NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
moja agamka dziwnie sie zachowuje:(,
Posty: 3
Dołączył: 10 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 10:34  
Cytuj
Ma 10 miesiecy. od okolo 2 tygodni nie robila kupy, nie wiem dlaczego co prawda malo je ale nie chudnie . malo bardzo tez sie rusza nawet kilka dni w jedny mniejscu sobie przysypia . NIECH KTOS MI NAPISZE CO MOZE SIE Z NIA DZIAC?????!!!!!!!!!!!!PROSZE!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 10:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 10:55  
Cytuj
Ja się dziwię, że Ty ją dalej męczysz. Uwierz mi, że forum internetowe nie pomoże Ci. Po prostu idź do weterynarza! Dziwię się, że jeszcze tego nie zrobiłeś/łaś...mlotek Zaraz Ci się przestanie ruszać i zrobisz temat "Kto pożyczy mi łopatę?"

myślcie ludzie.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Sie 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 08:35  
Cytuj
Do prawidłowego trawienia pokarmu potrzebuje naswietlenia dobrego jesli jej skrociłaś na okres zimowy moze tak sie dziac .Mogła sie zaczopować nalej jej ciepłej wody do wanny żeby tylko głowa była na powierzchni i masuj jej brzuszek może pomoże a nie zaszkodzi.

luuu
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 21:48  
Cytuj
O no tak właśnie pomyślałam i zrobiłam . ale niestety to nic nie dało. troszke pociągala się po terrarium i znowu w jednym mniejscu sobie pszysypia . może tto faktycznie ta zima . mają przecież sen zimowy chyba ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 11:46  
Cytuj
Agama to zwierze zmiennocieplne powinna mieć dużo światła i ciepła. W sumie nie podałaś dokładnej rasy agamy, ja miałam brodatą i ona potrzebuje dużo ciepła i zbilansowanej diety, można poczytać o tym na różnych forach internetowych, dowiedzieć się czegoś od ludzi którzy się na tym znają, bo wątpię, że tutaj ktoś udzieli Ci fachowej porady. Najlepszą rada jw. jest udać się do weterynarza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 21:00  
Cytuj
Forum polecane przez znajomego terrarystę

http://forum.dracomagazyn.pl/

ewentualnie
http://www.terrarium.pl/

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 21:12  
Cytuj
ona zimuje, to normalne.
moja też tak ma. zarówno w tym jak i w poprzednim roku. Pod koniec stycznia się wybudzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2013r. 11:37  
Cytuj
a czy Twoja agamka tez nie robila kupy tak dlugo ??
a czy sie czasem budzila i cos zjadla? bo moja sie budzi i dzien nie spi troszke pochodzi i znowu spi .. i chowa sie w te najzimniejsze mniejsce w terrarium i tam spi..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Sie 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 11:58  
Cytuj
I jak smok się czuje??

luuu
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
Ma 10 miesiecy. od okolo 2 tygodni nie robila kupy, nie wiem dlaczego co prawda malo je ale nie chudnie . malo bardzo tez sie rusza nawet kilka dni w jedny mniejscu sobie przysypia . NIECH KTOS MI NAPISZE CO MOZE SIE Z NIA DZIAC?????!!!!!!!!!!!!PROSZE!!!!

zeby odpowiedzieć na to pytanie trzeba mieć więcej danych których ty nie podałaś.
Po pierwsze jakie terrarium, jakie oświetlenie, jakie podłoże co dajesz do jedzenia, jaka temp. w terrarium, czy masz żarówkę UVB ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »