NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Kuchnia w Primie, to nie to co było
Posty: 5
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2013r. 23:41  
Cytuj
Szkoda cokolwiek pisać, Panowie proszę wródźcie z powrotem na Orlen ( ETANEX) bo na tamtym miejscu potrafiliście gotować, tu niestety nie potraficie.
Wolę obskurny lokal na stacji benzynowej z dobrym jedzeniem, niż ładny lokal z potrawami jedzenio- podobnymi.

Tak wiec żegna was stały ( rozczarowany) klient.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2013r. 23:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2013r. 23:55  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=706138

http://stalo(...)d=704116

http://stalo(...)d=698786

Korzystamy z opcji "szukaj".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2013r. 23:59  
Cytuj
obywatelp zachowałeś się jak rozumny człowiek i poprosiłeś kelnera o rozmowę z szefem kuchni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 08:48  
Cytuj
Nie wiem czemu w sumie ma służyć ten temat, ale zgadzam się w 100%

Ktoś w poprzednim temacie o Primie pluł, że niby waliłem ściemę z niedogotowanym ryżem i pulpetami z psiej karmy... ale nie umiał czytać ze zrozumieniem. Widzę, że coraz więcej osób narzeka na ten "lokal", więc mój przypadek nie był chyba odosobniony.

Najbardziej dziwi mnie fakt, że Prima Cafe zaraz obok ma w miarę przyzwoite desery, więc tym bardziej nie rozumiem, czemu w kuchni taka kiszka.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 09:03  
Cytuj
Jako stały bywalec etanexu nie rozumiem bo kiego to było.
Lokal był obskurny, ale jedzenie było takie że wracało się z chęcia. Teraz jest super lokal a jedzenie fatalne po dwóch próbach zrezygnowałem. Na co to było.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 13:25  
Cytuj
Dedek, zaufaj mi jestem „ rozumny człowiek”, jestem nawet wyrozumiały. Jestem tak wyrozumiały że potrafiłem zapłacić za spalony placek po węgiersku- no cóż zdarz się. Jestem tak wyrozumiały że zapłaciłem z rosół składający się z samej kostki bulionowej. Jestem tak wyrozumiały ze zapłaciłem za czerwony barszcz w którym stosunek wody i soli wynosił 1 do 1. Nawet jestem tak wyrozumiały że spokojnie odniosłem do okienka przepyszna zupkę z ponad 10 centymetrowym czarnym włosem ( ja takich nie mam). Jak widzisz jestem rozumnym człowiekiem i do tego wyrozumiałym, lecz moja wyrozumiałość się skończyła przy ostatnim „ kotlecie” , nie mam już więcej zamiaru płacić z a obiad ponad 20 PLN i go oddawać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 13:45  
Cytuj
Pragnę poinformować Was iż nie prowadzę Primy Kuchni od 1 Listopada 2012r. Myślałem o powrocie na Petro, ale niestety lokal wymaga gruntownego remontu, a Orlen nie zamierza włożonych pieniędzy odliczyć nawet od czynszu,wiec szkoda z nimi wchodzić jak na razie w jakiekolwiek umowy.Jeśli gdzieś znajdę jakiś lokal w przystępnej cenie na pewno Was moi mili i ukochani klienci powiadomię. Życzę Wszystkim Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku.Pozdrawiam KONDZIO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 13:50  
Cytuj
A z jakich powodow odszedles z Primy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 18:44  
Cytuj
obywatelp ja w innej restauracji gdy znalazłem się w podobnej sytuacji poprosiłem kelnera o podejście szefa kuchni, przyszedł kucharz, porozmawiałem z nim. Powiedziałem, że jestem rozczarowany i nie będę jadł i płacił. Zawołał swego przełożonego, chcieli zafundować mi inny posiłek za darmo. Ja już nie chciałem, ważne, że płacić nie musiałem. Im wolno źle gotować, mi wolno rezygnować. Stara żelazna zasada restauratora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lip 2013r. 17:30  
Cytuj
w Primie kuchnia jest rewelacyjna, jedna z dobrych w Stalowce, tak samo jak w Rustice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lip 2013r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
Dedek, zaufaj mi jestem „ rozumny człowiek”, jestem nawet wyrozumiały. Jestem tak wyrozumiały że potrafiłem zapłacić za spalony placek po węgiersku- no cóż zdarz się. Jestem tak wyrozumiały że zapłaciłem z rosół składający się z samej kostki bulionowej. Jestem tak wyrozumiały ze zapłaciłem za czerwony barszcz w którym stosunek wody i soli wynosił 1 do 1. Nawet jestem tak wyrozumiały że spokojnie odniosłem do okienka przepyszna zupkę z ponad 10 centymetrowym czarnym włosem ( ja takich nie mam). Jak widzisz jestem rozumnym człowiekiem i do tego wyrozumiałym, lecz moja wyrozumiałość się skończyła przy ostatnim „ kotlecie” , nie mam już więcej zamiaru płacić z a obiad ponad 20 PLN i go oddawać.


Ty frajer jesteś a nie wyrozumiały. A dodatkowo napinacz internetowy. Fajnie, że wyraziłeś tu swoją opinię i przestrzegasz innych ale trzeba było to powiedzieć kucharzowi lub właścicielowi, ewentualnie menadżerowi. A tak to wyszedłeś na frajera i cykora.
Pozdrawiam.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2013r. 19:44  
Cytuj
czy to ze zawolalby wszystkich z kuchni i powiedzial co mysli o tym zarciu zrobiloby z niego bohatera? 3 dania zamawial, 3 zjebane, po co komus cokolwiek tlumaczyc? bardzo dobrze ze sie wyzalil tutaj, tak jest szansa ze cos zrobia

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 00:00  
Cytuj
Jak dla mnie to nic nie zrobią i nic ich nie uratuje. Wiele przeciętnych restauracyjek chociaż zaczyna dobrze, żeby potem zejść z poziomu, podnieść ceny, obniżyć jakość itd... a Ci na samym starcie strzelili sobie w kolano podając badziewne żarcie za pomocą niemiłej obsługi. Zawrotnej kariery to im nie wróżę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 7 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 13:13  
Cytuj
Wlasnie zjadłam nieswierze pierogi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 15:24  
Cytuj
A co to znaczy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 16:25  
Cytuj
Ja tam byłam na rosole. Mało bo mało, nawet niezły ale to 6 zł za taką małą miskę:szok: mój kot ma większą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 18:43  
Cytuj
jak zwykle wam nie dogodzi umiech to idzcie kupic sobie mrozone pierogii firmy tesco lub inne rzeczy tego typu. Bedziecie wtedy zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 18:57  
Cytuj
Fakt, to az dziwne ze idac do restauracji czlowiek oczekuje 'zjadliwego" posilku a ktory placi. Malwa z pewnoscia chetnie placi za przypalone placki i wlosy w zupiesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 20:29  
Cytuj
Znaczy malwa widze jesteś bardzo obiektywna?
Współwłaściciel czy pracownik?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 17:28  
Cytuj
Po prostu mi ich kuchnia nie przeszkadza a wam wszystko co by nie było przesadzacie... Maja smaczne dania, fakt faktem wole Rustice umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 17:48  
Cytuj
Jedzenie w Prima Kuchnia było na prawde dobre dopóki był tam Kondzio umiech I nie zdarzyło mi sie jeść wtedy coś co by mi nie smakowało i znałam to też z drugiej strony z praktyk tam i wszystko zawsze było świeże i pyszne no ale niestety teraz już tak nie jest ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 21:23  
Cytuj
a ja tu zrobię reklamę i powiem szczerze od serca że najlepsze to są pierogi ruskie z Lasowianki polecam (nawet dzisiaj rozmawialiśmy ze znajomymi i każdy kto próbował chociaż raz przyznał że są pyszne) umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2013r. 14:49  
Cytuj
heee trzeba tam wysłac Magde Gesler .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2013r. 21:09  
Cytuj
Kuchnia w primie to dziadostwo. ostatnio jak zamówiłem karczek z grila dostałem grilowany schab;) mało tego co to za pomysł żeby sobie samemu jedzenie nosić jak chce sie zjeśc na tarasie wyżej. z żoną i dwójką dzieci miałem sobie talerze do wózka i nosidełka wsadzic zeby sie na raz zabrac;) kpina na najwyższym poziomie, nic dziwnego że pusto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »