NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Przedszkole!!!- Które polecacie?,
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2013r. 11:30  
Cytuj
Domowa Akademia Przedszkolaka na Górce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2013r. 11:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
gil
gil
gil
Posty: 12
Dołączył: 17 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2013r. 14:54  
Cytuj
Zdecydowanie odradzam przedszkole nr 4 na ul. Wańkowicza (osiedle Hutnik)Znam je trochę i wiem co mówię. Dzieci nie są w nim najważniejsze tak jak powinno być w przedszkolu. Traktowane przedmiotowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2013r. 22:11  
Cytuj
Ja polecam Tęczowe Misie, a pozatym słyszałem że w Stalowej otwieraja prywatne przedszkole ciekawe gdzie i jakie ceny może ktoś coś wie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2013r. 22:41  
Cytuj
przepraszam, że nie do końca w temacie, ale może ktoś będzie się orientował - czy w Stw jest jakiś prywatny żłobek? lub do którego przedszkola można wysłac dziecko jeszcze w wieku przed-przedszkolnym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lip 2013r. 20:37  
Cytuj
Ja zapisalam moje dziecko do przedszkola Basniowy Swiat. Tam przyjmuja maluszkow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 3 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2013r. 07:19  
Cytuj
Nikt nie napisał opinii na temat przedszkola Mali Artyści. Co wydaje mi się wielkim błędem, gdyż jest to miejsce godne uwagi. Nie będę wystawiac opinii od strony finansowej, bo jak ktoś zwraca na to największą uwagę to niekoniecznie zasugeruje się innymi aspektami, a jak ktoś może sobie pozwolić to nie będzie chyba miał problemu, zwłaszcza, że ceny tych prywatnych przedszkoli są tak naprawdę zbliżone.
Wracając do tematu. Przedszkole znajduje sie w małym domku, który z zewnątrz nie wydaje sie tak przestronny jak jest w rzeczywistości. Na powierzchni zagospodarowano trzy pomieszczenia do zabaw i jedno, które służy do twórczej działalności, a gdy nadchodzi czas jedzenia jest również wykorzystywane, oczywiscie po uprzędnim uprzątnięciu.
Dużym plusem przedszkola sa panie, które tam pracują, potrafią spokojnie podchodzic do dziecięcych problemów i reagować szybko gdy może być niebezpiecznie. Niczego nie zatajają, wszelkie trudne sprawy sa na bieżąco omawiane. Jest tam również w tym momencie jedna stazystka, w sumie juz druga z kolei, ale dzięki temu dzieci, które tam sa mają wieksza opiekę.
Sale są ładne, zabawki atrakcyjne dla dzieci. Nazwa przedszkola jest w pewien sposób zobowiązująca. Dzieci są zachęcane do kreatywnego wyżywania się, ale nie ciągnięte na siłe. Wiele prac wisi w szatni. Dzieci maja okazje na próbowanie wielu technik artystycznych, ponadto podlewaja kwiatki na ogródku, w tamtym roku był mały dmuchany basen, gdzie miały okazję się pomoczyć.
Można by pisac jeszcze wiele pozytywnych rzeczy o tej placówce, ale najlepsza rekomendacją jest zadowolone dziecko. Czego wszystkim życzę umiech

A to link http://www.maliartysci.eu/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2013r. 19:42  
Cytuj
najlepsze przedszkole w Stalowej Woli to z pewnością KRAINA MAŁYCH ARTYSTÓW! zaczne od pań które są poprostu rewelacyjne super babeczki. dzieci się tam nie nudzą zawsze mają zorganizowany dzień i zajęcia. nie mówie tylko o pracach plastyczych i nauce które fakt są ważne ale też pieką ciasteczką sadzą kwiatki wychodzą często poza teren przedszkola np. do strażaków czy fikolandii. nie jest to przechowalnia dzieci tylko super przedszkole szczerze polecam z każdą sprawą można porozmawiać z paniami dogadać się ustalić wszystko. polecam!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 21 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 07:45  
Cytuj
Ja zdecydowałam się na prywatne dzieciaki.pl, dziecko chodzi tam od kilku miesięcy. Nadal przyglądam się wszystkiemu, ponieważ jak to w placówkach prywatnych zawsze „polityka” może się zmienić.
Całkiem obiektywnie mogę powiedzieć, że widzę plusy i minusy. Sam budynek…… dużo schodów i brak wiatrołapu na parterze (w zimie, po otwarciu drzwi wejściowych strasznie wieje prosto na dzieci, które przebywają w szatni), drzwi i furtka na podwórko czasem otwarta. Ale wszystko jest nowe, zadbane i Pani Dyrektor ciągle inwestuje w nowe sprzęty i udogodnienia. Koło budynku powstanie należący do przedszkola plac zabaw. Obawiałam się szklanych ścian, ale ku mojemu zaskoczeniu, w przedszkolu nie jest gorąco w lecie. Panie nauczycielki są super, zainteresowane dziećmi, a nie tylko sobą, nie siedzą za biurkiem bo go nie mają, karmią dzieciaki, które mają problem z jedzeniem, pomagają w toalecie. Na dzień dzisiejszy jest dwie Panie na każdą grupę (15 dzieci) i mam nadzieję, że tak zostanie. Organizowanych jest dużo zajęć dodatkowych. Pani Dyrektor raczej ok, bardzo się stara, ma dużo pomysłów. Jedzenie z Kryjówki, takie sobie i ciężko cokolwiek z tym zrobić, bo jedni rodzice chcą tanio inni dobrze. Według mojej opinii, biorąc pod uwagę catering nie ma mowy o jedzeniu wysokiej jakości przy koszcie ok. 7zł za śniadanie, obiad i podwieczorek. Podwieczorki w menu to totalna porażka. Na uwagę natomiast zasługuje fakt, iż Panie obiad dzielą na dwie części tj. podają jedno danie i po ok. 2 godzinach jest dopiero odgrzewana zupa. Dzieci mają szanse zjeść oba dania. Jedzenie w przedszkolu państwowym jest jednak znacznie lepsze.
Według mnie przedszkole godne polecenia, moje dziecko zostanie w nim, pomimo, iż mamy możliwość zmiany. Przedszkole jest bardzo elastyczne, wiele spraw indywidualnych można dopasować pod dziecko, o każdym problemie można porozmawiać.
Negatywne opinie Pani , której dzieci chodziły tam przez jakiś czas proszę traktować z przymrużeniem oka. Wydawało się jej, że tylko jej dzieci zasługują na uwagę, z każdej sprawy robiła ogromny problem, bardzo często i w mało kulturalny sposób, wyrażała swoje negatywne zdanie na temat innych dzieci, ich rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 20:40  
Cytuj
Jeśli chodzi o prywatne przedszkole na 'górce rozwadowskiej', to mogę powiedzie tyle, że ile razy jadę droga obok tej placówki zawsze widzę dzieciaki biegające same po maleńkim placykuu...brak zainteresowania Pań które wygodnie siedza na ławeczce zajęte plotami.... Nie pisałabym tego gdybym widziała ta sytuacje tylko raz....jednak jadąc tam prawie codziennie widzę ten obraz za każdym razem kiedy dzieci są na placyku.

Co do prywatnych placówek mam uraz...chociaz wiem,że sporo osób jest zadowolonych....z tego czy z tamtego przedszkola czy placówki...Ja nie wymagam wiele...chcę aby dziecko nie chodziło głodne i było bezpieczne ...reszty można się czepiać ale po co ? zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasowaŁO....A BO ZUPA BYŁA ZBYT SŁONA itd.

Swoje dziecko zapisałam do przedszkola państwowego i jestem bardzo zadowolona...zawsze jest najedzone bo pyszne obiadki Panie gotują i opieka jest b.dobra... co do zajęć to wiadomo trzeba zapłacić...ale to już indywidualna sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 20:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja swoją córeczkę zapisałam do przedszkola dzieciaki.pl, najlepszy standard wśród przedszkoli prywatynych i tańszy niż np. w tęczowych misiach. Moja córka chodzi tam dopiero od grudnia dzis jest jej 4 dzień, pierwszy dzień był ciężki płakała , póżniej przestała drugi i trzeci dzień też płakała , ale krótko a już dziś nie płakała. Jestem bardzo zadowolona z opieki, z organizacji zabaw i z personelu. Szczerze polecam to przedszkole wszystkim mamom, którym zalęzy na rozwoju swojego dziecka, pozdrawiam umiech



z uwaga przeczytalam wszystkie opinie o przedszkolu dzieciakipl. najbardziej mnie dziwi to, ze ktos tak bardzo wiele pisze o przedszkolu, w ktorym dziecko jest 4 dni...pozwole sobie napisac swoja opinie o tym przedszkolu...dwoje moich dzieci uczeszczalo do dzieciakipl przez 4,5 miesiaca. zgodze sie z opiniami przedmowcow, ze panie sa usmiechniete, gotowe do rozmowy i placowka ladnie wyposazona. pomimo to zabralam z niej dzieci, bo to jednak nie wszystko czego oczekiwalam. bardzo nie odpowiadalo mi to, ze zarowno drzwi wejsciowe, jak i furtka byly stale otwarte (w znaczeniu nie zamykane na klucz). jesli wezmie sie pod uwage fakt, ze placowka miesci sie przy ruchliwej drodze wiodacej do huty i sasiaduje z parkiem jordanowskim, to o bezpieczenstwo dzieci mialam prawo sie obawiac....nawet bardzo...
po drugie placowka niby daje dosc konkurencyjna cene czesnego: zumba, logo education w cenie abonamentu...niestety nie kazdego abonamentu, a o tym nikt niestety nie wspomina na stronie internetowej, nie wspomina tez o godzinach w ktorych sa te zajecia.te zajecia odbywaja sie po godzinie 13, zumba jest o 14tej albo nawet po 14tej tuz po jak to tam nazywaja "podwieczorku". jesli wezmie sie pod uwage fakt, ze w mysl umowy dziecko ma byc doprowadzone do placowki przed osma rano, to przy pierwszej strefie abonamentowej ma byc odebrane najpozniej o 13ej (4-5 godz) czyli te zajecia mu sie nie naleza. a co z dziecmi ktore przychodza na 6.30 badz 7.00. tez latwo sie moga nie zalapac bo dodatkowe sa za pozno. z reszta rano dzieci latwiej przyswajaja i wtedy to wszysko powinno byc.

w glowie nie miesci mi sie tez to, ze w imprezach typu mikolajki, bal karnawalowy, andrzejki uczestniczyly zainfekowane dzieci zarazajace, ktore przebywaly wowczas na leczeniu w domu. rodzice przyprowadzali je na 2,3 godzinki. pytalam p.dyrektor o to przebywanie chorych dzieci ze zdrowymi. pani dyrektor poinformowala mnie, ze chca w ten sposob zrobic przyjemnosc dzieciom przebywajacym na leczeniu. uszczesliwia sie w ten sposob dwoje dzieci a naraza na choroby cala reszte...moje dzieci po kazdej tego typu imprezie siedzialy w domu na leczeniu, o czym swiadczy lista obecnosci. z reszta sama bylam zaproszona telefonicznie na andrzejki, pomimo, ze trzy godziny wczesniej poinformowalam, ze dzieci sa chore, mocno kaszla. kategorycznie odmowilam. te i inne rzeczy nie odpowiadaly mi, stad zabralam dzieci i jestem spokojniejsza o ich bezpieczenstwo. pozdrawiam



a Pani też opłacała za siebie przedszkole? bo ponoć przesiadywała Pani tam całymi godzinami!!! czepiają się wszystkiego!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 05:14  
Cytuj
Nasze dziecko chodzi do DAP na górce i jest bardzo zadowolone.Zastrzeżeń nie ma,zawsze z uśmiechem tam idzie,uśmiechnięte przychodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 20 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 11:18  
Cytuj
Przedszkole nr 7 i tylko przedszkole nr 7 Jest po prostu najlepsze !!!! a reszta to tylko zwykłe przedszkola- na własne ryzyko umiech a nie warto ryzykować zdrowiem własnych dzieci umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 20 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 11:22  
Cytuj
http://www.przedszkole7.stalowawola.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 15:41  
Cytuj
bardzo fajne przedszkole nr 5 w Rozwadowie ,polecam.mama dwójki dzieci .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 09:54  
Cytuj
[cytat]Jeśli chodzi o prywatne przedszkole na 'górce rozwadowskiej', to mogę powiedzie tyle, że ile razy jadę droga obok tej placówki zawsze widzę dzieciaki biegające same po maleńkim placykuu...brak zainteresowania Pań które wygodnie siedza na ławeczce zajęte plotami.... Nie pisałabym tego gdybym widziała ta sytuacje tylko raz....jednak jadąc tam prawie codziennie widzę ten obraz za każdym razem kiedy dzieci są na placyku.

Z Twojej wypowiedzi wynika, że Pani powinna biegać za dzieckiem po placu zabaw? w takim miejscu plac zabaw spełnia wszystkie wymogi w związku z czym opiekunka nie musi po nim skakać żeby mieć na nie oko.
Skoro Pani nie biega po placu zabaw to co, zamiast siedzieć i patrzeć to powinna stać i patrzeć? A Ty jak jesteś z dzieckiem na placu zabaw to nad nim stoisz, czy razem się chuśtacie?;) chciałbym to zobaczyć;). Piszesz "małym placyku" wskaż przedszkole w stalowej woli, które ma chociaz taki plac zabaw jak ten w DAP.
Jeśli chodzi o życie przedszkolen, mój syn jest tam już pół roku, w tym czasie miał zorganizowaną imprezę urodzinową z DJ-em za darmo, poznał 6 osób z różnych krajów świata, które odwiedziły to przedszkole w ramach wymiany studenckiej i przez dwa tygodnie uczył się z nimi angielskiego, które przedszkole zapewni Twojemu dziecku takie atrakcje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 14:22  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam Tęczowe Misie, a pozatym słyszałem że w Stalowej otwieraja prywatne przedszkole ciekawe gdzie i jakie ceny może ktoś coś wie??
Witam podobno Klub malucha TM rozpoczoł zapisy dzieci żłobkowych , prosze tam zadzwonić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 18 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 15:13  
Cytuj
CYTAT
Witam podobno Klub malucha TM rozpoczoł zapisy dzieci żłobkowych , prosze tam zadzwonić


Dodając http://stalo(...)e=wyniki

Jak to podobno ?? Sądząc po ilości postów o Tęczowych Misiach informacje masz raczej z pierwszej ręki mlotek .
Nawet sam siebie cytujesz good to już chyba narcyzm. Tak czy inaczej : jest reklama ? jest .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 17:55  
Cytuj
Termin-popieram.Moje dziecko od jakiegoś czasu chodzi do DAPu i jest bardzo zadowolone.Bardzo lubi Panie które się Nim opiekują

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 13 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 14:02  
Cytuj
Kraina Malych Artystów! Tam na prawdę dużo się dzieje!!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 16:10  
Cytuj
jak najbardziej polecam Krainę Małych Artystów, fajne Panie umiech, dzieci mają dużo fajnych zajęć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 21:56  
Cytuj
często spaceruję z dzieckiem koło DAPu. faktycznie ten placyk zabaw (zrobiony zresztą całkiem niedawno) wydaje mi się dośc klaustrofobiczny, ale nie wiem jak jest w innych przedszkolach. natomiast mogę potwierdzic to, co zostało powyżej napisane - absolutnie nie uważam, by panie przedszkolanki miały za dziecmi biegac i przeszkadzac im w zabawie trzymając za rączki, ale dobrze by było, gdyby na nie chociaż patrzyły. ostatnia sytuacja z dziś, gdzie pani chyba dziergała albo robiła coś równie zajmującego, ale była tak pochłonięta swoją pracą, że dzieci by jej stamtąd powynosili, a ona by nie zauważyła - takie odniosłam wrażenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 25 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2013r. 10:12  
Cytuj
Zapewniamy wszystkich obserwatorów, że ogrodzenie DAP jest zamykane podczas przebywania dzieci na placu zabaw.

Zespół DAP

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 3 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2013r. 16:02  
Cytuj
Może wypowie się któryś z rodziców którego dziecko uczęszcza do nowo otwartego przedszkola językowego bodajże Planeta??? Cena dosyć konkurencyjna ale co za tym idzie???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 7 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2013r. 16:40  
Cytuj
Moja starsza córka chodziła do przedszkola nr 9, młodsza do nr 6. Obydwa przedszkola rewelacja. Kontakt z opiekunkami idealny. Dzieci zadowolone, uśmiechnięte. Zawsze dopilnowane by zjadły ( młodsza niejadek). Pozdrawiam z 9 Panie Marysię i Gienię, oraz z 6 Panie Małgosię i Tereskę dziękując za rewelacyjną opiekę nad córkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2013r. 21:30  
Cytuj
Czekałam na opinie o przedszkolach nieprywatnych.

Może jest ktoś, kto napisałby swoją opinię o przedszkolu nr 10. Od września moje dziecko zacznie uczęszczać do tego przedszkola. Jestem bardzo ciekawa opinii, komentarzy i wszelkich uwag rodziców odnośnie funkcjonowania tego przedszkola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »