NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Co się dzieje w ZMKS???,
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 06:58  
Cytuj
Widzę brak wpisów obrońców Dyrektora . Czyżby brak argumentów w obronie ??? czemu tego nikt nie skomentuje ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 06:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 19:47  
Cytuj
Na takich koperfieldów szkoda słów moim zdaniem.
Pajacem sie nie zostaje pajacem się rodzi umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 20:05  
Cytuj
koperfield - trolów nie karmimy.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 20:49  
Cytuj
Lepiej komentujcie jazdę busem i kierowców PKS u i jak to w mrówce sprzedają nie takie drzwi ! Brak wam Argumentów więc lepiej komuś wjechać tekstem sprzed 5 lat umiech wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 21:06  
Cytuj
CYTAT
Lepiej komentujcie jazdę busem i kierowców PKS


Jeśli taka jazda zagraża życiu i zdrowiu innych uczestników ruchu, pasażerów tegoż autobusu to oczywiście. A Ty sie dalej użalaj, że Ci kurs spod mieszkania zabrano cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 22:15  
Cytuj
Jeśli taka jazda zagraża życiu i zdrowiu innych uczestników ruchu, pasażerów tegoż autobusu to oczywiście. A Ty sie dalej użalaj, że Ci kurs spod mieszkania zabrano cool girl[/cytat]

analizuj rozmowę ! jeśli już to nie z pod bloku po mieszkam w strefie podmiejskiej. Tylko z pod huty po 23 ! a pozostawiona przed 22 ! Teraz mnie to nie obchodzi ja tu poruszyłem temat, bo słyszałem że wieloletnim pracownikom robi się tam problemy,za sprawą Dyrektora i niezrozumiałych rozgrywek. A wiem, że nie jednego z was wozili niejednokrotnie do szkoły, pracy itd.np widząc ze biegniecie na przystanek zaczekali itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 22:19  
Cytuj
Drogi kolego. Jak komuś nie pasuje. Niech nie jedzie. Proste.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 22:22  
Cytuj
no ok nie pasuje rozkład to nie jeżdżę to już napisałem ! ale napisałem także o innych kwestiach !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
Drogi kolego. Jak komuś nie pasuje. Niech nie jedzie. Proste.


Droga koleżanko
WCALE NIE PROSTE!!!
Nie pasuje mi i nie jadę. Ok. Pisałem już to. Tylko że:
- wydaję niepotrzebnie pieniądze na paliwo i koszty samochodu, a jest to więcej niż cena biletu, więc tracę
- ZMKS nie zarabia na mnie, bo nie dostaje mojego dwa złote (nie mylić z dwa razy po jeden złotych, bo to nie to samo) w obie strony, czyli cztery złote, więc traci
- autobus i tak jedzie, tylko o godzinie niedostosowanej do potrzeb większości, wiezie powietrze, przejazd kosztuje, ZMKS traci
- wszyscy tracimy, bo dotacja do źle zarządzanej firmy idzie z naszych podatków.

NIE CHODZI O TO, ZEBY DOWALIĆ SOKOŁOWSKIEMU good(który moim zdaniem nie nadaje się na to stanowisko) ALE O TO, ZEBY ROZWIĄZAĆ PROBLEM.wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
Tak trudno jest ułożyć sensowny rozkład jazdy?
Nie mówię tu o przenoszeniu przystanków, żeby komuś było bliżej, a o godzinach kursowania autobusów. mlotek
Nie obchodzą mnie konflikty w firmie. Bo po to jest dyrekcja, żeby sobie z nimi poradzić. Za to biorą między innymi niemałe pieniądze. Tylko jak to mają zrobić, skoro nie radzą sobie ze zwykłym rozkładem, dystrybucją biletów i innymi duperelami, ot choćby serwerem, o czym wspomniał EaDyM. Wszystko się może zepsuć. Ale naprawa musi trwać jak najkrócej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 12 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 19:18  
Cytuj
kolejna osoba narzekająca na rozkład jazdy niepotrzebnie pomieszany! W tej chwili akceptuję cenę, mając na uwadze wysokie ceny paliwa itd tylko Ustawić rozkład jazdy Odpowiednio !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 18:11  
Cytuj
Czemu złośliwe dogadywki, jak komuś nie pasuje usługa PKS czy PKP to z niej nie korzysta zwyczajnie, poco się użalać i zabierać głos.
Wsiadamy do wygodnego autka, jedziemy o której nam pasuje, wracamy też. I po sprawie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 00:25  
Cytuj
Wystarczy bicia piany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »