NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Pizza,
Posty: 66
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 10:24  
Cytuj
Witam wiecie może gdzie zamówie wieczorem pizze dzisiaj??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 10:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 11:19  
Cytuj
Raczej nie mamy mocy czytania w ludzkich umysłach (a przynajmniej ja), więc nie mam zielonego pojęcia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
Witam wiecie może gdzie zamówie wieczorem pizze dzisiaj??


W kazdej pizzeri zamówisz pyszną ciepłą pizze. Co z tego, że jest to ostatni dzień roku. Ludzie specjalnie dla Ciebie i podobnych do Ciebie przyjdą do pracy i bedą pracować do 23:30 a później wyjdzie z usmiechem na ustach i przywita nowy rok umiech


Litości !

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 16:36  
Cytuj
virus, a kto szukał 26.12 jakiegoś jedzenia na tel. mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
virus, a kto szukał 26.12 jakiegoś jedzenia na tel. mlotek

Niech chwilę pomyślę ? hm.. Ja ? Wieczorem w Szczepana 95 % lokali jest otwartych dlatego szukałem umiech Wiem mój błąd przepraszam good

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 21:37  
Cytuj
co do pizzy, to robiłem ostatnio w domu korzystając z przepisu Piotrka Ogińskiego z bloga "kocham gotować"
Powiem tylko że ciasto rewelka, nie żałowałem kaszy mannej więc wyszło chrupiące, co do dodatków to można pakować co się komu podoba. Przepis na sos robiłem z koncentratu, mąki przypraw.
Dodam że czas pracy jaki należy poświęcić na przygotowanie pizzy jest o wiele krótszy niż czas realizacji zamówienia przez pizzerię.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
virus, a kto szukał 26.12 jakiegoś jedzenia na tel. mlotek

Niech chwilę pomyślę ? hm.. Ja ? Wieczorem w Szczepana 95 % lokali jest otwartych dlatego szukałem umiech Wiem mój błąd przepraszam good


No to drogi virusie: mowisz ze 26 jest wszystko otwarte dlatego mogles sobie dowolnie szukac zarcia na dowoz mimo ze swieto panstowe, koscielne, rodzinne, wszystko zamkniete, a Tobie sie kebaba zachcialo. Jak dla mnie w sylwestra wszystkie lokale są tym bardziej otwarte bo aby jedni sie mogli bawic inni musza pracowac i na tym zarobic. Takie brutalne prawo rynku. Nie wiem czy w sylwestra pizzerie sa otwarte, ale jak dla mnie ma to sens. Mnostwo ludzi bawi sie w waskich gronach na domowkach a pizza to zarełko, ktore zejdzie wtedy w kazdej ilosci czyli czysty zysk wiec dlazego autor nie mialby skorzystac z tej opcji. Moze Ty jakis sfrustrowany pracownik pizzeri jestes i nie mozesz przebolec ze w weekendy ludzie sie bawia w domach a Ty im dowozisz pieczesz lub przyjmujesz zamowienia na zarcie. Podsumowujac Twoje zamowienie na 26 grudnia bylo takie samo brutanlne jak autora na 31.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »