NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Stalowa Wola - Rzeszów,
Posty: 11
Dołączył: 21 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 14:41  
Cytuj
Wiatm Was. No ale rok temu bilet do Rzeszowa kosztował u Marcelka 5 złotych a teraz ile?? Podwyżka 100%! Ja tam jeżdzę PKS-em komfort inny a niewiele drożej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 14:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 15:59  
Cytuj
Dziwne te ceny biletów w top trans jak dziś jechałam rano do rzeszowa to płaciłam 8zl a jak wracałam po 13 to już 7 złoty to jakie 6 Wy płaciliscie i czemu różne ceny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 23:31  
Cytuj
CYTAT
Ceny, cenami, ale zaczyna się robić nieco niebezpiecznie MARCEL dziś znowu w rowie, ja nie rozumiem jak kierowcy mogą ścigać się podczas, gdy w busie mają pełny stan ludzi... to już nie pierwszy wypadek MARCELA ja tam wolę bezpiecznie dojechać do celu nawet kosztem 2 czy 3 zł...


Tylko ze to nie wina marcela tylko jeppa ktoremu urwalo sie kolo i wjechal na pas po ktorym poruszal sie marcel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2013r. 23:38  
Cytuj
CYTAT
JA jeżdże top transem wiecej miejsca ,mniej ludzi . Często wracając z Rzeszowa na Marcela stoi gromada ludzi i sie przepycha zeby tylko soe ytam zapakowac ... A na top transa lajtowo sie wchodzi uśmiech


Jak ktos jezdzi od czasu do czasu to fajnie wybierac to co pierwsze pojedzie, czy tam gdzie mniej ludzi. Ale jak ktos ma miesieczny to raczej nie bedzie placil dodatkowo by jechac czyms innym umiech A ze jezdze codziennie do Rz to zalezy mi by nie czekac niepotrzebnie na przystanku a marcel ma busy nawet co 15, 30 minut.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 28 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 12:26  
Cytuj
miesięczny w Marcelu jest droższy niż w Top-transie,nie wiem po ile mają,musiałabyś zadzwonić i się dowiedzieć.Co do wypadku Marcela,to jego nie powinno tam wcale być o tej godzinie !Wypadek był około 14:30 a Marcel o 14:30 wyjeżdża dopiero ze Stalowej,świadczy to o tym,że Marcel nie wyjeżdża zgodnie z grafikiem i podbiera ludzi wyjeżdżając wcześniej,przed Top-Transem !Tym zdarzeniem powinna zająć się Inspekcja Transportu Drogowego.Dodam tylko,że nie jestem fanem Top-Transa a zwolennikiem zdrowej konkurencji,której firma Marcel nie przestrzega dlatego zrezygnowałem z ich usłóg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 17:57  
Cytuj
punisher, co ty pleciesz? Skąd tyle kapusiowatości w naszym społeczeństwie? Z minionego ustroju? Donieść, pomówić, oczernić, oskarżyć. Najlepiej bezkarnie.
Marcel był jak najbardziej zgodnie z rozkładem. Echo Dnia podaje, że zdarzenie miało miejsce około godziny 15.00. Więc jak najbardziej prawidłowo jechał. Był to bus bisujący, czyli dodatkowy. Startując ze Stalowej Woli nie zatrzymywał się nigdzie, bo z tyłu jechał właściwy z tej godziny. Rozkładowo z przystankami Marcel ze Stalowej Woli do Jeżowego jedzie 33 minuty. A bez przystanków dojedzie znacznie szybciej.

A tak przy okazji. Konkurencja i nieżyczliwi Marcelowi ludzie non stop nasyłają różne służby państwowe i co z tego wynika? Nic. Bo wszystko jest zgodne z prawem.
Recepta na zawiść jest bardzo prosta. Należy zastanowić się jak sobie poprawić los i byt, a nie jak dokopać bliźniemu. Tą drogą daleko nie zajedziecie rodacy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
punisher, co ty pleciesz? Skąd tyle kapusiowatości w naszym społeczeństwie? Z minionego ustroju? Donieść, pomówić, oczernić, oskarżyć. Najlepiej bezkarnie.
Marcel był jak najbardziej zgodnie z rozkładem. Echo Dnia podaje, że zdarzenie miało miejsce około godziny 15.00. Więc jak najbardziej prawidłowo jechał. Był to bus bisujący, czyli dodatkowy. Startując ze Stalowej Woli nie zatrzymywał się nigdzie, bo z tyłu jechał właściwy z tej godziny. Rozkładowo z przystankami Marcel ze Stalowej Woli do Jeżowego jedzie 33 minuty. A bez przystanków dojedzie znacznie szybciej.

A tak przy okazji. Konkurencja i nieżyczliwi Marcelowi ludzie non stop nasyłają różne służby państwowe i co z tego wynika? Nic. Bo wszystko jest zgodne z prawem.
Recepta na zawiść jest bardzo prosta. Należy zastanowić się jak sobie poprawić los i byt, a nie jak dokopać bliźniemu. Tą drogą daleko nie zajedziecie rodacy.


Koleś, to ty pleciesz. Mijałem się z tym busem w lesie pomiędzy Jeżowym a Nowosielcem i był godzina około 14.35- 14.40. Czyli wg Ciebie ten bus mógł dojechać w to miejsce ze Stalówki w 10 minut?? Druga sprawa to nie był bisujący bus bo drugiego nie widziałem. Każdy kto się interesuje tematem wiec że kierowcy Marcela mają przykaz od szefa żeby wyjeżdzać ze Stalowej tak z 5 minut wcześniej. Zaobserwowałem takie zjawisko w tamtym tygodniu, o 6.25 wyjeżdza top trans a marcel o 6.30 a dziwnym zbiegiem okoliczności marcel jechał odrazu za top transem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 18:52  
Cytuj
To na bank był bus bisujący, bo kierowca który miał to zdarzenie na co dzień jeździ na innej trasie.
Nawet jeśli go widziałeś za o 14,40 w lesie to też niczego nie zmienia, bo mogło tak być, że bis wyjechał ze Stalowej Woli przed czasem jadąc prosto do Rzeszowa. To i tak nie ma żadnego znaczenia bo on się nie zatrzymuje po drodze, gdyż nie ma kasy fiskalnej.
A co do odjeżdżania o czasie czy po czy przed, to nie broń tego Top Transa, bo on stale i regularnie wyjeżdżał ze Stalowej Woli 25 po pełnej, a w rozkładzie miał 20 po pełnej np. 12,25 15,25. A 30 minut po pełnej był Marcel. To oczywiście jest uczciwe.


Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 15 na odcinku drogi krajowej numer 19 w Jeżowem. Zdarzenie miało miejsce w odległości około kilometra od stacji paliw.

PĘKNIĘCIE OPONY

W wypadku brały udział dwa samochody: Jeep kierowany przez 41-letniego mężczyznę z Rzeszowa oraz Mercedes należący do jednego z prywatnych przewoźników. Za kierownicą busa siedział 55-latek, mieszkaniec Rzeszowa.
Kierujący Jeepem poruszał się w stronę Niska, natomiast Mercedes jechał w kierunku Rzeszowa. Z nieustalonych przyczyn, kierowca Jeepa na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącym prawidłowo Mercedesem. Prawdopodobną przyczyną, z jakiej kierujący Jeepem zjechał na drugi pas ruchu mogło być pęknięcie opony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
To na bank był bus bisujący, bo kierowca który miał to zdarzenie na co dzień jeździ na innej trasie.
Nawet jeśli go widziałeś za o 14,40 w lesie to też niczego nie zmienia, bo mogło tak być, że bis wyjechał ze Stalowej Woli przed czasem jadąc prosto do Rzeszowa. To i tak nie ma żadnego znaczenia bo on się nie zatrzymuje po drodze, gdyż nie ma kasy fiskalnej.
A co do odjeżdżania o czasie czy po czy przed, to nie broń tego Top Transa, bo on stale i regularnie wyjeżdżał ze Stalowej Woli 25 po pełnej, a w rozkładzie miał 20 po pełnej np. 12,25 15,25. A 30 minut po pełnej był Marcel. To oczywiście jest uczciwe.


Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 15 na odcinku drogi krajowej numer 19 w Jeżowem. Zdarzenie miało miejsce w odległości około kilometra od stacji paliw.

PĘKNIĘCIE OPONY

W wypadku brały udział dwa samochody: Jeep kierowany przez 41-letniego mężczyznę z Rzeszowa oraz Mercedes należący do jednego z prywatnych przewoźników. Za kierownicą busa siedział 55-latek, mieszkaniec Rzeszowa.
Kierujący Jeepem poruszał się w stronę Niska, natomiast Mercedes jechał w kierunku Rzeszowa. Z nieustalonych przyczyn, kierowca Jeepa na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącym prawidłowo Mercedesem. Prawdopodobną przyczyną, z jakiej kierujący Jeepem zjechał na drugi pas ruchu mogło być pęknięcie opony.



Kolo i po co kopiujesz artykuł z gazety?? Wiem dobrze o której jechałem tamtędy a godzina przed 15 to jest szeroko rozumiane pojecie i ta godzina 14.35- 14.40 to też jest przed 15. Widać ciężko u Ciebie z myśleniem no chyba że masz jakieś udziały w Marcelu. Nie jechałeś osobiście to się nie wypowiadaj bo kopiowanie artykułów jest żenujące i kopiować każdy potrafi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 19:14  
Cytuj
Może zegarek miałeś radziecki, one chodzą najszybciej smiech2smiech2

A tak na poważnie. Co chcesz osiągnąć krytykując Marcela? Chyba wyjaśniłem wszystko dokładnie wyżej z tymi godzinami. W innych dawnych postach wyraźnie sprzyjałeś PKSowi ze Stalowej Woli, z tego co pamiętam. Więc kto tu kogo reprezentuje i ma gdzieś udziały? smiech2

Marcel na nikogo nie skarży, nie donosi, nie kapuje. Jeśli konkurencja jest tak mierna, że jedynie donosami potrafi uprzykrzyć komuś życie i nic ponadto nie ma do zaoferowania to gwarantuję, że tą drogą tej walki nie wygra. Marcela stać na to, by nawet przez rok brać ludzi po 5 zł do Rzeszowa. Ciekawe, czy konkurencja to wytrzyma smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
Może zegarek miałeś radziecki, one chodzą najszybciej smiech2smiech2

A tak na poważnie. Co chcesz osiągnąć krytykując Marcela? Chyba wyjaśniłem wszystko dokładnie wyżej z tymi godzinami. W innych dawnych postach wyraźnie sprzyjałeś PKSowi ze Stalowej Woli, z tego co pamiętam. Więc kto tu kogo reprezentuje i ma gdzieś udziały? smiech2

Marcel na nikogo nie skarży, nie donosi, nie kapuje. Jeśli konkurencja jest tak mierna, że jedynie donosami potrafi uprzykrzyć komuś życie i nic ponadto nie ma do zaoferowania to gwarantuję, że tą drogą tej walki nie wygra. Marcela stać na to, by nawet przez rok brać ludzi po 5 zł do Rzeszowa. Ciekawe, czy konkurencja to wytrzyma smiech2


Wytłumacz mi czemu ta wielbiona przez ciebie firma promocyjną cene za przejazd wprowadziła dopiero wtedy kiedy konkurencja to zrobiła, nie mogli jako pierwsi promocji dla pasażerów zrobić?? Czemu na ich stronce widnieje cena za przejazd 10 zł a brali 9 zł?? Ty jako ich wielbiciel powinieneś to wiedzieć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Może zegarek miałeś radziecki, one chodzą najszybciej smiech2smiech2

A tak na poważnie. Co chcesz osiągnąć krytykując Marcela? Chyba wyjaśniłem wszystko dokładnie wyżej z tymi godzinami. W innych dawnych postach wyraźnie sprzyjałeś PKSowi ze Stalowej Woli, z tego co pamiętam. Więc kto tu kogo reprezentuje i ma gdzieś udziały? smiech2

Marcel na nikogo nie skarży, nie donosi, nie kapuje. Jeśli konkurencja jest tak mierna, że jedynie donosami potrafi uprzykrzyć komuś życie i nic ponadto nie ma do zaoferowania to gwarantuję, że tą drogą tej walki nie wygra. Marcela stać na to, by nawet przez rok brać ludzi po 5 zł do Rzeszowa. Ciekawe, czy konkurencja to wytrzyma smiech2


Skąd ty wiesz że marcel nie skarży, nie kapuje?? Pisząc to dowiodłeś że masz jakieś udziały z marcelu bo zwykły szary pasażer nie wie takich rzeczy o jakiś tam firmach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 19:32  
Cytuj
A Ty pisząc antytezę do mojej o donoszeniu, dowiodłeś, że zarówno PKS jak i Top Trans nieustannie donoszą. smiech2 Nieładnie tak kapować smiech2

Skąd wiem. Tajemnica państwowa smiech2smiech2smiech2smiech2

Co do walki konkurencyjnej i cen. No cóż. Life is brutal. Mamy kapitalizm. Wygrywa silniejszy. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 19:34  
Cytuj
HIV wg ciebie oni są tacy wiarygodni, rzetelni to czemu pewnego dnia bus który powinien wyjechać ze Stalowej o 8.30 na Staszica był już o 8.16?? Odpowiedz jest prosta, żeby perfidnie zabrać pasażerów konkurencji ale mam nadzieję że odpowiednie służby zajmą się tą sprawą bo wyjeżdzanie Marcela tak 5, 10 minut przed co jest na rozkładzie zdarza się czesto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 19:39  
Cytuj
Nie znam konkretnych przypadków. Marcel kursuje co 15,30 minut. Jaką masz pewność, że nie był to opóźniony bus z godziny 8.00?
W zimowych a nawet letnich (blokada dróg przez wypadki, remonty) warunkach opóźnienia mogą być częste.

CYTAT
mam nadzieję że odpowiednie służby zajmą się tą sprawą


Musisz napisać kolejny donos smiech2

I tak oto proszę państwa marnowane są nasze pieniądze z podatków na nieustanne pieniactwo niektórych obywateli. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
Nie znam konkretnych przypadków. Marcel kursuje co 15,30 minut. Jaką masz pewność, że nie był to opóźniony bus z godziny 8.00?
W zimowych a nawet letnich (blokada dróg przez wypadki, remonty) warunkach opóźnienia mogą być częste.


Wiem to z tąd bo szedłem na TT o 8.55 i tym toptransem jechali ludzie którzy mają miesięczne na marcela ale sie nie zabrali bo nie byli zorientowani jeszcze ze ta ich firma wyjeżdza przed czasem a po drugie na dany kurs jest codziennie przydzielony ten sam bus. W marcelu sie kabluje na potęgę i robią to nawet kierowcy nawzajem na siebie czego byłem świadkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 23:17  
Cytuj
jak to czytam to żal mi tu niektórych osób...sciana, o czym Ty kolego piszesz jaki bus BISUJĄCY z marcela,co ty pleciesz i ze sie nigdzie nie zatrzymywał...porażka,to ciekawe skąd w tym busie znalazła sie pasażerka,która wsiadła w Jeżowem na przystanku,czyżby w czasie jazdy wskoczyła do busa?????jak nie wiesz to nie pisz głupot,że to był bus nie zatrzymujący się na przystankach...yyy...obrońca marcela się znalazł...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2013r. 23:51  
Cytuj
Tu są tacy nadgorliwy obrońcy że można stwierdzić ze dostają jakieś wynagrodzenie za to. Widać mają tępo express skoro z STW wyjeżdza o 14.30 a koło Jeżowego jest okolo 14.40 a prawda zapewne jest taka że wyjechał już gdzieś koło 14.20 bo o 14.25 jedzie top trans więc trzeba było mu ludzi podebrać. Jakies 10 minut po tym jak minałem busa to w Nisku mineła mnie straż pożarna i karetka pogotowia zmierzające w strone Nowosielca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 00:17  
Cytuj
Z waszych wypowiedzi wynika, że Marcel jest zły i zawsze we wszystkim jest jego wina. Zdarzył się wypadek a z tonu wypowiedzi wynika, że to oczywiście wina Marcela.
Były utrudnione warunki drogowe i być może wypadł jakiś kurs (w nawiązaniu do tej 8,15) celowa robota Marcela, żeby podebrać ludzi niewinnemu Top Transowi. A to nieszczęśliwy biedaczek. Tak się składa, że kurs z 8,30 obsługuje bus wyjeżdżający z Rzeszowa o 7,00. Logicznym jest więc, że nie mógł on wyjechać ze Stalowej Woli w powrotną stronę już o 8,10, skoro 16 po 8 był koło szpitala. Musiała wystąpić jakaś awaria lub utrudnienie drogowe i kursy się poprzesuwały.
Niedzielny kurs, o którym jest mowa na pewno był bisem, gdyż ten bus i ten kierowca nie jeżdżą na trasie stalowowolskiej. A to, że stanął w Jeżowem? Nie wiem, może i stanął. Bilety miesięczne może brać. Do tego kasa fiskalna nie jest potrzebna.
Nikt nie bierze na lewo ludzi, bez biletu, bo są kamery i wszystko nagrywają.
A teraz obrońcy Top Transa, sprawdźcie czy wasi kierowcy uczciwie, rzetelnie i ZAWSZE wydają bilety pasażerom? Może donosik do Urzędu Skarbowego? smiech2smiech2

Ja nigdzie nie wysyłam donosów, bo zwyczajnie brzydzę się kapowaniem. Ale niektórzy tylko w ten sposób chcą funkcjonować na rynku. Towarzysze smiech2 komuna upadła i drogą skarżenia, pisania, donoszenia nie zajdziecie nigdzie. Żeby u kogoś szukać źdźbła w oku, trzeba być samemu czystym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 00:35  
Cytuj
Oby nie było jak na Krośnie ze zostanie tylko Marcel bo tam np bilet kosztuje 11 zł a na takim mielcu konkurencja się nie daje a chodzi tu o Veolię i cenią się tylko na 8 zl w marcelu. Pewne jest to że masakra by była gdyby top trans by upadł bo marecel zapewne ceny biletów by podniósł na jakies 11, 12 zł i cześc kursów by zlikwidowali. Skoro tam taka uczciwość panuje to czemu jak mają cynk ze ITD stoi na lubelskiej na wjeżdzie do rzeszowa to skręcają w jasionce w strone lotniska, wyjeżdzają na krajową 9 i w rzeszowie jadą warszawską?? To jest nie stosowanie się do trasy przejazdu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 00:47  
Cytuj
Nie spotkałem się z sytuacją jazdy przez Rudną Małą w sytuacji gdy nie było utrudnień na DK 19.
A jeśli tak było jak piszesz to zapewne ilość osób w busie była nieco większa niż w dowodzie i kierowca nie chciał ryzykować punktów karnych. Skoro ciągle są donosy to ITD dla świętego spokoju sprawdzi. Ciekawe tylko, czemu ITD nie sprawdza autobusów PKS, a nie raz widziałem jadących w nich na szybie ludzi. Bo nikt nie donosi na PKS.
A może tak zacznijmy wszyscy na siebie donosić. Mogę np. bardzo chętnie umilić pracę kierowcom PKSu stalowowolskiego czy Top Transa i podróżując z nimi jako pasażer rejestrować wszystkie naruszenia przepisów oraz na bieżąco dzwonić do najbliższej jednostki policji np. jeśli będzie 1 osoba ponad stan. Chcecie takiej zabawy? Możemy się pobawić.



Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 00:55  
Cytuj
Gdyby tak pasażerowie marcela dzwonili na policję i i itd to sądzę ze mało który kurs dojechał by do końca. Nic dziwnego ze omija się kontrolę ITD skoro w busie stoi 13 osób w tym ze dany bus nie może nawet 1 osoby przewozić stojącej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 01:03  
Cytuj
A wiesz, że często dzwonią. Konfidenci jeżdżą i donoszą. Widocznie solą w oku jest sukces Marcela. Policja sprawdza i w 98% nic z tego nie wynika. Bo skąd dany kapuś może wiedzieć ile osób może w danym busie stać a ile nie może? Zagląda w dowód rejestracyjny pojazdu?
Marcel ma busy, w których nawet 10 osób może stać. Nie ma żadnej reguły, ile ludzi w każdym busie może stać. Oba pojazdy są z zewnątrz takie same, a mają co innego w dowodach. Ale skąd kapuś może o tym wiedzieć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 01:09  
Cytuj
Stąd może wiedzieć ze na boku busa jest wyklejona pojemność busa, ile ma miejsc siedzących a ile stojących. Ale frajerzy są ci obrońcy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2013r. 01:23  
Cytuj
No widzisz miruś jak nic nie wiesz smiech2
Chcesz być mądry a nie jesteś.
Nie na każdym busie są naklejone tabliczki, a często napisy się zamazują (zresztą podobnie jak w PKSach) oraz mogą zachodzić pewne modyfikacje (na tabliczce jest stara liczba, a w dowodzie nowa).
Jedynie dowód rejestracyjny jest wiarygodny a nie jakaś naklejka.

Jeśli chcecie konkurować z Marcelem to przyciągnijcie ludzi ceną, taborem, czasem jazdy itd. a nie pieniactwem wobec konkurencji.
To pieniactwo nic nie da. Najwyżej pęknie wam żyłka ze złości. A moloch PKS i tak upadnie i tak upadnie. Bo taka jest kolej rzeczy. Wygrywa szybszy, tańszy, skuteczniejszy w walce o pasażera.
Wy działacie na zasadzie dokopać konkurencji za wszelką cenę szukając dziury w całym, zamiast zastanowić się jak i czym przyciągnąć pasażera do siebie. Przecież nikt na siłę nie wkłada ludzi do Marcela. A wy chcecie siłą ich stamtąd wydzierać, żeby tylko poszli do was. Nie tędy droga towarzysze. TO NIC NIE DA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »