NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Urolog dziecięcy,
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2013r. 22:25  
Cytuj
Witam

Może ktoś wie czy w stalowej woli lub okolicach przyjmuje jakiś dobry urolog dziecięcy??

placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2013r. 22:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 09:18  
Cytuj
witam w Stalowej Woli nie ma urologa dzieciecego. Ja bardzo potrzebowałam porady dla chorej córki w tamtym roku. Z braku laku skorzystałam z prywatnej wizyty u dr.Korczyńskiego. Zgarnął 100 zł i nic nie powiedziałsciana mam namiary na bardzo dobrą pania doktor w Sandomierzu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 09:23  
Cytuj
bardzo dobrzy pediatrzy są w Nw Dębie
dr Józefczuk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 09:34  
Cytuj
ale nie chodzi o pediatrę tylko urologa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 09:38  
Cytuj
dr. Rajmunda Sikorska ul. Polna 62 Sandomierz. Najpierw dzwonimy i umawiamy się na wizytę prywatnie tel. 15 832 04 84. Pani doktor bardzo dokładnie bada i przeprowadza wywiad chorobowy. Nastepnie skierowanie nam dała do szpitala w Sandomierzu i tam juz wszystkie badania zrobili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 10:53  
Cytuj
PEDIATRA to lekarz dziecięcy,który "ogrania" ogół chorób
a dr Józefczuk to dr n med.
więc bez komentarza,pracuje w szpitalu,więc wszystkie przypadki nie są mu obce,obecnie jest ordynatorem Pediatrii w Sandomierzu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 11:14  
Cytuj
polecam bardzo Panią dr Marię Łydkę w Rzeszowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 11:16  
Cytuj
i również jest doktorem nauk medycznych umiech ale nie o to tu chodzi . z własnego doświadczenia wiem i mogę ją gorąco polecić. Naprawdę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 21:50  
Cytuj
jak tam kto woli. Sandomierz bliżej niż Rzeszów. opieka bdb. Ps.fryzjer też różni się od stylisty fryzór...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 22:57  
Cytuj
DZięki wielkie za odpowiedz. spróbuje umówić sie do któregos z tych lekarzy moze wkoncu uda sie zlikwidowac bakterie w moczu mojej córci. bo lekarze w stw nie daja rady;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 23 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 23:37  
Cytuj
Jak bakteria w moczu to nie urolog tylko nefrolog. I nie szukaj nikogo innego jak tylko zasuwaj do Sandomierza do wyjątkowej lekarki nazwisko Borowiec. To emerytowana lekarka, przyjmuje prywatnie, korzysta z maszyny do pisania i zadaje czasem wydawać by się mgło dziwne pytania, ale wiem co mówię, leczyła mnie w dzieciństwie, uratowała mi nerkę, w Stalowej nic nie robili a ciagle mialam w moczu bakterie E.Coli, która zżerała mi nerkę, to Borowcowa w Sandomierzu szybko wykryła że mam wadę wrodzoną. Po latach konowały ze stalowej szprycowały mi córcię antybiotykami, bo ciagle gardło i kaszel. Pojechałam do "mojej" lekarki i juz po jednej wizycie okazało się, że wystarczy lek za 8 zł na glisty!!! Ona jest genialnym nefrologiem i z tego co mi wiadomo również rewelacyjnym alergologiem, z dzieciakami pracuje całe życie, spróbuj, nie zawiedziesz się, w najgorszym razie stracisz na paliwo i wizytę (kiedyś brała 50zł, nie wiem ile teraz). Pozdrawiam i życzę powodzenia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2013r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Jak bakteria w moczu to nie urolog tylko nefrolog. I nie szukaj nikogo innego jak tylko zasuwaj do Sandomierza do wyjątkowej lekarki nazwisko Borowiec. To emerytowana lekarka, przyjmuje prywatnie, korzysta z maszyny do pisania i zadaje czasem wydawać by się mgło dziwne pytania, ale wiem co mówię, leczyła mnie w dzieciństwie, uratowała mi nerkę, w Stalowej nic nie robili a ciagle mialam w moczu bakterie E.Coli, która zżerała mi nerkę, to Borowcowa w Sandomierzu szybko wykryła że mam wadę wrodzoną. Po latach konowały ze stalowej szprycowały mi córcię antybiotykami, bo ciagle gardło i kaszel. Pojechałam do \"mojej\" lekarki i juz po jednej wizycie okazało się, że wystarczy lek za 8 zł na glisty!!! Ona jest genialnym nefrologiem i z tego co mi wiadomo również rewelacyjnym alergologiem, z dzieciakami pracuje całe życie, spróbuj, nie zawiedziesz się, w najgorszym razie stracisz na paliwo i wizytę (kiedyś brała 50zł, nie wiem ile ter
az). Pozdrawiam i życzę powodzenia umiech


Potwierdzam w 100%. Jeździmy do Niej od ponad 3 lat. U naszej małej znalazła wadę układu moczowego, potem szybko operacja w Tarnobrzegu (też super, polecam) i już jest wszystko jak trzeba.
Teraz jesteśmy w trakcie pozbywania się robali (na badania wysłała nas do Gorzyc gdzie robią je specjalną metodą.
Dalej wizyta to 50 zł - tyle przynajmniej płaciliśmy na początku lutego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »