NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Biesiada, Biesiada
Posty: 31
Dołączył: 23 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 18:24  
Cytuj
Ostatnio byliśmy ze znajomymi w Biesiadzie. W karcie była podana śliwowica za 6 zł. Zapytałem kelnerki ile ma procent. Otrzymałem odpowiedź, że 70%. Zeby się upewnić zapytałem ponownie i otrzymałem taką samą odpowiedź. Zamówiliśmy kilka kolejek z przekonaniem, że kosztuje 6 zł. Gdy orzymaliśmy rachunek, cena za śliwowicę wynosiła 11 zł. Poprosiłem kierownika. Ten wciskał mi, że śliwowica w karcie ma 40% i nie mają jej już od roku. Natomiast sliwowica 70% kosztuje 11 zł. Tylko, że w karcie nie było rozróżnienia na 40 i 70 % i widniała jedna cena 6 zł.
Dla mnie jest to zwykłe osztustwo i maciąganie klienta. NIe było takiej informacji w karcie oraz od kelnerki.
Będąc częstym gościem, mogłem wytrzymać, że porcje zmniejszyły się o połowę, że raz podali mi zimną pizze po godzinie, a kelner chodził z nią po całej sali bo nie wiedział gdzie ma dostarczyć.
Jednak to przelało czarę goryczy i moja nogą więcej tam nie postanie.
Można sobie tylko wyobrazić ile ludzi naciągnęli w ten sposób, w szczególności pijanych, którzy nie do końca mogli zobaczyć rachunek umiech
Ciekaw jestem waszych doświadczeń i opini na temat biesiady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 18:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 18:34  
Cytuj
ja za jedzenie stamtąd podziękowałam w chwili, kiedy okazało się, że placek ziemniaczany nie jest z ziemniaków, a z puree ziemniaczanego w proszku lub czegoś takiego. paskudztwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 18:57  
Cytuj
Bo widzisz większośc osób zrezygnowała czekając godzine na obsługę. Za to siostra ma dobry sposób godzine wczesniej dzwoni i zamawia sobie wsio na za 20 minut.. przyjeżdza i jest akurat ciepłe

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 23 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 19:01  
Cytuj
No to niezłe jedzonko. Zapomniałem dodać, że mi w ramach rekompensaty zaproponowali kilka kieliszków, żebym tylko zapłacił rachunek. Poczuliśmy się jak byśmy byli alkoholikami. Masakra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 19:04  
Cytuj
Skoro w karcie dań tzw.menu była cena 6 zł.to tyle powinieneś zapłacić.
Jeśli wystawiono wyższą cenę w rachunku,należało odmówić zapłacenia.Niech kierownik wzywa Policję, a wówczas masz dowód na próbę oszustwa.Składasz stosowne zawiadomienie.
Takie postępowanie tj.oszustwo, jest przestępstwem niezależnie od wartości.
Tak samo traktowana jest próba oszustwa.Do tego możesz powiadomić PIH ,a oni też dorzucą kilkaset złotych mandatu.
PS.Podobnie jest przy zakupach w sklepie-Obowiązuje cena z półki, przy towarze, a nie wyświetlana w kasie.

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 19:46  
Cytuj
Świństwo, tak klienta obrabiać.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 20:17  
Cytuj
Mało wiecie co się tam się naprawdę dzieje.Moja kolezanka pracowała tam na kuchni i po jej opowieściach przestaliśmy tam zupełnie chodzić ze dwa trzy lata temu.Ona też popracowała jeszcze ze trzy miesiące,bo atmosfera była nie do zniesienia.Ja już zapomniałem,że Biesiada jeszcze istnieje,dziwię się,że tam są jeszcze jacyś klienci.Obsługa Biesiady powinna uczyć się od obsługi Burger Baru,bo jest bardziej profesjonalna.Przy okazji ciekawi mnie czy Burger jest Barem czy Restauracją?Na szyldzie jest napis "Restauracja Burger Bar"

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 23 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 20:54  
Cytuj
Żałuje, że nie zrobiłem zdjęcia karty oraz paragonu. Za jakiś czas podeślę tam znajomego na śliwowicę żeby sprawdzić czy się coś zmieniło. Poproszę o zrobienie zdjęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 17:56  
Cytuj
Dziwne to wszystko, skoro jest tak żle to czemu w lecie na wekend cieżko znaleść wolny stolik ?

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 18:56  
Cytuj
Byłam kiedyś z rodzinką w Biesiadziei zamówiliśmy pizze. Czekaliśmy i po 40 minutach wkońcu nam pani ją przyniosła ale niestety nie dostaliśmy sztućcy uśmiechgood po chwili czekania upomnieliśmy sięgood ale pizza byla dobra wykrzyknik:cwaniak:

Dzień bez ćwiczeń to dzień stracony!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 23 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 19:30  
Cytuj
Pewnie dlatego, że chodzą tylko na piwo hehehehe i dużo snobów tam chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »