NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Jak obliczyc ile zapłace za przedszkole?,
Posty: 31
Dołączył: 27 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2012r. 09:19  
Cytuj
Witam!
Bardzo proszę , kogoś kto się orientuje w tym temacie. Dopiero zaczyna się moja przygoda z przedszkolem, i chciałabym wiedzieć jak to jest z tymi opłatami stałymi, opłatami za nieobecność dziecka. Moje dziecko zapisane jest na 8 godzin, plus 3 posiłki dziennie lecz często choruje, czy mogę sobie sama wyliczyć ile zapłacę w danym miesiącu? I co to jest ta zaległość w nocie księgowej?, skoro płace regularnie? Bardzo proszę o pomocwykrzyknik
W uchwale RM, jest napisane:
"W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu opłata o której mowa w ust. 4 podlega zmniejszeniu w miesiące następujacym po miesiacu w którym dziecko było nieobecne, za każdy dzien absencji."

- a w ust. 4 jest mowa o dziennej stawce godzinowej, na która zadeklarowali sie rodzice, czyli w moim przypadku 8 godzin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2012r. 09:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 2 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2012r. 09:26  
Cytuj
Witam
Podam na przykladzie grudnia. Teraz powinna Pani zapłacic z gory za 19 dni grudnia czyli 19xstawka za 3 godziny minus tyle dni ile dziecko nie chodzilo do przedszkola w listopadzie x stawka za 3 godziny plus wyżywienie za mies. listopad czyli tyle ile dni dziecko chodzilo w listopadzie x stawka za wyzywienieumiech Mam nadzieje, ze cos rozjasnilamumiech Niestey nie wiem jaka jest stawka za dodatkowe 3 godziny bo moje dziecko ma tylko 2 dodatkoweumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2012r. 11:44  
Cytuj
płacisz zawsze za miesiąc z góry, jeśli dziecko będzie nieobecne kilka dni np. w grudniu to gdy będziesz płacić w styczniu to te nieobecności zostaną wtedy odliczone, musisz sprawdzic ile płatne jest od godz w tym przedszkolu i wtedy sobie wyliczysz ile mniej więcej powinnaś zapłacić. Moje dziecko np ma 2 płatne godz w jednym dniu i płacę około 150 zł za miesiąc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »