NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Degradacja srodowiska skutkiem turystyki,
~~nicola
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:14  
Cytuj
znacie moze, albo czy widzial ktokowiek czy na terenie gminy st.wola , oraz lasow, ląk itp istnieja NEGATYWNE SKUTKI turystyki? np. nielegalne polawianie ryb, miejsca gdzie turysci zostawiaja smieci, niszcza zielen, itd.
Macie jakies zaobserwowane przypadki?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:16  
Cytuj
Żeby te negatywne skutki występowały musi najpierw w naszej gminie istnieć jakaś turystyka jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~nicola
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:19  
Cytuj
oczywiscieumiech ale wbrew pozorom w stalowej istnieje turystyka ( piesza, rowerowa, itp), ktore niosa ze soba niszczenie srodowiska. Chodzi mi czy ktokolwiek zauwazyl takie miejsca, zdarzenia. Informacje zamieszczam w swojoej pracy dyplomowej i niestety nie moge znalezc zadnych danych w dokumentach. Mysle ze opinia publiczna bardziej mi sie przyda.umiech

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:25  
Cytuj
Leśne ścieżki rowerowe, po których krążyłem w lecie były raczej w porządku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~nicola
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:33  
Cytuj
dziekuje

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
oczywiscieumiech ale wbrew pozorom w stalowej istnieje turystyka ( piesza, rowerowa, itp), ktore niosa ze soba niszczenie srodowiska. Chodzi mi czy ktokolwiek zauwazyl takie miejsca, zdarzenia. Informacje zamieszczam w swojoej pracy dyplomowej i niestety nie moge znalezc zadnych danych w dokumentach. Mysle ze opinia publiczna bardziej mi sie przyda.umiech


Wystarczy przejść się na błonia by zauważyć nehatywne skutki turystykizdegustowany
Ludzie wypoczywający nad Sanem zostawiają tam sterty śmieci i potłuczonego szkła mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 09:44  
Cytuj
CYTAT
Leśne ścieżki rowerowe, po których krążyłem w lecie były raczej w porządku.


Szczególnie przyjemnie jest na tym szlaku krajoznawczym w strone Jamnicy umiech
Co kawałek ławeczka na której można odpocząć i kosze na śmieci a co najważniejsze jest tam zawsze czysto good

Kiedyś rozmawiałem z człowiekiem z nadleśnictwa który reperował jedną z ławek. Mówił że gdy powstał ten szlak to zniszczenia i śmiecenie było na porządku dziennym ale z biegiem lat jest co raz to lepiej ok

Czyżby społeczeństwo zaczynało nam się cywilizować ? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »