NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Poker sportowy,
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 20:24  
Cytuj
Witam, czy grywa ktoś z Was w pokera sportowego- poker texas holdem?
Może by zrobić jakiś turniej w tę odmiane pokera w jakimś lokalu?
Co Wy na to? Dużo znalazłoby się chętnych?

PS. Wiem, że gra na pieniądze jest w naszym Kraju nielegalna, ale myśle, że znaleźlibyśmy na to jakieś rozwiązanie jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 20:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 11 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 20:28  
Cytuj
Bardzo chetnie , musimy ustalić szczegóły ,zawsze można grać na żetonygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 20:34  
Cytuj
hehe dokładnie, nawet myślałem o miejscu jakimś.
Myśle, żę jakiś klub ze stołem bilardowym byłby niezły- dużo osób można przy nim posadzić, jest na nim sukno i w ogóle hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 12:20  
Cytuj
Bardzo chętnie, jestem za!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 13:04  
Cytuj
Gra we wszytkie odmiany Pokera jest w POlsce nielegalna. Można grać tylko w kasynach.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 16:23  
Cytuj
Hmm sam nie wiem do końca jak to jest, ale wiem, że na Śląsku grają sobie cyklicznie, normalnie i legalnie (na to wychodzi) w restauracji.

Oto dowód: http://silesiapoker.pl/index.php/cash

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 17:53  
Cytuj
Zgodnie z ustawą o grach hazardowych grami losowymi są gry o wygrane pieniężne lub rzeczowe, których wynik w szczególności zależy od przypadku, a warunki gry określa regulamin. Za gry losowe uważa się m.in.:

gry liczbowe - gry, w których wygraną uzyskuje się przez prawidłowe wytypowanie liczb, znaków lub innych wyróżników, a wysokość wygranych zależy od łącznej kwoty wpłaconych stawek,
loterie pieniężne, w których uczestniczy się przez nabycie losu lub innego dowodu udziału w grze, a podmiot urządzający loterię oferuje wyłącznie wygrane pieniężne,
gry w karty: black jack, poker, baccarat,
gry w kości,

Zakładami wzajemnymi są zakłady o wygrane pieniężne lub rzeczowe, polegające na odgadywaniu:

wyników sportowego współzawodnictwa ludzi lub zwierząt, w których uczestnicy wpłacają stawki, a wysokość wygranej zależy od łącznej kwoty wpłaconych stawek - totalizatory;
zaistnienia różnych zdarzeń, w których uczestnicy wpłacają stawki, a wysokość wygranych zależy od umówionego, między przyjmującym zakład a wpłacającym stawkę, stosunku wpłaty do wygranej - bukmacherstwo.

Przez gry hazardowe rozumie się gry losowe, zakłady wzajemne i gry na automatach.

Widziałem kiedyś w tv relację z tego jak CBŚ czy tam inne gady w kominiarach zamknęły towarzystwo które grało sobie w pokerka "na żetonki"

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 20:58  
Cytuj
Czyli grywając za dzieciaka w "beczki" ryzykowałem swoją wolność :/ Na dobrą sprawę, Scrabble zależy tyle od przypadku co i Texas. Fakt, prawo mamy debilne. Natomiast swego czasu, nie znając jeszcze prawa, zdarzało nam się grać w restauracji, w centrum stalowej (i w innej na obrzeżu stalowej), na żetony, którymi były bodaj dziesięciogroszówki umiech Nikt nie siedzi na szczęście, ale czułem, że to może być nielegalne ;) Chętnie bym kiedyś gry takowej spróbował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 21:09  
Cytuj
popytałem i bankowo za pokerka przy piwku w knajpie można mieć problem.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 05:07  
Cytuj
Żetony to są w wózkach pod marketem umiech
Sztony jak już.
Bartomix grając dla samej przyjemności gry nie będziesz miał żadnych problemów .Nie grasz o żądne pieniążki ani nagrodu rzeczowe.Śmialo możesz grać czy to w pokera czy w tysiąca ,brydża dla samej przyjemności gry.W tym przypadku jest to gra towarzyska a nie hazardowa.
Grając nawet w "Piotrusia" na kasę jesteś już przestępcąumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 05:12  
Cytuj
On29, na zdrowy "chłopski rozum" jest jak mówisz, ale zgodnie z ustawą...
cóż poradzisz, chore prawo

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 20:26  
Cytuj
Więc podsumowując: drab, mopig, szopen. Trzy osoby chętne- fajnie by było zebrać minimum dziesięć osób.
W razie czego moge pochodzić po paru lokalach i popytać czy by im to nie przeszkadzało aby u nich zorganizować taki mini turniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 21:11  
Cytuj
Znajomi grywają w knajpie, ale tylko dlatego, że "zaprzyjaźniona" i wchodzą tam jak do siebie.

Legalne to to nie jest, to fakt. Zwłaszcza jak się tak będziecie dogadywac i ustalać "szczegóły" na ogólnodostępnym, oficjalnym forum. Chyba bezpieczniej domówkę zorganizować, hehe

Nie chce czegoś pokręcić, ale coś mi się kojarzy motyw jak zamknęli grupę osób za to, że urządzili sobie turniej z okazji urodzin któregoś z nich. To była jakaś "cykliczna impreza" i grali oczywiście na przysłowiowe zapałkiumiech

Ps.: Jak coś to walizeczkę z żetonami mam chytry good

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 15:12  
Cytuj
i ja jestem chętna smiech2 ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 15:24  
Cytuj
Łał nieźle, nie sądziłem, że w naszym mieście kobiety też grają w pokera umiech

Ps. Replika- Tu się tylko zbieramy i dogadujemy- a jeśli dojdzie co do czego to szczegóły poprzekazujemy sobie na PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 17:41  
Cytuj
Ja też chętnie zagram umiech poza tym, Kaseciarzu umiech Mopiq to też kobieta, a na dodatek jej druga połowa bankowo też będzie chętna umiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 23:44  
Cytuj
CYTAT
Replika- Tu się tylko zbieramy i dogadujemy- a jeśli dojdzie co do czego to szczegóły poprzekazujemy sobie na PW.


Hehe, wiem, szczegóły raczej tu nie padnąumiech
Tylko tak sobie pomyślałam jak stalowowolscy "agenci" planują, hahaha, robią nalot i cieszą się, że podniosą statystyki wykrywania przestępczości (metody porównywalne ze ściganiem podchmielonych rowerzystów po lesie...)

A i Florek byłby zadowolony, bo w mediach by o tym wspomnieli... good

Z "grywaniem" to przydarzyło mi się ze dwa razy może ;) Jak dla mnie to po prostu bardzo fajny motyw do posiedzenia przy piwku/drinku umiech

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
szczegóły poprzekazujemy sobie na PW.

Na tym portalu prywatne wiadomości nie są prywatne umiech

BTW, z tego co widzę, to na 10 chętnych osób 7 to kobiety, kurczę, wchodzę w to ;) Jak nie będzie żetonów to zagramy o fatałaszki ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 13:43  
Cytuj
Hehe- "agenci" i (nie)prywatne wiadomości. Do tego jeszcze ktoś podesłał mi linka- http://www.rmf24(...)d,593768

No no, nieźle. To może chociaż turniej w internecie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 17:59  
Cytuj
To może chociaż kości... pokerowe... :(

bo widzę, że nawet wersja z domówką to balansowanie na krawędzi, hehe good

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 21:51  
Cytuj
jak cos ja tez jestem chetny swego czasu widziałem jak grupka osób pykała sobie w pokera na zetony w lokalu (ósemka) ps mam spore doświadczenie w pokera wiec odrazu mowie ze moge wygrywac ;P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 18:22  
Cytuj
Tym, którzy udzielali się w tym temacie powysyłałem prywatne wiadomości- także sprawdzajcie swoje skrzynki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 15:31  
Cytuj
Odświeżam temat- ktoś jeszcze chętny do gry w ten weekend?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 14:10  
Cytuj
ja tez chetnie pogram a o ktorej i w jaki dzien konkretnie gracie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 19:59  
Cytuj
Obrazek xD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »