NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Przedszkole prywatne na ul.Ofiar Katynia,
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 13:07  
Cytuj
witam.bardzo prosze o opinie na temat tego przedszkola,ostatnio przejezdzalam tamtedy tylko nazwa mi umknela,dzieciak czy jakos tak.
Mam ochote zapisac tam dziecko,jesli ktos moglby napisac jak tam jest,czy jest zadowolony itp.z gory dziekuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 13:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 20:17  
Cytuj
Jak tam jest to Ci nie powiem ale tu masz strone
http://www.przedszkole-dzieciakipl.eu/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 19:38  
Cytuj
Ja tam zapisałam swoją córeczkę dwa miesiące temu i jestem bardzo zadowolona, sama z chęcią została bym w tym przedszkolu umiech jest mnóstwo zabawek edukacyjnych, sala gimnastyczna z basenem i piłeczkami, zjeżdzalnia i wiele mnóstwo atrakcji dla dzieci. Moja córka bardzo się cieszy jak tam idzie, chociaż na początku był płacz, ale opiekunki są super , jak odbieram dziecko to mi wszystko powiedzą, ile zjadła, czy się bawiła, czy zrobiła kupe itp, a to jest ważne bo wiem że się zajmuja dziećmi.Teraz niestety tydzień chodzimy, tydzień w domu z powodu chorób, no ale takie są początki w przedszkolu.Szczerze polecam, pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 15:07  
Cytuj
//moderowano// - nie na temat! - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 16:47  
Cytuj
nie rozumie dlaczego moderowano wypowiedz fankore-przecież to było na temat.:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 16:52  
Cytuj
babka strzeliła na forum kryptoreklamę, czy do dozwolone, czy administratorzy w SM mają naj... we łbach ?bo to nie pierwszy raz.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 16:58  
Cytuj
Ktoś o coś spytał ktoś odpowiedział - chyba o to chodziło? Jakby tak uważać wszystkie linki za reklamę to czy przykładowo w temacie "Uśmiechnij się" też kasować bo to reklama youtube? Zastanów się troszkę...

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 19:07  
Cytuj
dla mnie troche dziwne jest to, że zmieniło się czesne, nie ważne na ile godzin zapiszesz dziecko a i tak płacisz 450 zł. Wcześniej było więcej godzinnych pakietów, a teraz nagle 19 dzieci jest to im wystarczy teraz niech wszyscy płacą 450. W innych przedszkolach są lepsze pakiety umiech. Ciekawi mnie opinia ludzi o atosferze tego przedszkola, nie wiem jak innym ale po zdjęciach wydaje mi się, że tam jest rewia mody Pań, czy mają taki warunek czy jak ?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 22:35  
Cytuj
Agusiek,polecisz wobec tego jakies fajne przedszkole prywatne..dzieki i pozdrawiam smiech2

ps.a co do zdjec..szczerze to patrzac na fotki dajmy na to dzien babci to ..Panie faktycznie robily rewie.Razi stroj.Oj razi.Tak nie ubieraja sie przedszkolanki.Sami sobie zobaczcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 18:16  
Cytuj
Nie no proszę was jaka rewia mody? Oglądnęłam te zdjęcia i widać, że to był jakiś mały występ artystyczny z okazji dnia babci i dziadka, więc dziewczyny ubrały się ładniej. Ciekawe co będziecie mówić na ubiory nauczycielek w szkole jak już wasze pocieszy tam pójdą....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 18:18  
Cytuj
nie chodzi tylko o dzien babci i dziadka,z resztą każdy może mieć własne zdanie na ten temat umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 19:28  
Cytuj
ludzie, ale o co wam chodzi ja nic nie widze nie stosownego w ubraniu personelu tego przedszkola, to one moga ubierać sie tylko w golf i dzinsy bo są przedszkolankami, pójdzcie tam a potem sie wypowiadajcie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 19:49  
Cytuj
ktos jeszcze sie wypowie na temat..ktos kto posyla tam dziecko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 20:36  
Cytuj
smieszne sa te waszeopinie na temat "rewi mody" ja tam nie widze nic co mogloby byc zle, chyba dobrze ze panie sa zadbane i sie ubiora ladnie. Maja chodzic do pracy w dresach czy jak?? zastanowie sie zazdrosne kobiety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2013r. 10:15  
Cytuj
wyraziłam swoje zdanie, mam styczność zarówno z prywatnym przedszkolem jak i publicznym więc mam pojęcie akurat w tym temacie. Nikt nikomu nie zazdrości wrzućcie na luzsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 21 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2013r. 21:27  
Cytuj
też chciałabym się dowiedzieć więcej na temat przedszkola. oglądałam już przedszkole i pytałam o kilka spraw. pani dyrektor zapewniała, że wszystko w najlepszym porządku i dzieci zadowolone.

mnie osobiście wygląd wnętrz też się spodobał, ale przeraziła ilość schodów do pokonania, jedna opiekunka w pomieszczeniu i przeszklone pomieszczenia (ciekawe jak temperatura w lecie). dodatkowo drzwi do przedszkola były otwarte więc jako obca osoba weszłam bez najmniejszego problemu, co też mnie dosyć zdziwiło, szczególnie, że podjazd jest zwykle otwarty.

czy są na forum mamy, które mogłyby przedstawić plusy i minusy tego miejsca. mam na myśli opiekę, posiłki i przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2013r. 21:51  
Cytuj
Ja do tej pory tez niewiele wiem.poza tym ze dziecko znajomego oswiadczylo tacie ze sie nie najada bo porcje z cateringu sa b.male.Ktos moze cos wiecej napisac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2013r. 11:08  
Cytuj
Ja już pisałam, że moje dziecko tam chodzi i ja osobiście jestem bardzo zadowolona, rzeczywiście minusem napewno jest brak zabezpieczenia drzwi wyjściowych przed kimś obcym albo przed wyjściem dziecka samego z przedszkola,dla mnie to nie jest problem bo moje dziecko samo nie wyszłoby z przedszkola, ale poza tym to jak dla mnie to są same plusy. A posiłki jak posiłki z cateringu ( Kryjówka) wiadomo, że nie to co domowe, ale ja byłam kilka razy na śniadaniu i obiedzie i widziałam, że jak jakieś dziecko zjadło to dostawało dokładkę z tym nie ma problemu, panie cały czas się pytają kto jeszcze chce, więc nie wierze w to że są małe porcje, bo sama widziałam. A schodów to może i dużo, ale dzieci same po nich nie biegają, najmłodzsze idą z panią a reszta idzie za rączki. Jak przychodzę po dziecko to widać, że panie każde dziecko traktują indywidualnie o każdym dziecku potrafią powiedzieć czy było aktywne,grzeczne czy się bawiło, ile zjadło, czy robiło kupkę i co śmiesznego mówiło, widać że się interesują dziećmi i opiekują się nimi. Teraz widziałam, że się zmieniły opłaty dla nowych dzieci jestem tylko ciekawa jak będzie od września dla tych co juz chodzą, mam nadzieje, że opłaty pozostaną na takim samym poziomem bo nie chciałabym rezygnować z tego przedszkola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 21 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2013r. 11:29  
Cytuj
dzieciaki zwykle boją się same wychodzić, ale co z intruzami, do domu mi się nawet ostatnio jakiś żebrak wpakował, a dziś mnóstwo debili się włóczy po mieście. zapytam jeszcze o to panią dyrektor, chociaż trudno się tam dodzwonić.

odnośnie kosztów to niestety wysoki poziom zwykle idzie w parze z kosztami. przedszkole dla właściciela to biznes i musi przynosić dochód, w przeciwnym razie zaoszczędzi na dzieciach. kwestia pieniędzy jest zawsze najtrudniejsza :-(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 09:18  
Cytuj
CYTAT
też chciałabym się dowiedzieć więcej na temat przedszkola. oglądałam już przedszkole i pytałam o kilka spraw. pani dyrektor zapewniała, że wszystko w najlepszym porządku i dzieci zadowolone.

mnie osobiście wygląd wnętrz też się spodobał, ale przeraziła ilość schodów do pokonania, jedna opiekunka w pomieszczeniu i przeszklone pomieszczenia (ciekawe jak temperatura w lecie). dodatkowo drzwi do przedszkola były otwarte więc jako obca osoba weszłam bez
najmniejszego problemu, co też mnie dosyć zdziwiło, szczególnie, że podjazd jest zwykle otwarty.

czy są na forum mamy, które mogłyby przedstawić plusy i minusy tego miejsca. mam na myśli opiekę, posiłki i przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci.


witam, dwoje moich dzieci chodzilo do tego przedszkola przez 4,5 miesiaca, zabralam dzieci z tej placowki 28 lutego 2013 roku ( kilka dni temu). niestety zgodze sie z przedmowca, ze z bezpieczenstwem, pomimo ladnego wystroju, placowka sie mija. drzwi wejsciowe i furtka nie zamykane na klucz, czasem brama wjazdowa tez otworem swiecila. staralam sie z tym walczyc, trzy cztery dni poprawy po mojej prosbie, potem znowu po staremu, zero bezpieczenstwa w tej kwestii. ogromna ilosc schodow -wedlug mojej opinii- nie sluzy bezpieczenstwu, tym bardziej ze dzieci kazdy posilek jedza w piwnicy, wiec schodza z samej gory,w piwnicy tez jest sala gimnastyczna.
cena nie jest konkurencyjna, jesli wezmie sie chocby pod uwage fakt, ze "ladnie prezentujaca sie gama zajec dodatkowych" to fikcja. zajecia dodatkowe w cenie abonamentu to byla niescislosc, godziny ich odbywania do tej pory nie byly wypisane na stronie inter. otoz odbywaly sie one po 13tej, zumba chyba nawet jest po 14tej, po tzw."podwieczorku". dzieci o tej porze sa juz zmeczone, wg. mojej opini, slabo przyswajaja. jesli wezmie sie pod uwage fakt, ze w mysl umowy dziecko nalezy doprowadzic przed osma, to przy pierwszej strefie abonamentowej najpozniej o 13 nalezy go odebrac (4-5). w zajeciach dodatkowych nie moze uczestniczyc. a co z tymi ktorzy przychodza po 6 rano i sa odbierane okolo 13tej. tez nie skorzystaja. malo kto mysle przyprowadza dziecko na 10ta. te i wiele innych rzeczy mnie osobiscie nie odpowiadalo, zabralam z tej placowki dzieci i jest ok. po moich interwencjach, zwiazanych z niedochowaniem bezpieczenstwa w innych kwestiach widze, ze dyrekcja zakupila kamizelki, co widac na zdjeciach z ostatniego wyjscia dzieci na zewnatrz ( wyjscie poczatek marca albo ostatni dzien lutego ). brawo, nareszcie. pozdrawiam wszystkie mamy, majace podobny problem, ktore maja pewne wymagania i chca rozwoju i bezpieczenstwa swoich latorosli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 13:05  
Cytuj
CYTAT
czy było aktywne,grzeczne czy się bawiło, ile zjadło, czy robiło kupkę i co śmiesznego mówiło


Litości cool girl

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 10:33  
Cytuj
jadąc tamtędy myślałem zanim powstało to przedszkole że ktoś biurowiec sobie wybudował umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 23:09  
Cytuj
co do posiłków w dzieciakipl to wg mojej opinii porcje są ok. i jedzenie jest zróżnicowane. wielkim minusem jest to że dzieci niewiele zjadają (byłam wielokrotnie obecna na posiłku o 12tej). wynika to z niedopilnowania, braku zachecenia przez panie do jedzenia albo i braku pomocy w jedzeniu (karmienia). osobiście gdy usiadlam obok swojego dziecka i nakarmilam go zjadalo przeważnie wszystko lub prawie wszystko. a tak bez mojej obecności to dwie łyżki ziemniaczkow symbolicznie i koniec. trudno sie dziwic,że
dzieci w drodze powrotnej z przedszkola są zle i ciągną do spozywczaka. pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 3 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 07:58  
Cytuj
CYTAT
co do posiłków w dzieciakipl to wg mojej opinii porcje są ok. i jedzenie jest zróżnicowane. wielkim minusem jest to że dzieci niewiele zjadają (byłam wielokrotnie obecna na posiłku o 12tej). wynika to z niedopilnowania, braku zachecenia przez panie do jedzenia albo i braku pomocy w jedzeniu (karmienia). osobiście gdy usiadlam obok swojego dziecka i nakarmilam go zjadalo przeważnie wszystko lub prawie wszystko. a tak bez mojej obecności to dwie łyżki ziemniaczkow symbolicznie i koniec. trudno sie dziwic,że
dzieci w drodze powrotnej z przedszkola są zle i ciągną do spozywczaka. pozdrawiam


Wystarczy uczyć dziecko przez szanowną matkę samodzielnie jeść..mlotek
Za bardzo Pani przyzwyczaiła swojego Malucha, że przysługuje mu obsługa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 08:35  
Cytuj
CYTAT

Wystarczy uczyć dziecko przez szanowną matkę samodzielnie jeść..mlotek
Za bardzo Pani przyzwyczaiła swojego Malucha, że przysługuje mu obsługa


Jak się domyślam Pani dzieciak w wieku 3 lat już był samodzielny. Mistrzostwo świata. Proszę wydać poradnik to będzie bestseller a Pani będzie sławna i bogata.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »