NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
szukam szkoły językowej,
Posty: 115
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 13:06  
Cytuj
szukam w Stalowej Woli szkoły jezykowej organizującej kursy angielskiego metodą Callana lub podobną

"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją." Józef Piłsudski
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 13:06  
Cytuj

"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją." Józef Piłsudski
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 22:32  
Cytuj
Z czystym sumieniem polecam British School, sama uczęszczałam na zajęcie i byłam bardzo zadowolona. Wyniosłam sporo z każdych zajęć więc i Tobie polecam. Poziom dostosują do Ciebie po uprzednim napisaniu testu, z płatnościami też nie było problemu...
Zajrzyj na ich stronę internetową http://britishschool.pl/ a nóż, widelec oferta przypadnie Ci do gustu, pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 21:36  
Cytuj
ja polecam speed english school (z własnego doświadczenia)
http://www.speed.edu.pl/
Nie wiem od kiedy wymieniona 'british school' tutaj działa, ale zaryzykowałabym stwierdzenie, że speed english jako pierwsi weszli na tutejszy rynek z metodą callana (około 2000go roku)

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 27 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2013r. 09:27  
Cytuj
Metoda Callana to szalona metoda - to porazka szkoda czasu i pieniędzy.Wiem bo doswiaczyłam tego osobiście.A jezeli wykładowca na dodatek jest nieudacznik /sepleniący mówiący z bez dykcji to katastrofa.Po takim wykładzie człowiek wychodzi pełen frustracji irytacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2013r. 22:52  
Cytuj
Ja uważam, że to bardzo dobra metoda. Fajne jest to, że skupia się na konwersacji i tego właśnie dosyć skutecznie uczy. Masz wyrobić nawyk mówienia po angielsku bez myślenia po polsku, a nie wykuć na pamięć pięciu tysięcy czasów i gramatycznych formułek...

A jeden nauczyciel nieudacznik nie może negować całej metody stosowanej od wielu lat.

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »