NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Zespół na wesele . Który wybrać ?,


Posty: 20
Dołączył: 9 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2013r. 14:52  
Cytuj
Nie wiem który zespół wybrać . Grffitii z Janowa Lubelskiego czy Echo albo Rekord z tarnobrzega ? Ktoś się bawił na weleach z ich udziałem ? Prosiłabym o szczere odpowiedzi . Z góry dziekuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2013r. 14:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2013r. 15:32  
Cytuj
Dobry zespół na weselną zabawę CHICAGO CAFE ze stalowej woli polecam.Mają stronę internetową ,są niedrodzy i dobrze bawią gości.Kontakt tel. 792-32-77-31-e-mail;piotr@chicagocafe.com.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2013r. 22:48  
Cytuj
ja bym poleciła zespol MAY-DANCE , U MNIE GRALI I SA SWIETNI A ECHO , TEZ FAJNI CHŁOPCY ZNAM ZAŁOZYCIELA STASIA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 3 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2013r. 23:56  
Cytuj
Osobiście polecam zespół Graffiti z Janowa Lubelskiego, grał on na moim weselu , jak i ostatnio miesiąc temu u mojej siostry... Zespół naprawdę godny polecenia, grają świetne kawałki zarówno dla starszego jak i dla młodszego pokolenia jezyk Bardzo otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje... Świetny repertuar, jak i zabawy, a co najważniejsze w tym wszystkim jeżeli już robią przerwy są one naprawdę bardzo krótkie , a mam porównanie bo na kilku weselach na których miałam przyjemność być przerwy były dłuższe od czasu jaki panowie grajkowie poświęcali na granie... Jeszcze jedna istotna i dla niektórych ważna rzecz jeżeli ktoś sobie życzy przyjeżdżają grać na podwórko, badź klatkę ( wiadomo w zależności od zamieszkania) pani młodej... I równie ważna rzecz nie mają określonej godziny do której grają tzn jak niektóre zespoły przypuszczalnie do 3 a później dopłacamy stawkę od godziny... Grają niemalże do ostatniego gościa ... U nas grali do godziny prawie 5 umiech Co do reszty zespołów niestety nie pomogę bo nie znam ani nie miałam okazji być na weselu na którym grali ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 22 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sty 2013r. 05:41  
Cytuj
Zespol WILD bylismy na weselu i mamy zamowiony na rok 2014 super!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 18:57  
Cytuj
z wymienionych zdecydowanie Graffiti umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 22:55  
Cytuj
graffiti z janowa pierwsza klasa kapela byłam bawialam (i to niedawno) jak najbardziej polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 21:07  
Cytuj
Jeśli zależy wam na tym by na weselu była dobra zabawa to polecam zepsuł Matis z Niska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 21:22  
Cytuj
Również polecam zespół Matis z Niska byłam z nich w 100% zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 11:28  
Cytuj
dzięki maxeye i kicia26 za opinie, staramy się żeby wszyscy byli zadowoleni, chociaż jak już wspominałem to forum robi zespołom więcej krzywdy, niż pomaga młodym w wyborze, a z tego prostego powodu że większość negatywów to chora konkurencja, jeśli mogę coś doradzić to najlepiej młodzi idźcie na próbę albo pół godzinki na wesele gdzie gra zespół, lub sugerujcie się opinią kogoś obiektywnego nie związanego z zespołem kto był na weselu i słyszał jak zespół gra i jak prowadzi. Wracając do zespołu Graffiti z Janowa Lubelskiego mieliśmy przyjemność spotkać się w jednym lokalu ( dwa wesela w jednym lokalu ) i szczerze mówiąć możemy Ich polecić w 100% , dobry repertuar, fajna konferansjerka i widać było po parkiecie że ludzie super się bawią, pozdrowiena dla Graffiti.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 


Posty: 20
Dołączył: 9 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 12:12  
Cytuj
Dziękuję za odpowiedzi . Zauważyłam ,że w większości to konkurencja się wypowiada i nawet nie mowa o tym wątku , tylko o inne strony . Szkoda , bo zespoły które naprawdę fajnie grają zostają zaatakowane przez inne lepsze bądź gorsze to bez różnicy . Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca . Jeśli zespoły chcą się reklamować to jest tyle innych możliwości zamiast obrzucać błotem konkurencję . Chciałam to szybko załatwić i mieć z głowy ale tak się nie da jezyk Więc więcej pojeżdżę i zobaczę ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 14:25  
Cytuj
dokładnie tak jak pisałem post wyżej umiech masz racje pojedź i posłuchaj jak grają zespoły na imprezach , ja ze swoje strony mogę polecić: Comers z Sarzyny, Wild okolice Niska , Amigo z Sarzyny i wspomniane tu Graffiti, jest jeszcze super zespół z Rzeszowa , nazywa się DEMETERS, ale cena z tego co słyszłem to około 5000 zł (nie potwierdzone) ponoć nieźle gra Galeria z Tarnobrzega ale 4500 za wesele to chyba lekka przesada. Swojego nie zareklamuje bo nie chce być posądzony o reklamę przez "trole internetowe" udanego i owocnego szukania umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 


Posty: 20
Dołączył: 9 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 21:54  
Cytuj
Czesio do Was też mam się w palnach wybrać ;P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 22:08  
Cytuj
no to zapraszam w sobotę na studniówkę do Dworu Galicja na Brandwicy, bo potem już post i może nie być takiej okazji umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 16:11  
Cytuj
Witam ja bym poleciła zespół TEXAS z Janowa Lubelsakiego grają fajnie i sa bardzo tani biorą za dwa dni 1500zl i graja do ostatniego goscia. Byłam rok temu u siostry na weselu był ten zespół fajnie grali i ja również też bede mieć w tym roku ten zespół. Tu podaje numer kontaktwy 0 607-264-035 lub 0 605-451-233

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 17:04  
Cytuj
Graffiti 100%

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 17:15  
Cytuj
Moim zdaniem to prawie przy kazdym zespole mozna dobrze sie zabawic. Wystarczy miec partnerke i umiec tanczyc.

A zarcie i picie to tylko dodatki.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 17:26  
Cytuj
Agnieszko bardzo zainteresował mnie Twój post, 1500 zł. za dwa dni no to chyba nikt ich nie przebije umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 18:44  
Cytuj
Avans, avans, avans dla mnie najlepsi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »