NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Biesiada !, Robi sie tu chu...nia trzeba zmienic lokum na spotkania comiesieczne bo...
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 19:23  
Cytuj
Od pewnego czasu obserwujemy ze Biesiada zchodzi na psy !!!
Kiedys w ostatki czy wczesniej w wekkendy przygrywała kapela lub małzenstwo, miło i przyjemnie było posiedziec i posłuchac, jeszcze zima kominek był rozpalony.A teraz wielka chu..nia sie zrobiła nie dosyc ze drogo,to kominek nie rozpalony,z głosników saczy sie od kilku lat to samo,wybór win skandaliczny ! "słuzba" własciciela zachowuje sie jak kapo !!!! a mogło byc tak pieknie taki duuuuzy napiwek bo zamiar był do zamkniecia lokalu posiedziec i duuuuzo zamówic gdyz i osób było sporo przy naszych stolikach,ale niestety jak sie nie potrafi zadbac o własna kieszen "słuzbo" to sie ma fige a nie napiwek,na napiwek trzeba sobie zasłuzyc !!!! był to nasz ostatni raz w tej knajpie szkoda bo od kilku lat comiesieczne spotkania i rachunki ze cho cho i wiecej...........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 19:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 20:31  
Cytuj
CYTAT
\"słuzba\" własciciela zachowuje sie jak kapo !!!!



ciekawa jestem dlaczego uwazasz ze kelnerzy zachowuja sie tam jak kapo?
bylam wczoraj i uwazam swoj stolik za milo i sympatycznie obsluzony, i co rownie milo mnie zaskoczylo dostalam dosc szybko zamowione napoje i posilki;)Karczma jest miejscem gdzie nie boje sie jesc, a niewiele jest niestety takich miejsc w Stalowej;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 08:04  
Cytuj
ew62cia... gdybyś rzeczywiście wydawała takie kwoty o jakich mówisz nie psioczyłabyś na forum a poszła do właściciela zgłaszając iż nie jesteś zadowolona z obsługi.Bardzo często tam jadam gdyż jest to najbardziej "klimatyczne" miejsce w Stalowej. Nie zdażyło się by kominek " nie działał".Na obsługe nigdy nie narzekałem, szybko, mile i przyjemnie. Na jedzenie długo czekać nie trzeba... więc tym bardziej nie rozumiem zdenerwowania. Fakt faktem, każdy ma prawo do własnego zdania, ale do subiektywnego, bez oczerniania.Wasz może i ostatni raz ale są ludzie którzy potrafią uszanować czyjąś prace i poczekać te 5 minut dłużej byle dobrze zjeść vel spędzić miło czas ;) P.S. Takie małe pytanko : Do restauracji chodzisz zjeść czy słuchać muzyki ? muzyka to jedynie dodatek do mile spędzonego czasu, raz jest raz jej nie ma, gdy idziesz ze znajomymi to chyba nie słuchacie muzyki ;) no ale moge się mylić... wszak polacy mają to do siebie, narzekać, narzekać i jeszcze raz narzekać.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 09:44  
Cytuj
Byłem na ostatkach i różnicy nie widzę żadnej - szybka obsługa mimo pełnej sali, miła, ceny bez zmian - jakość co najważniejsza też zachowana. Fakt, brakuje mi tego grania, bo to robiło dodatkowy samczek/klimat - nie codziennie, ale raz w tyg. lub chociaż w miesiącu było by fajnie, wie ktoś czemu z tego zrezygnowano?
Ja w każdym razie dalej mogę śmiało polecać karczmę, w firmie u nas klientów też tam zawsze wozimy bo inaczej niż w zwykłej restauracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 11:51  
Cytuj
"Szybka obsługa"czego ta obsługa dotyczy,bo na jedzenie czeka się od 40 minut w górę.Co do cen i jakości jedzenia to w ogóle szkoda się wypowiadac,a wystarczy odwiedzić konkuręcje aby wyrobić sobie zdanie i nie potrzeba aby na tym forum wypowiadali się lizusy szefa czy pracownicy.
P.S.
Kominek nie rozpalony,bo może nie dowieźli dzewa lub nie zapłacone za poprzednią dostwe.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »