NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Stalowa Wola - Rzeszów,
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 01:37  
Cytuj
Hehe tabor pierwsza klasa, w szczególności różowy bus w którym w środku trzyma się jedynie za pomocą taśmy samoprzylepnej lub te krótkie mercedesy, min taki jak ten co brał udział w tym wypadku w niedzielę w których to jest tak "dużo" miejsca między siedzeniami że trzeba albo siedzieć po ukosie albo z nogami pod brodą. To własnie tobie się wydaje ze dużo wiesz a tak naprawdę w d...e byłeś i g...o widziałeś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 01:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 01:43  
Cytuj
Nie dość, że pieniacz to jeszcze usiłuje być jasnowidzem smiech2
Nie podoba się różowa landrynka? To po co wsiadasz do niej?
Przecież jeździsz arcy nowoczesnymi Mercedesami z firmą Top Trans, gdzie w ofercie obok przemiłej obsługi mają do zaproponowania darmowy poczęstunek, filmy DVD i bezprzewodowy Internet smiech2
Albo szybkobieżnymi autobusami PKS marki Autosan, gdzie przekraczanie I prędkości kosmicznej (45 km/h) zdarza się bardzo rzadko, no bo jeszcze by wyleciał na orbitę ziemską.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 01:47  
Cytuj
Kiedy się jedzie w terenie zabudowanym z ilomaś tam osobami stojącymi 90 lub 100 km/h to i szybko się dojeżdza. Ciekawe czemu rozkład na ich stronce w bład wprowadza gdyż tam pisze ze czas przejazdu do rzeszowa wynosi 1h27 min a w rzeczywistości jest krótszy? Lepiej jechac 45 km/h i dojechać niż jechać z nogami pod brodą i dużą szansą nie dojechania na miejsce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 01:53  
Cytuj
Przecież rozkład kochanego PKSu także wprowadza w błąd. Podają, że dojadą za godzinę i 33 minuty, a dojeżdżają za 2 godziny smiech2
Chyba przez tę I prędkość kosmiczną. smiech2smiech2smiech2smiech2

Chłopie, nikt Ci nie broni jeździć sobie nawet furmanką 5 km/h do Rzeszowa. Czemu Ty chciałbyś zabronić ludziom podróży Marcelem? Bo od samego początku Twoje posty do tego dążą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 01:57  
Cytuj
Każdy jeżdzi czym chce tylko cięzkie jest do pojęcia taka debilna bez graniczna obrona marcela. Wy maniakalni zwolennicy to byście ich nawet bronili gdyby spowodowali jakiś poważny wypadek i który byłby z winy kierowcy busa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 02:00  
Cytuj
mireczku, gdyby babka wąsy miała to by dziadkiem była.
A tak przy okazji, Top Trans bardzo często jedzie więcej niż 90 km/h i nigdy nie spotkałem się z krytyką prędkości tamtej firmy na tym forum. Przypadek? Tylko Marcel i Marcel zły. Winny jest wszystkiemu. Nawet temu, że śnieg stopniał smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 02:06  
Cytuj
Koniec tej durnej dyskusji bo ci bezgraniczni wielbiciele marcela są najmądrzejsi, każda firma zła tylko marcelek najwspanialszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 02:13  
Cytuj
mireczku, puk puk smiech2 Jest tam kto w głowie? smiech2
Przecież to Ty cały czas próbujesz udowodnić, jaki to Marcel jest zły, nie przedstawiając w zasadzie żadnego konkretnego zarzutu (poważnego), jednocześnie wybielając i usprawiedliwiając cały czas jego konkurentów. Odbijam piłeczkę a Ty się obrażasz smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2
Chciałbyś, żebym powiedział - tak jest mireczku, masz rację, Marcel jest przyczyną nawet tego, że dziury wypadły w drodze po roztopach.
Wtedy byłbyś wniebowzięty smiech2smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 02:16  
Cytuj
Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Nie wybielam konkurenci, to ty próbujesz udowodnić jaki to marcel jest wspaniały, ze wszystko co robi to jest z myślą o ludziach i wogóle że zadna inna firma transportowa nie może sie nawet równać z nimi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 02:25  
Cytuj
Nasz PKSiak zaczyna pomalutku toczyć pianę - to dobry znak smiech2

Nie kochaniutki, niczego nie próbuję udowadniać, tylko staram się jasno i wyraźnie udzielić odpowiedzi na zarzuty wpisywane m.in. przez Ciebie. Zarzuty słabe, często wyssane z palca, które urastają w Twoich wpisach do rangi co najmniej zbrodni.
Po prostu, kłamiesz przedstawiając Marcela jako totalne zło smiech2
Albo inaczej, mijasz się z prawdą w imię .... no właśnie? Kogo? PKSu? Top Transu? Chyba PKSu, sądząc po dawnych wpisach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 02:35  
Cytuj
Właściciel marcela zapewne cieszy się że są tacy ludzie jak ty, bo własnie dzięki takim ma niezłą kasę. On ma kasę wy podróż z kolanami pod brodą lub stojaczek z nosem na przedniej szybie i każdy jest szczęśliwy, szef że ma kasę a wy że macie się czym podniecać i kogo bezgranicznie bronić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 02:46  
Cytuj
mireczku, nie rozumiem pretensji. Każesz mi nienawidzić? Zasada jest bardzo prosta. Nie podoba mi się - nie korzystam. Czy ja mam pretensję o to, że podróżujesz PKSem czy Top Transem? A co mnie to obchodzi? Wolny kraj, wolny wybór środka transportu. Można jeszcze pociągiem też jechać. Jeśli Marcel byłby zły to by zbankrutował. Natomiast Ty i podobni Tobie pieniacze chcieliby administracyjnie zniszczyć tę firmę. To nie ten system. Chociaż jeszcze dużo zostało z mentalności urzędników i władz z tamtego okresu, ale jednak dziś można się jakoś bronić, odwoływać, a potem domagać zadośćuczynienia za krzywdy. No może nie zawsze, bo takiego Kluskę zniszczyli. Ale miejmy nadzieję, że to wyjątek (nadzieja matką głupich smiech2).

A co do mnie. Może się zdziwisz, ale nie jeżdżę Marcelem smiech2
Dlatego staram się być obiektywny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie znam konkretnych przypadków. Marcel kursuje co 15,30 minut. Jaką masz pewność, że nie był to opóźniony bus z godziny 8.00?
W zimowych a nawet letnich (blokada dróg przez wypadki, remonty) warunkach opóźnienia mogą być częste.


Wiem to z tąd bo szedłem na TT o 8.55 i tym toptransem jechali ludzie którzy mają miesięczne na marcela ale sie nie zabrali bo nie byli zorientowani jeszcze ze ta ich firma wyjeżdza przed czasem a po drugie na dany kurs jest codziennie przydzielony ten sam bus. W marcelu sie kabluje na potęgę i robią to nawet kierowcy nawzajem na siebie czego byłem świadkiem



Ja tez mam miesieczny na marcela. Jezdze do RZ pare razy w tygodniu i zregoly przychodze na styk. Zawsze zdaze i nie zdarzylo mi sie od paru lat by mi bus odjechal 10 minut przed czasem, najwyzej minute wczesniej. A nawet wiecej bylo przypadkow ze przez jakies utrudnienia na drodze musialam jeszcze czekac bo bylo lekkie opoznienie. Predzej prawdopodobne jest ze nie wyjechal przed czasem tylko ze mial opoznienie i dlatego jechal o tej godzinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sbz
sbz
sbz
Posty: 5
Dołączył: 3 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 16:51  
Cytuj
Bardzo dużo tu zgryźliwości koledzy...
Również dojeżdżam do Rzeszowa codziennie... Jeżeli tylko nie spieszę się lub nie spóźnię jeżdżę Top- Transem, ale czasem również wsiadam w Marecla nie mówię, że nie... Skoro już spędzam codziennie przynajmniej 2 godziny jadąc to wolę w miłej atmosferze i tym mnie przyciągają kierowcy Top- Transu- są życzliwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 20:24  
Cytuj
dyskusja na pozimie podstawówki. Spisaliście się tutaj na tym forum i tak nic z tego nie wynika... chyba, że chcieliście ludziom kabaret urządzić, to fakt: ja się uśmiałam, czytając wasze zacne wypowiedzi. ok

A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu ; )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 17:43  
Cytuj
hej ;)
wie ktos po ile sa teraz bilety w top transie i marcelu
ze Stalowej do Rzeszowa? z gory dzieki za odp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 18:29  
Cytuj
W piątek miałam okazje jechac zarówno top transem jak i marcelem i bilety kosztują 7 zł ;) chyba że od tego dnia cos sie zmieniło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 17 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 19:22  
Cytuj
CYTAT
hej ;)
wie ktos po ile sa teraz bilety w top transie i marcelu
ze Stalowej do Rzeszowa? z gory dzieki za odp


Ktoś się właśnie powinien zająć tymi cenami w niejakim Marcelu bo oni sami nie wiedzą ile mają brać (dla ścisłości jechałem do Rzeszowa w czwartek powrót w niedzielę) i zapłaciłem 6 zł do Rzeszowa, a za mną wsiadała kobieta i ona już 7 zł więc nie wiem od czego zależy cena;) Przy powrocie w niedzielę już od wszystkich kierowca wołał 7 zł...
Moim zdaniem to jest właśnie nie uczciwa konkurencja bo cena powinna być stała i określona w jakimś okresie.
Może powinien się tym zająć Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów?


A jeszcze kierowca głośno krzyczał zbierajcie bilety 5 przejazdów szósty gratis, ale co? do kiedy? i jak? tego nigdzie na stronie nie znajdzieszumiech

A i jeszcze takie pytanie gdzie jest ten wąsaty z różowej landryny poszedł na emeryturę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2013r. 20:38  
Cytuj
Według tego co mówią kierowcy Marcela, właściciel nakazał im sprzedawać bilety po ....5zł!Strategia tego przewoźnika jest prosta: wykończyć Top-Trans i po jego rezygnacji z tej linii Marcel wróci do cen biletów po 10 zł. Monopol daje takie mozliwości.Tylko co wtedy powiedzą obecni gloryfikatorzy firmy Marcel?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lut 2013r. 20:55  
Cytuj
Haha. Od dawna mówiłem żeby tak zrobić i wreszcie Marcel poszedł po rozum do głowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2013r. 22:32  
Cytuj
Haha 5zł? Ciekawe kiedy, jechałam wczoraj i bilety były po 7 tak samo jak w topie więc mi wiem gdzie oni mają te bilety za 5

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2013r. 22:33  
Cytuj
Marcel chce wykończyć PKS i TT. Choćby obniżyli bilet do 2 zł, dalej będę korzystał z PKS. Wygodnie i bezpiecznie.

CYTAT
Przecież rozkład kochanego PKSu także wprowadza w błąd. Podają, że dojadą za godzinę i 33 minuty, a dojeżdżają za 2 godziny
Nieprawda! Czasami rano jedzie 2 godziny, ale to zależy od warunków na drodze. Dużo zależy od kierowcy. Zazwyczaj dojazd trwa od 1 godz 15 min do 1 godz 40 min. PKS musi trzymać się rozkładu, więc nie może jechać 90 km/h.

CYTAT
Albo szybkobieżnymi autobusami PKS marki Autosan, gdzie przekraczanie I prędkości kosmicznej (45 km/h) zdarza się bardzo rzadko, no bo jeszcze by wyleciał na orbitę ziemską.
Do Rzeszowa jeżdżą nowe Solbusy lub Mercedesy. Stare Autosany wysyłają po wioskach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lut 2013r. 10:00  
Cytuj
PKS SIĘ NIE DA...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2013r. 12:36  
Cytuj
CYTAT
PKS SIĘ NIE DA...

A co, zepsuł się po drodze czy zabłądził i nie dojechał do tego Rzeszowa? Czy kierowca nie wpuścił cię na pokład?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2013r. 21:18  
Cytuj
Ja się cieszę,że można do/z Rzeszowa dojechać także busem zwłaszcza sobota-niedziela bo autobusów PKS niewiele kursuje. Niemniej jednak wolę podróżować autobusem mimo,że droższe bilety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »