj
W jakim celu podróżujecie do LublYna?
Jak jestem czasem w tym mieście to mam wrażenie, że przeniosłem się wehikułem czasu do lat 70 PRL.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 15:29  
Cytuj
Jak najbardziej polecam wirabus. Busik jeżdzi szybko, zatrzymuje sie tylko na przystankach do Krsnika pózniej jedzie bezposrednio bez zadych postojów wiec raz dwa jest sie w Lublinieumiech Cenowo najtaniej w porównaniu do innych i co najważniejsze jak jeździłam nim około 5 lat bardzo czesto nawet kilka razy w tygodniu to niezdarzyło sie żeby nie przyjechał, nawet przy 20 stopniowym mrozie. Raczej zawsze punktualnie...
A co do kierowców to są wporzadku, sympatyczni, zawsze mozna sie z nimi dogadać.
A to ich stronka: www.wirabus.pl tylko ceny biletów sa teraz chyba inne ale to najlepiej juz na miejscu zobaczyc.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 15:31  
Cytuj
A co do Jumbo to jeżdzą jak chcą i kiedy chcą, i dotyczy to wszytskich kursów a szczególnie tych rano... Kierowcy ogolnie mili ale niestety nie wszyscyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 21:30  
Cytuj
Tylko pociąg - wygodniejszy i tańszy (15 PLN) niż wyżej wymienione.

Ale ja z zasady staram się nie jeździć komunikacją autobusową, a już zwłaszcza prywatnymi busikami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »