NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Sala Weselna,
Posty: 2
Dołączył: 21 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2012r. 19:25  
Cytuj
Witam, poszukuje sali/remizy na ok.220 osób. Nie chcę sali gdzie płaci się od osoby, chciałabym zapłacić tylko za wynajem sali. Wiem, że taka sala znajduje się w Zarzeczu (lecz do 200 osób), w Kurzynie... może ktoś się orientuje, gdzie jeszcze mogłabym szukać takiej sali? ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2012r. 19:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2012r. 18:19  
Cytuj
witam robię imprezy tego typu jak wesela i z tego co mi wiadomo to dosyć duża sala jest na zdziarach jest po remoncie ale czy zmieści się tam 220 osób trudno ocenić .robiłóam tam ostatnio wesele na 160 osób i jeszcze kilka by weszło .jest to sala gminna dlatego cena jest bardzo dobra dla wynajmójącego .spora sala w turbi tylko nie wiem jak cenowo .na bielinach czy bielińcu nie pamiętam dokładnie jest największa tylko trochę ząb czasu ją nadgryzł ale trochę pracy i jest ok itam wejdzie swobodnie jakieś 250 osób

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2012r. 11:31  
Cytuj
Witam,
w Zarzeczu wszystkich na dolnej sali pewnie by się dało zmieścić, ale może być przyciasnawo i niewygodnie. Ale myślę, że spokojnie zmieścisz 220 osób jeśli nie jest problemem umieścić troszkę stolików na balkonie - wtedy będzie swobodnie. Wg mnie to fajne rozwiązanie, pod warunkiem, że wśród gości będzie grupa ludzi, którzy nie obrażają się o siedzenie tyłem przodem, bokiem, przy oknie, nie przy oknie, przy głośniku, orkiestrze, za głośno, za ciasno itp.umiech

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 14:37  
Cytuj
Remiza w Turbi, wynajem 500zł, ogromna sala.
Jeśli jesteś zainteresowana napisz na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 22:52  
Cytuj
To moze w hotelu Magnat w Jezowem


http://www.hotelmagnat.com.pl/

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »