NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukamy domu dla szczeniaków, Szukamy domu dla szczeniaków
Posty: 340
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 15:13  
Cytuj

Dwa małe szczeniaki zostały przywiązane do drzewa i bestialsko porzucone w lesie. Zawiniły tylko tym, że się urodziły. Mimo, że w nocy temperatura spada do minus 10 stopni poniżej zera, ktoś nie miał sumienia i bez żadnych skrupułów porzucił żywe stworzenia na pewną śmierć.

Młody człowiek znalazł i tym samym uratował od niechybnej śmierci z wyziębienia dwa szczenięta przywiązane do drzewa w lesie. Osoba, która znalazła psy nie może się nimi zaopiekować.

Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „FUTRZAK” w Stalowej Woli poszukuje domu da piesków. Czworonogi, kiedy urosną nie będą dużych rozmiarów. Nadają się jak najbardziej do mieszkania w blokach.

Szczeniaki, które szukają domu można zobaczyć poniżej na zdjęciach: biały to pies, ciemniejsza i nieco większa to suczka.


- Bardzo prosimy o pomoc w adopcji szczeniąt!!! One już wystarczająco w życiu wycierpiały. Pieski przebywają w Kotowej Woli ale zapewniony jest darmowy transport dla osób, które zdecydowałby się je wziąć – apeluje Greta Skrzypek, szef stowarzyszenia Futrzak

Osoby, które chciałby pomóc proszone są o kontakt pod numerem telefonu 600 870 001.



ObrazekObrazekObrazekObrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 15:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 19:35  
Cytuj
Biedne sierściuszki neutralny Psiaki cały czas o Was pamiętam i szukam dobrego domu ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 21:53  
Cytuj
Jak to czytam to zdecydowanie jestem za zaostrzeniem kar wobec takich imbecyli. Co mu grozi? Kara grzywny? I to pewnie niekoniecznie.

Rozebrać takiego i pzrywiązać do drzewa, jak się uwolni to dobra jego, jak nie... Cóż jednego idiotę mniej;/

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 21:14  
Cytuj
takie piekne szczeniaczki i tak ktos ich chcial sie pozbyc zal......... ten czlowiek kto to zrobil nie ma sumienia ........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 21:21  
Cytuj
ja znalazlm sposob na moja suczke.................

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 21:21  
Cytuj
ja znalazlm sposob na moja suczke.................

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
Jak to czytam to zdecydowanie jestem za zaostrzeniem kar wobec takich imbecyli. Co mu grozi? Kara grzywny? I to pewnie niekoniecznie.

Rozebrać takiego i pzrywiązać do drzewa, jak się uwolni to dobra jego, jak nie... Cóż jednego idiotę mniej;/
zgadzam sie...............

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
Jak to czytam to zdecydowanie jestem za zaostrzeniem kar wobec takich imbecyli. Co mu grozi? Kara grzywny? I to pewnie niekoniecznie.

Rozebrać takiego i pzrywiązać do drzewa, jak się uwolni to dobra jego, jak nie... Cóż jednego idiotę mniej;/
zgadzam sie...............

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 21:25  
Cytuj
domki zglaszac sie .......takie cudne psiunie........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 21:25  
Cytuj
domki zglaszac sie .......takie cudne psiunie........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »