NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklepy z wózkami dziecięcymi,
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 10:27  
Cytuj
Witam, gdzie w Stalowej znajde jeszcze sklepy z wózkami, oprócz Milci, All4Baby, Centrum, Smerfusia i Domu Dziecka. Może w Nisku jest jakiś sklep?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 10:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 10:35  
Cytuj
ja poszukuje zwinnej i lekkiej spacerówki dla dziewczynki moze ktos ma do odsprzedania ???

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 11:33  
Cytuj
no w stalowej większego wyboru nie ma ... zostaje szukanie na allegro czy tablicy. Używane możesz też zobaczyć w komisie dziecięcym, ale z tego co kojarzę jeszcze teraz nie mają dużego wyboru spacerówek. Może bliżej wiosny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 25 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 14:50  
Cytuj
a te sklepy co wymieniłaś wyżej gdzie się mieszczą?
w Nisku nie ma takiego sklepu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 15:52  
Cytuj
Milcia koło restauracji Papryka na Okulickiego, Smerfuś na Narutowicza, All4Baby naprzeciwko Aldika, Dom Dziecka koło kina Ballada. Tak nprawde to nie ma wielkiego wyboru w tych sklepach 4 lub 5 wózków na sklep to troche za mało. Wiem ze na allegro są ale kupowanie w ciemno jest troche ryzykowne. A kierowanie się opiniami innych użytkowników to tak jak przy kupnie autaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 20:09  
Cytuj
w sklepie Dom Dziecka już nigdy ni c nie kupię, wszystko co do tej pory tam kupiłam było albo od razu feralne albo zaraz sie popsuło.... wózka bym tam nie kupiła - z resztą oni nie mają tam nic konkretnego. Ja wózek kupowałam w Rzeszowie w Małej Akademii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 20:14  
Cytuj
W Milci sprowadzaja wózki na zamówienie z różnych firm można podejśc i zapytać ja tak kupowałam łóżeczko wybrałam z katalogu i za pare dni już miałam a ceny naprawdę dobre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 20:24  
Cytuj
a jaka jest różnica między kupowaniem wózka z katalogu a przez internet, oprócz tego, że ta druga opcja będzie najprawdopodobniej tańsza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
w sklepie Dom Dziecka już nigdy ni c nie kupię, wszystko co do tej pory tam kupiłam było albo od razu feralne albo zaraz sie popsuło.... wózka bym tam nie kupiła - z resztą oni nie mają tam nic konkretnego. Ja wózek kupowałam w Rzeszowie w Małej Akademii.


Ładnych parę lat temu kupiłem wózek w Domu Dziecka. Polski. Obsłużył jedno dziecko, później drugie. Jak drugie wyrosło wózek sprzedałem i jeździł dalej u innych ludzi, ba następnie poszedł jeszcze dalej - obecnie już 9 lat od zakupu. Przez cały czas użytkowania żadnych problemów ani żadnych awarii, wózek cały czas jeździ.

Parę lat później kupiłem wózek w internecie, teoretycznie dużo lepszej firmy - bo światowej (Gr...). Miesiąc po upłynięciu rocznej (!) gwarancji (polski miał dwu letnią), wózek zaczął się sypać. A to kółko odpadło, a to pasy bezpieczeństwa się urwały, a to regulacja kąta nachylenia oparcia się zepsuła...

Także nie ma co uogulniać. Nie wszystko złoto co się świeci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 21:03  
Cytuj
internet jest bezkonkurencyjny - wszystkie foteliki samochodowe kupilam w sklepach internetowych, jakos rewelacyjna za super cene. w stalowej tego nie dostaniesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 21:16  
Cytuj
stalowiaku, bo kiedyś polskie wózki były produkowane w Polsce. teraz robione są w Chinach bądź na chińskich podzespołach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 21:41  
Cytuj
Nie wiem jak inne,ale sklep AllBaby sprzedaje też na allegro. Szukałam sklepu z wózkami w pobliżu Stalowej i tak ich właśnie znalazłam. Sprowadzili dla mnie ten wózek, który chciałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 23:38  
Cytuj
jesli moge doradzic nie kupuj wozka edrema vector. gondola mala moja corka ma 3 miesiace i ledwo sie miesci w kombinezonie. na zime jest niepraktyczny pokrowiec ma tak strasznie nisko ze trzeba kocem zaslaniac bo wieje w budzie beznadzieja. a kółka jada tak jakby sie mialy zaraz urwac. fotelik samochodowy tak samo ciasny i twardy. a daszek jest odpinany i odstaje wiatr wieje w glowke dziecka. zaluje ze kupilam a do takich najtanszych nie nalezal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2013r. 16:12  
Cytuj
Witam ja jeżdzę wózkiem ed re ma vector i jestem bardzo zadowolona moje dziecko ma 7 miesiecy i bez problemu mieści sie w gondoli(mierzyłam ja z ciekawosci ma 82 cm więc nie rozumiem jak dziecko 3 miesieczne sie nie mieści?).Wózek jest lekki i bardzo dobrze sie prowadzi poleciłam go kilku koleżankom i wiem że nie żałują zakupu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2013r. 18:21  
Cytuj
no nie wiem ale moja mała sie ledwo miesci w kombinezonie. Możliwe że jesteś zadowolona ja sie zawiodłam na tym wózku i to bardzo.neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Lis 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2016r. 14:38  
Cytuj
Teraz jest spory wybór wózków. Ja kupiłem w Terefere w City Parku ale jest też pare innych sklepów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2016r. 17:53  
Cytuj
ja ma xlander x fit , jeszcze 21 msc na gwarancji , sprzedaje bo moja juz w wózku nie jezdzi

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2016r. 18:07  
Cytuj
Hej, ja wózek kupowałam w Milci. Był z serii edrema, ale brałam ten z największą gondolą. Wózek do tej pory jeździ i służy innym dzieciom. Jest nowy sklep z art.dziecięcymi w tym i wózkami w Vivo.
Duży wybór wózków jest w Tarnobrzegu w sklepie obok szpitala. Ceny podobne jak na allegro. I obsługa naprawdę wie co sprzedaje.
Więc polecam się rozejrzeć po tych sklepach w Stalowej a na pewno znajdziesz coś dla dzidziusia. Pozdrawiam Agnieszka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2016r. 13:17  
Cytuj
w galerii prima jest sklep z wozkami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2016r. 09:47  
Cytuj
Według mnie w stalowej jak do tej pory to najlepsze wózki mają w sklepie mamo kup mi w vivo i w terefere w City parku. Jeszcze dużo jest w primie ale takie przecietniejsze. Na te z domu dziecka czy milci nie zwrocilabym uwagi. Jednak te same w sklepach internetowych można wyrwać taniej. zawsze można pooglądać w sklepie i zamówić przez Internet. Ja swój stary wózek 3 w 1 kupiłam nowy w cenie 1800 zl i sprzedalam później uzywke za 1000 obecnie mam inną sama spacerowka i oba oglądałam w Rzeszowie a pozniej kupilan przez Internet bo w stalowej takich nie było i jestem zadowolona z wyboru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2016r. 09:54  
Cytuj
Hejka jeśli chodzi o lekki dający sobie rade na wertepach wózek polecam chicco. Ale kupowany był 8 lat temu w opcji 3 w 1 przez internet. Z tego zestawu fotelik nie nadawał się do użytku dla tak małego dziecka gdyż trzeba było go sadzac i nie miał opcji leżenia. Ale spacerówka super lekka zwinna i nawet dwie córki potem w niej woził am super się sprawdził i nadal jeździ nim najmłodsza corka. Wszystko się fajnie trzyma tylko kolor troszkę wyblakl od słońca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2016r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
Według mnie w stalowej jak do tej pory to najlepsze wózki mają w sklepie mamo kup mi w vivo i w terefere w City parku...
nie zgadzam się, mają trochę ograniczony wybór firm z przewagą Adamexa. Trzeba najpierw wiedzieć czego się szuka i dopiero wtedy szukać sklepu w którym dany model jest.. w Vivo jest kilka firm a przecież producentów jest setki. My wybraliśmy wózek z firmy Bebetto (do 2000pln) bo jest wygodny i miał naprawdę dobre oceny no i nie był na stelażu na którym większość firm robi swoje wózki. Po za tym każdy szuka czegoś innego, jeden znajdzie to w vivo inny w Domu Dziecka a inny w internecie. myśmy kupili w Arce nie pamiętam nazwy sklepu, ale mieli dyzy wybór i co najważniejsze był nasz model. Cena porównywalna z internetem (wysyłka) a jest na miejscu i widzimy co kupujemy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2016r. 19:32  
Cytuj
Moim zdaniem Smerfuś jest ok. Wózki mają różne, teraz się przenieśli, więc na stanie jest więcej, bo więcej miejsca. Kupiliśmy u nich Bebetto Vulcano i choć sam wózek rewelacyjny nie jest (to akurat nie wina sklepu) - na wiejskie wertepy się nie nadaje, to obsługa była ok, a sam sklep znaleźliśmy na allegro - mieli najtaniej wystawiony wózek uśmiech Teraz gdy szukaliśmy fotelika, to Joie Stages też na pewno w tej samej cenie co na necie. Ja np. byłam zaskoczona, że w STW jest sporo sklepów z sensownymi wózkami. Jeśli chodzi o Adamexa, to z tego co pamiętam, większość wózków robią na eksport, tylko kilka jest dostępnych w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »