NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »
Nowy Temat Odpowiedz
Nisko w programie Uwaga,
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 20:25  
Cytuj
http://uwaga.tvn.pl/63442,wideo,408962,nauczyciel_zamordowal_swoja_matke,nauczyciel_zamordowal_swoja_matke,reportaz.html

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 20:25  
Cytuj

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 20:37  
Cytuj
heh oglądałem przed chwilą w TV - kto zatrudnił taką babkę do opieki społecznej? zero kompetencji...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 21:31  
Cytuj
no to tej pani z opieki juz podziekujemy...

najgorsze jest to ze wiekszosc urzednikow tak pracuje...

powinno sie ja odwolac i oskarzyc o niedopelnienie obowiazkow sluzbowych...

eeehh co za kraj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 22:20  
Cytuj
Brawo dla reportera Uwagi i sąsiadów za podjecie interwencji. Ogromny smutek, że musiało dojść do tragedii. O kierowniku OPS nie ma co pisać. Jak taka niekompetentna osoba może pracować na takim stanowisku. Przy takiej tragedii ona mów. że to " nie jej teren " brak serca i człowieczeństwa. Nie przygotować się do umówionego spotkania - może wystarczyło zamiast wieczorem malować paznokcie przeczytać wszystkie zebrane materiały w tej sprawie by nie milczeć !! Zresztą to milczenie było bardzo wymowne i cała Polska zobaczyła kompetencje tej pani. A najgorsze jest to, że to nic w Nisku nie zmieni. Nikt nie poniesie konsekwencji i nauki na przyszłość. A może nawet pani kierownik jakiś awans otrzyma. Takie rzeczy tylko w Nisku !!!! neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 22:27  
Cytuj
No to Florek pewnie zadowolony ze tvn zawitał przynajmniej do sasiedniego miasta. Jest tragedia jest rozgłos. Florku czy o takie media Ci chodzilo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 08:11  
Cytuj
A ja bym tych dziadów z TVN na butach wykopał z Niska. Chyba trzy razy na przestrzeni ostatniego roku/półtora pisałem do nich nt. niezdatnej do picia wody w Nisku, na temat olewania mieszkańców, nie podjęcia przez władze skutecznych działań mających na celu jak najszybsze przywrócenie wody do stanu zgodnego z normami. Przedstawiałem dokumenty z sanepidu, uchwały rady miasta, przesyłałem wszystkie dokumenty, zdjęcia ogłoszeń z klatek schodowych. Pisałem dłuuugie listy. Bez odpowiedzi. Oto ile ich obchodzi temat powazny, a jak ważna jest dla nich sensacja. Żałuję, że nie było w Nisku programu na żywo a'la "Pod napięciem". Pewnie bym teraz siedział w areszcie, ale daję słowo, Polska usłyszałaby o tym, co dzieje się w tej dziurze na podkarpaciu. Cieszcie się, że TVN zagościł. Pamiętajcie jednak, że gdy będziecie potrzebować ich pomocy, to Was oleją. Przyjadą dopiero, kiedy od tej wody umrzecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 09:36  
Cytuj
Jak dla mnie to oczywiste, że szukają sensacji - na tym zarabiają.
Należy też zwrócić uwagę na to, że nie wiemy ile pani z opieki ponosi w tym przypadku winy, wiemy natomiast, że strzeliła sobie w kolano zupełnie nie przygotowując się do rozmowy. Oczywistym było, że pytania dziennikarza będą tendencyjne. Programy typu "Uwaga" właśnie na takiej zasadzie działają - szukają sensacji - potem ustalają ofiarę oraz winnego i starają się udowodnić, że wytypowane przez nich role są trafione.

Oczywiście nie bronię pani z opieki - po pierwsze pewnie coś na sumieniu miała, skoro tak się denerwowała i przewracała oczami podczas wywiadu. Poza tym jej niekompetencja i rażąca niewiedza na temat działań instytucji, którą reprezentuje wołała o pomstę do nieba. Niestety większość takich instytucji to tylko ciepłe posadki dla bandy nierobów. Założę się, że jakby wszyscy urzędnicy w tym kraju stracili natychmiastowo posady, to co najmniej połowa z nich nie potrafiła by znaleźć sobie normalnej pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »