NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Ciasta i tort na wesele,
Posty: 11
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 17:36  
Cytuj
Witam
Moze ktos z Was wie, gdzie mozna zamowic dobre placki i tort na wesele? Z jakiej cukierni polecacie ciasta?? i ile wczesniej trzeba zamawiac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 17:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 18:17  
Cytuj
Ja polecam ta cukiernie
http://www.cukiernia-modliborzyce.pl/
w st mało znana ale ciasta maja przepyszne.Na wesele 80 os ciasto było na 120 i na poprainy ledwo starczyło. Ja nie mam pojecia jak właścicielka robi ciasto że nie jest za słodkie i wszystkim smakuje!!!. Dla mnie receptura to marjstersztyk!!!Poza tym Pani przygotuje dodatkowo ciastka na stolikm kawowy (tak przynajmniej jest w Hotelu Duo J.Lubelski).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 20:33  
Cytuj
Polecam Cukiernię Motycze z Gorzyc.
Lepszych chyba ciast nie jadłam.
Cukiernia znajduje się koło kina Ballady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 20:51  
Cytuj
cukiernia katarzynka w st.woli

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 21:05  
Cytuj
Ja polecam ciasta i torty z ciastkarni z Biłgoraja.Podaję link do stronki: http://www.ciastkarnia-obszynscy.pl/. Bardzo dobre mają wypieki i niedrogie. Kupowałam na swoje wesele. Zamówienie się składa 2 tygodnie przed ślubem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 21:50  
Cytuj
Nie wiem jak z tortem bo miałam w lokalu ale ciasto zamawiałam na posaniu w piekarni Zawół.bardzo miła Pani właścicielka która szczerze doradzi czego i ile ... i jako jedni z nielicznych mają ciasto na jajkach a nie na proszkach. Cen nie pamiętam, ale w porównaniu z innymi wyglądało to korzystnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 08:05  
Cytuj
na pewno nie polecam cukierni pączek. Zostałam w pewnym sensie oszukana. Ciasta i tort nawet smaczne ale niestety nie chcą podpisać żadnej umowy, wszystko na słowo. Gdy chciałam zamówić tort na 60 osób baba mówiła że się nie da takiego zrobić, żeby zamówić na 80-100, więc zamówiliśmy. Co do ceny się umówiliśmy na jakąś tam kwotę. A niestety tort został zrobiony dla max 60 osób (czyli tak jak pierwotnie chcielismy). NAwet pomyslalam, ze to może i lepiej bo mniej zaplacimy. ale niestety cena nie zmalała... takze za takie maleńkie gówienko zaplacilismy tyle co za prawdziwy, wielki tort...

Czuję duży niesmak... Gdyż przed ślubem baba, która nas obsługowała była miła do urzygania, a jak przyszło do zapłaty to już ultra cham, 0 możliwości dogania się!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 09:18  
Cytuj
Cukiernia Pączek pyszne ciasta, ciasteczka torty umiech Cukiernia Alicja również godna polecenia, Motycze mają pyszny sernik umiecha cukiernia Katarzynka bez konkurencyjne pączkiumiech w city parku też mają smaczne wypieki, tylko, że są to smakołyki, które trzeba szybko zjeść umiechWięcej cukierni nie znam, ale na moim weselu królowala cukiernia Pączek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 09:24  
Cytuj
Ja na swoje wesele miałam tort i ciasta z ALICJI. Były pyszne, duży wybór, a tort nie dość, że pyszny to jeszcze pięknie wyglądał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
Polecam Cukiernię Motycze z Gorzyc.
Lepszych chyba ciast nie jadłam.
Cukiernia znajduje się koło kina Ballady.


Tez polecam. Pierwszy raz kupiłam tam tort i ciasta na wesele. Od tej pory tylko tam. Póbowałam rok temu toru z cukierni w city parku ale jak dla mnie przesłodzony. Z motycz są pierwsza klasa wypieki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 10:11  
Cytuj
Polecam Torty Pani Ani
link z galerią zdjęć i opisami http://tortyani.pl/

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 09:50  
Cytuj
Gdzie ta pani Ania ma cukiernie i czy drogo bierze za placki i torta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 11:14  
Cytuj
CYTAT


Gdzie ta pani Ania ma cukiernie i czy drogo bierze za placki i torta?


www.tortyani.pl przegladnij strone www. Na wszystkie pytania odnosnie ceny uzyskasz tam odpowiedz umiech.
A co do smaku. Bardzo dobre.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 14:48  
Cytuj
w Motyczach do plackow dodaja duza margaryny zamiast masla i jak sie je to da sie odczuc smak margaryny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Marz 2013r. 17:51  
Cytuj
Również polecam Motycze. Pyszne. I nie drogo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 08:29  
Cytuj
ja biorę pod uwagę cukiernie pączek z rudnika i katarzynkę ze stalowej woli, wypieki z city park też pyszne, ale to gadżety sztukowe, to chyba drogo by wyszłaneutralnycukiernia motycze zdecydowanie odpada jak dla mnie, jest droga w porównaniu z innymi,ciasta mi nie smakują, a torty tandetne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 12:23  
Cytuj
ja polecam cukiernie paczek ;) ja zamawialam u nich na wesele torta, placki i szyszki dla gosci i bylam zadowolona;) tort byl pyszny, gosciom placki smakowaly takze goraco polecam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 23:48  
Cytuj
CYTAT
Polecam Cukiernię Motycze z Gorzyc.
Lepszych chyba ciast nie jadłam.
Cukiernia znajduje się koło kina Ballady.

też się pod tym podpisuje ale co do tortów to wolę z Katarzynki,lepszy smak i ładne dekoracje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 06:31  
Cytuj
a ja polecam cukiernie JUGO w Kępiu Zaleszańskim. miałam ciasta i torty na weselu wiec wiem co polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 20:24  
Cytuj
A czy orientuje sie ktoś jak wygląda mniej więcej cena za tort weselny w "Pączku"? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2014r. 07:32  
Cytuj
CYTAT
A czy orientuje sie ktoś jak wygląda mniej więcej cena za tort weselny w "Pączku"? umiech


Moja koleżanka rok temu zastanawiała się między Pączkiem i chyba Olczykiem z Niska. Podobno ta kobieta w pączku strasznie zawyża koszty;/ Na koniec wychodzi inna kwota niż zakładana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2014r. 15:14  
Cytuj
Ja byłam kiedyś na przyjęciu co ciasta piekła jakaś młoda dziewczyna z okolic Zaleszan.. normalnie pycha.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 18 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2014r. 12:33  
Cytuj
A ja nie polecam pączka !!!!!!!! Też słyszałam kiedyś o tej cukierni pochwały więć skusiłam się i zamówiłam tam tort na chrzest synka. Torcik miał być tiramisu pani zapewniala nas że będzie pyszny że nasączony kawą i wogóle. Atu bach wielkie rozczarowanie zwykłe biszkopty czekoladowe przełożone masą budyniową smakiem nie przypominające tiramisu. Tort nawet troche nie był nasączony kawą.
Także nie polecam !!!!!!!
Polecam za to cukiernie motycze może i mają ceny większe niż w innych cukierniach ale ciasta i torty PYCHA !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2014r. 15:36  
Cytuj
A może mi ktoś polecić cukiernię, gdzie mogę kupić za przystępną cenę tort weselny? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2014r. 16:14  
Cytuj
Ciastkarnia Obczyńscy z Biłgoraja umiech Ale nie wiem czy po sam tort warto się tam udać z zamówieniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »