NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Co się dzieje w ZMKS???,
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 10:14  
Cytuj
Witam doszły mnie słuchy, że w ZMKS dzieją się jakieś dziwne rzeczy a ostatnio na forum nic na ten temat. Prawdopodobnie zwolnili jakiegoś pracownika i dyrektor ma z nim sprawę wsądzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 10:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 20:38  
Cytuj
Dzieje się owszem:
- wywalanie nierobów
- wywalanie krętaczy
- wywalanie fałszywców (ci najbardziej liżący tyłek dyrektorowi)
- nie cierpi na pewno sumienny i dobry pracownik

To się dzieje mili państwo umiech

tak na marginesie śmiem twierdzić że jesteś jednym z wielu "fałszywców" pracujących obecnie lub w przeszłości w ZMKS i próbujesz zmieszać z błotem dyrektora Sokołowskiego i wywołać lawine złych komentarzy na dyrektora..

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 21:46  
Cytuj
W innym temacie koperfield napisał:

CYTAT
Dajcie chłopu spokój ! Robi w PKS ie a jak jest w PKS ie każdy wie na wypłatę 1300 i niepewna przyszłość stara się na czas dojechać i ja go rozumie. Przesiądźcie się do komunikacji zbiorowej taniej do pracy będzie się dojeżdżać, mniejsze korki od huty, miej spalin większa ekologia. Proste
a co czepiania się jak trzeba to panie kierowco zatrzyma sie pan tu czy tu to ok . ale jak teraz trzeba np wypuścić z przystanku to nikt nie wypuści .


To jednak wygląda na kierowcę ZMKSU jezyk

Nie bój się. Dobrego kierowcy nikt nie zwolni.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 21:50  
Cytuj
tak na marginesie śmiem twierdzić że jesteś jednym z wielu \"fałszywców\" pracujących obecnie lub w przeszłości w ZMKS i próbujesz zmieszać z błotem dyrektora Sokołowskiego i wywołać lawine złych komentarzy na dyrektora..[/cytat]

A ja nie jestem, nie byłem nigdy pracownikiem ZMZKS.
Czasem pasażerem...
I uważam ż Sokołowski źle zarządza tą firmą. Z rozkładem jazdy dopasowanym do potrzeb ludzi nie może sobie poradzić od kilku lat.
To po prostu skandal.
Firma traci pasażerów, tym samym traci dochody, a on ... proponuje podwyżki cen biletów i likwidację ulg.
Jeżdżę do pracy samochodem, choć to się nie opłaca, tylko dlatego, że autobusy po prostu nie kursują wtedy kiedy w większości firm w mieście rozpoczynają się zmiany.
Kursowanie "stadami", a potem długa przerwa, jest pomimo nagminnej krytyki tego "zjawiska" - powszechne.
Zabieranie ulg emerytom, sprawia tylko to, ze zamiast jechać idą pieszo, oni mają czas, nie mają pieniędzy, więc zamiast małego (ulgowego) dochodu ZMKS nie ma nic, a autobusy wożą powietrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 21:53  
Cytuj
To właśnie kierowcy najbardziej rzucają gnojem po dyrektorze i tak jak pisałem najbardziej robią to ci którzy liżą mu tyłek.. na każdym kroku w tym kraju czuć obłudę i zakłamanie! Syf totalny syf!

Kajus, widzisz ceny paliwa? jak wywindowało je w ciągu hm.. tygodnia max dwóch ? z 5,35 na 5,80 prawie? te autobusy nie są na tyle super że zadowolą się wiadrem wody na 100km i tak są oszczędniejsze niż te poprzednie stare autobusy.
fakt faktem ZMKS ma kłopoty i Sokołowski próbuje jakoś z tego wyjść niestety bez skutku póki co.. a szkoda
Jednak ja popieram jego działania! mimo że nie pracuję u niego ale wiem o nim wiele umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 22:12  
Cytuj
Tak sądziłem ze udzieli się wszech wiedzący stefan. Stanie w obronie dyrektora, tylko po co go bronisz ??/ Moje pytanie brzmiało co się dzieje. dojeżdżałem do pracy Autobusem linii 17. Ale np w soboty i niedziele wycięto mi kurs o 23.33 z ul Czarnieckiego . i Ani nie jestem powiązany z tą firmą tylko np już nie kupuje biletów miesięcznych dzięki czemu planowanie komunikacji w mieście staje się jeszcze trudniejsze i nie dla mnie tylko dla rządzących w tej firmie. Więc nie wiem Stefan czemu mnie atakujesz w tym miejscu zawdzięczasz coś mu że tak bronisz Dyrektora agresywnie. usłyszałem ze w sprawę w sądzie pomaga pracownikowi Solidarność. Chętnie dalej korzystał bym z komunikacji ale nie zrozumiała jest dla mnie obecna polityka z mieszaniem rozkładu i rozpowszechnianiem propagandy sukcesu chwaląc się zakupami nowych autobusów tablic lub rozkładu w komórce skoro kursów jest coraz mniej .

Moderowano przez: sm

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
- wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 22:20  
Cytuj
brawo syreno za spostrzegawczość ale wole robić u prywatnego przedsiębiorcy. kopara CI opadnie ale zapewniają godziwsze warunki pracy .A i pamiętaj że dobrzy kierowcy nie robią w PKS . bo kierowcy w firmach prywatnych zarabiają 2 lub 3 razy tyle. chciałbym dojeżdżać do pracy komunikacja zbiorową wspomóc ten zakład tym ze kupie bilet dbając o ekologie. jeśli ucieszy Cię że będzie mniejszy korek do huty to się ciesze że będziesz szybciej wyjeżdżać używanym seatem na gaz z roboty umiech będzie więcej czasu żeby zatankować gaz po drodze umiech

Moderowano przez: sm

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
- wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
- treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 23:47  
Cytuj
CYTAT

CYTAT


tak na marginesie śmiem twierdzić że jesteś jednym z wielu \\\"fałszywców\\\" pracujących obecnie lub w przeszłości w ZMKS i próbujesz zmieszać z błotem dyrektora Sokołowskiego i wywołać lawine złych komentarzy na dyrektora..


A ja nie jestem, nie byłem nigdy pracownikiem ZMZKS.
Czasem pasażerem...
I uważam ż Sokołowski źle zarządza tą firmą. Z rozkładem jazdy dopasowanym do potrzeb ludzi nie może sobie poradzić od kilku lat.
To po prostu skandal.
Firma traci pasażerów, tym samym traci dochody, a on ... proponuje podwyżki cen biletów i likwidację ulg.
Jeżdżę do pracy samochodem, choć to się nie opłaca, tylko dlatego, że autobusy po prostu nie kursują wtedy kiedy w większości firm w mieście rozpoczynają się zmiany.
Kursowanie \"stadami\", a potem długa przerwa, jest pomimo nagminnej krytyki tego \"zjawiska\" - powszechne.
Zabieranie ulg emerytom, sprawia tylko to, ze zamiast jechać idą pieszo, oni mają czas, nie mają pieniędzy, więc zamiast małego (ulgowego) dochodu ZMKS nie ma nic, a autobusy wożą powietrze.


Gówno wiesz człowieku o ZMKS prawda jest taka że ludzie zwalają tylko winę na dyrektora który naprawde wspaniale wykonuje swoje obowiązki. A za znoszeniem ulg stoją prezydent i radni tak tak to oni mają ostateczną decyzje podjać dyrektor tu nie jest winny ze ceny rosną. A tak wogole to co się tu sadzisz a proponuje ze skoro jestes taki wspaniałomyślny to siup na dyrektora, mając tyle obowiązkow i tyle ludzi nad sobą nie wytrzymałbyś 3 dni. Bo radni sie srają bo prezydent. A co do kursów to jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Ja tez bym chciała żeby autobus co 5 minut jeździł ale to nie realne. Bo nasz prezydent nie chce dokładać do komunikacji tylko skąpi. A sprawe fałszywych kierowców to szkoda komentować jak się nie podoba to wyjazd do prywatnego napewno będzie im lepiej. Srają w swoje gniazdo. Mam nadzieje ze sie doczekają odpowiedniej nauczki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
Dzieje się owszem:
- wywalanie nierobów
- wywalanie krętaczy
- wywalanie fałszywców (ci najbardziej liżący tyłek dyrektorowi)
- nie cierpi na pewno sumienny i dobry pracownik

To się dzieje mili państwo umiech

tak na marginesie śmiem twierdzić że jesteś jednym z wielu \"fałszywców\" pracujących obecnie lub w przeszłości w ZMKS i próbujesz zmieszać z błotem dyrektora Sokołowskiego i wywołać lawine złych komentarzy na dyrektora..



Stefek dobrze mówi własnie to się dzieje i jeszcze za mało !!!!!!!!!!!! A mieszać z błotem to sobie mogą. Ciekawe jak oni by się popisali swoim "dyrektorowaniem" bo łatwo jest kogoś oczerniać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 23:52  
Cytuj
Rozkład jazdy MKS mogliby w końcu jakoś unormować. Są za częste zmiany bardzo źle ułożonego rozkładu jazdy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 07:08  
Cytuj
Stefanie. jakby mi odpowiadał dyrektor czy kierownik to bym z nim nie walczył. Jeżeli się sądzi z pracownikami to coś jest nie tak. z PKS em sprawę przegrał w sądzie?== przegrał . a co do nowych autobusów jeśli w Ciebie one pala mniej paliwa no ja nie wiem ale np w można było kupić iveco Kappena i miałbyś np 17 ltrzamiast 35/100


Moderowano przez: sm

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
- wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 22:23  
Cytuj
CYTAT

Gówno wiesz człowieku o ZMKS prawda jest taka że ludzie zwalają tylko winę na dyrektora który naprawde wspaniale wykonuje swoje obowiązki. A za znoszeniem ulg stoją prezydent i radni tak tak to oni mają ostateczną decyzje podjać dyrektor tu nie jest winny ze ceny rosną. A tak wogole to co się tu sadzisz a proponuje ze skoro jestes taki wspaniałomyślny to siup na dyrektora, mając tyle obowiązkow i tyle ludzi nad sobą nie wytrzymałbyś 3 dni. Bo radni sie srają bo prezydent. A co do kursów to jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Ja tez bym chciała żeby autobus co 5 minut jeździł ale to nie realne. Bo nasz prezydent nie chce dokładać do komunikacji tylko skąpi. A sprawe fałszywych kierowców to szkoda komentować jak się nie podoba to wyjazd do prywatnego napewno będzie im lepiej. Srają w swoje gniazdo. Mam nadzieje ze sie doczekają odpowiedniej nauczki.


Gówno wiesz człowieku o interpunkcji. Prawda jest taka, że nikt nie zwala winy, a każdy widzi nieudolność. To nie radni i prezydent wnioskują o podwyżki cen i zmianę uprawnień do ulg, a właśnie dyrekcja ZMKS. To nie radni i prezydent opracowują i wdrażają rozkład jazdy. Głupawe pomysły nie rodzą się w głowach radnych. Cała Polska się śmieje z idiotyzmu dotyczącego "składanych biletów". Jeśli dwie złotówki to nie dwa złote, tylko dwie monety po jeden złotych, to ... Szkoda gadać.
Skąd wiesz ile wytrzymałbym na stanowisku dyrektora? Co ma wspaniałomyślność do "siup na dyrektora"? Nie mówi się "tyle ludzi" bo to "nie po polskiemu" jest. Zanim zaczniesz pouczać innych i osądzać ich wiedzę dokształć się.
Czy ktoś gdzieś napisał, że chce, żeby autobusy jeździły co pięć minut? Czytaj ze zrozumieniem.
Kto to jest "fałszywy kierowca"? ma podrobione prawo jazdy czy co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 22:32  
Cytuj
koperfield - Twojego bełkotu się nie daje czytać ... przecinki, kropki ... litości.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 22:33  
Cytuj
CYTAT

Kajus, widzisz ceny paliwa? jak wywindowało je w ciągu hm.. tygodnia max dwóch ? z 5,35 na 5,80 prawie? te autobusy nie są na tyle super że zadowolą się wiadrem wody na 100km i tak są oszczędniejsze niż te poprzednie stare autobusy.
fakt faktem ZMKS ma kłopoty i Sokołowski próbuje jakoś z tego wyjść niestety bez skutku póki co.. a szkoda
Jednak ja popieram jego działania! mimo że nie pracuję u niego ale wiem o nim wiele umiech


A w "w ciągu hm.. tygodnia max dwóch" ktoś chciał podnieść ceny biletów?
Stefanku cena paliwa nie ma tu większego znaczenia, bo autobusy wożą powietrze zamiast pasażerów.
Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem to co napisałem, zauważyłbyś, ze nie osoba Sokołowskiego poddana jest krytyce, a zasady jakie on promuje.
Właśnie o to " niestety bez skutku póki co.. a szkoda " chodzi.
Zbyt długo to trwa!!!
Napisałem, że jeżdżę do pracy samochodem choć mi się to nie opłaca (między innymi przez ceny paliw, które jak zauważyłeś rosną. Wolałbym autobusem, bo taniej i to dużo, ale... nie mogę. Rozkład jazdy niestety mi to skutecznie uniemożliwia. Nie kupię biletu miesięcznego na kurs którego nie ma. A takie właśnie rozwiązanie, w rozmowie telefonicznej sugerował mi Sokołowski.
I przez to tracę ja i traci ZMKS.
To tak trudno pojąć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 23:37  
Cytuj
DO syrena : wiedziałem że zaczniesz z tej pułki. Brak z Twojej strony pomysłu na sensowną odpowiedz. Ja pisze szybko bo spieszę się na autobusumiech jak już piszesz to pisz na temat błagamumiech

Moderowano przez: sm
Nic się kolega nie uczy. +20.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 00:33  
Cytuj
CYTAT
Napisałem, że jeżdżę do pracy samochodem choć mi się to nie opłaca (między innymi przez ceny paliw, które jak zauważyłeś rosną. Wolałbym autobusem, bo taniej i to dużo, ale... nie mogę. Rozkład jazdy niestety mi to skutecznie uniemożliwia. Nie kupię biletu miesięcznego na kurs którego nie ma.


Zrozum. To, że Ty kupisz bilet za 2 zł, to nie znaczy, że przejazd autobusu kosztuje 2 zł. Pewnych kursów nie ma, bo nie ma na nie WYSTARCZAJĄCEJ liczby osób chętnych. To że Ty jesteś i 5 innych osób to zbyt mało, by powstała linia, przynosząca zyski.
Nikt nie zorbi linii autobusowej dla grupki kilkuosobowej. A jescze może przystanek każdeomu koło domu ?
I tyle w temacie. Nie będzie kursów nie opłacalnych.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 08:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Napisałem, że jeżdżę do pracy samochodem choć mi się to nie opłaca (między innymi przez ceny paliw, które jak zauważyłeś rosną. Wolałbym autobusem, bo taniej i to dużo, ale... nie mogę. Rozkład jazdy niestety mi to skutecznie uniemożliwia. Nie kupię biletu miesięcznego na kurs którego nie ma.


Zrozum. To, że Ty kupisz bilet za 2 zł, to nie znaczy, że przejazd autobusu kosztuje 2 zł. Pewnych kursów nie ma, bo nie ma na nie WYSTARCZAJĄCEJ liczby osób chętnych. To że Ty jesteś i 5 innych osób to zbyt mało, by powstała linia, przynosząca zyski.
Nikt nie zorbi linii autobusowej dla grupki kilkuosobowej. A jescze może przystanek każdeomu koło domu ?
I tyle w temacie. Nie będzie kursów nie opłacalnych.


Ja to wszystko rozumiem, ale...
patrząc jednocześnie na całość
nie do końca rozkład jazdy jest dostosowany dla pasażera...
Zwróć uwagę np. brak autobus, który pomiędzy 9-10.00 zabierze mnie spod huty do miasta....
Nie wiem czy w ZMKS-ie wiedzę, ale są ludzie pracujący w nowy,soboty, niedziele...
Weekend, w niektórych liniach jest fatalnie rozplanowany...wszystko albo nic.
To samo z autobusami niektórych linii na tygodniu.
Nie mam wymagań, aby rozkład był zrobiony pode mnie...informuję tylko zgodnie z prawdą jak jest.anie w stylu :
CYTAT
Nikt nie zorbi linii autobusowej dla grupki kilkuosobowej. A jescze może przystanek każdeomu koło domu ?
jest nie na miejscu .
Dlatego ja najczęściej też już nie mam możliwości korzystania z linii autobusowej, która byłaby mi potrzebna. Niestety.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 09:24  
Cytuj
Widzisz Koperfield, ja słyszałem na mieście że w ZMKS jest obecnie tak zle żeby komuś po upadłości ZMKS było lepiej.good


CYTAT
Zrozum. To, że Ty kupisz bilet za 2 zł, to nie znaczy, że przejazd autobusu kosztuje 2 zł. Pewnych kursów nie ma, bo nie ma na nie WYSTARCZAJĄCEJ liczby osób chętnych. To że Ty jesteś i 5 innych osób to zbyt mało, by powstała linia, przynosząca zyski.
Nikt nie zorbi linii autobusowej dla grupki kilkuosobowej. A jescze może przystanek każdeomu koło domu ?
I tyle w temacie. Nie będzie kursów nie opłacalnych.


Wg Twojego toku myślenia Syrenko, coś co przynosi straty nie ma prawa bytu.
Tym samym ZMKS już dawno powinien być zlikwidowany.

Tylko czy nie łatwiej i z zyskiem by było na takie trasy puszczać zakupione przez ZMKS busy, powiedział niedawno podczas domowej rozmomwy wnuczek mojego kolegi.

Wstyd powiedzieć ale dzieci są bardziej kreatywne od Pana Dyrektora ZMKS.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
koperfield - Twojego bełkotu się nie daje czytać ... przecinki, kropki ... litości.


Słuchajcie i tego nikt nie moderuje ??? sugeruje ze bełkocze - treść obraźliwa!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Wg Twojego toku myślenia Syrenko, coś co przynosi straty nie ma prawa bytu.


No, a jak inaczej ? Ja nie mam ochoty płacić za Twoje podróże autobusem. Skoro podróż sama na siebie nie zarabia to trzeba ją zlikwidować.

A jeśli masz inne zdanie, to ja poproszę - zapsponsoruj mi dodatek na paliwo jezyk

Pamiętaj. ZMKS, miasto, ani nikt inny nie ma swoich pieniędzy. Oni mają nasze ! To nie miasto wykłada kilka milionów, to my wszyscy za to płacimy.
Takim tropem obecnie idzie ZMKS - linie, które przynoszą straty się likwiduje. I niestety grupka ludzi potem ma pretensje do całego świata. Trudno. Reformy bolą.


CYTAT
sugeruje ze bełkocze - treść obraźliwa!

Bełkoczesz. Przeczytaj swoje wypowiedzi. Brak kropek, przecinków, zdania zbudowane jak byś był pod wpływem czegoś. Tego się czytać nie daje.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2013r. 20:41  
Cytuj
CYTAT
Wg Twojego toku myślenia Syrenko, coś co przynosi straty nie ma prawa bytu.


No, a jak inaczej ? Ja nie mam ochoty płacić za Twoje podróże autobusem. Skoro podróż sama na siebie nie zarabia to trzeba ją zlikwidować.

A jeśli masz inne zdanie, to ja poproszę - zapsponsoruj mi dodatek na paliwo

Pamiętaj. ZMKS, miasto, ani nikt inny nie ma swoich pieniędzy. Oni mają nasze ! To nie miasto wykłada kilka milionów, to my wszyscy za to płacimy.
Takim tropem obecnie idzie ZMKS - linie, które przynoszą straty się likwiduje. I niestety grupka ludzi potem ma pretensje do całego świata. Trudno. Reformy bolą.


Syrena przestań bić pianę.


A co ja napisałem wcześniej
CYTAT
Wg Twojego toku myślenia Syrenko, coś co przynosi straty nie ma prawa bytu.
Tym samym ZMKS już dawno powinien być zlikwidowany.


DOKŁADNIE, TEN BAJZEL ZWANY ZMKS PRZYNOSZĄCY STRATY JUZ DAWNO POWINIEN BYĆ ZLIKWIDOWANY a Pan Sokołowski niech sobie uświadomi że dyrektorem się bywa że stanowisko Dyrektora to nie dożywocie.
Droga Syrenko do każdego biletu w ZMKS wszyscy dopłacamy do Twoich przejazdów też.jezyk

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 10:06  
Cytuj
Widzisz syreno poszło o kropki a SM nie widzi co Ty piszesz!
Wracając do tematu. Czy ktokolwiek z obrońców dyrektora, lub zwolenników jego polityki zarządzania przedsiębiorstwem. Może napisać cokolwiek o rozliczeniu dotacji na remont Autobusów ZMKS .
Odnalazłem w Archiwum, że ZMKS otrzymał od UM dotację rzędu 300 tysięcy złotych. Środki te wg tego co tam pisało miały być przeznaczone na remont i konserwację autobusów. Z tego co zdołałem się dowiedzieć, ZMKS musiał zwrócić 70 tysięcy złotych za wykorzystanie tych środków niezgodnie z przeznaczeniem. Pozwoliłem sobie odnaleźć artykuł w którym Dyrektor zapewniał, jakoby te środki są niezbędne do przeprowadzenia remontów. Więc dlaczego oddano 70 tysięcy złotych do UM. Na ulicach widać dalej odrapane Autobusy których dachy przeciekają!


http://www.sztaf(...)emid=198

Proszę to skomentować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 10:35  
Cytuj
CYTAT
...dlaczego oddano 70 tysięcy złotych do UM. Na ulicach widać dalej odrapane Autobusy których dachy przeciekają!


http://www.sztaf(...)emid=198

Proszę to skomentować


Bo ZMKS jest nieudolnie zarządzany.


[cytat]Zrozum. To, że Ty kupisz bilet za 2 zł, to nie znaczy, że przejazd autobusu kosztuje 2 zł. Pewnych kursów nie ma, bo nie ma na nie WYSTARCZAJĄCEJ liczby osób chętnych. To że Ty jesteś i 5 innych osób to zbyt mało, by powstała linia, przynosząca zyski.
Nikt nie zorbi linii autobusowej dla grupki kilkuosobowej. A jescze może przystanek każdeomu koło domu ?
I tyle w temacie. Nie będzie kursów nie opłacalnych.[cytat]

A czy ja coś pisałem o przystanku koło domu?
Wiem ile kosztuje przejazd autobusu.
Chodzi o to, że ZMKS ustalając taki a nie inny (czytaj; dopasowany do potrzeb pasażerów) rozkład jazdy nie chce moich 2 złote i nie tylko moich.
Nie kupię biletu miesięcznego na kurs którego nie ma.
A do tego zachęcał mnie dyr. Sokołowski w rozmowie telefonicznej.
Nie mówię ani słowa nigdzie, o otwieraniu linii dla małych grupek , tylko o dopasowaniu rozkładu jazdy do potrzeb ludzi dojeżdżających do szkół i pracy. Czytaj ze zrozumieniem i nie przeinaczaj.
Oczywiście firma która generuje straty musi upaść. A ten upadek nie jest korzystny dla nikogo. Najpierw z przyczyn ekonomicznych zlikwidują kilka kursów, uzasadniając, że są nierentowne, bo mało ludzi jeździ, potem jakąś linię. Jedną... później następną i następną i poleci...
Albo... będą wyciągać ręce po kolejne, większe i większe dotacje. Co też nie jest dobre.
A ludzie jeżdżą do pracy swoimi samochodami, bo autobusy kursują w złych godzinach.
PARANOJA!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 12:00  
Cytuj
Tak przy okazji to rozkład jazdy na Androida nie działa gdyż 3 dzień(co najmniej bo od tylu próbuje) ZMKS Stalowa Wola pracuje nad usunięciem awarii serwera.Niby nowość i fajnie ale co z tego jak nie działa...trochę taki burdel

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 20:43  
Cytuj
CYTAT
Dzieje się owszem:
- wywalanie nierobów
- wywalanie krętaczy
- wywalanie fałszywców (ci najbardziej liżący tyłek dyrektorowi)
- nie cierpi na pewno sumienny i dobry pracownik

To się dzieje mili państwo umiech

tak na marginesie śmiem twierdzić że jesteś jednym z wielu \"fałszywców\" pracujących obecnie lub w przeszłości w ZMKS i próbujesz zmieszać z błotem dyrektora Sokołowskiego i wywołać lawine złych komentarzy na dyrektora..
stefan a ja mam wrazenie ze to ty jestem tym kurduplm ktory jest tam teraz jakims kierownikiem co wszystkimi chce pomiatac a znam cie tylko z opowiadan kilku kierowcow ktorzy maja nie myslec tylko wykonywac polecenia sciana

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »