NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Przedszkole!!!- Które polecacie?,
Posty: 25
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 09:23  
Cytuj
Proszę napiszcie swoje opinie o przedszkolach w Stalowej Woli.
Jaka jest opieka? jaki program? Jaki koszt? Jakie warunki?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 09:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 11:41  
Cytuj
Nasza mysia chodzi do przedszkoda na górce rozwadowskiej Akademia Przedszkolaka. Polecam Bardzo miłe panie wychowaczynie. Dziecko zadowolone zawsze nieche wychodzić z przedszkola jak po nią przyjezdzam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 11:53  
Cytuj
No właśnie też się zastanwiałam nad tym przedszkolem
Jakie tam są opłaty??? Wiem że mieli otwierać drugi oddział koło szkoly nr 12- 300zl z wyżywieniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 12:17  
Cytuj
http://www.domowa-akademia.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
http://www.domowa-akademia.pl/



Chyba żartujecie. Moje dziecko tam chodziło, ale bardzo krótko po tym co zobaczyłam jakie podejście ma właściciel długo tam nie pochodziło.

//moderowano
Zabronione jest publikowanie wpisów oszczerczych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 13:52  
Cytuj
To napisz prywatnienie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 14:41  
Cytuj
Nie wiem w jakim wieku masz dziecko, ale mój synek (2,5 roku) od marca chodzi do klubu Tęczowe Misie. Oboje jesteśmy zadowoleni, codziennie mają jakieś zajęcia, dodatkowo tańce i angielski. Cennik tutaj: http://teczowe-misie.pl/cennik.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 10:10  
Cytuj
Ja swoją córeczkę zapisałam do przedszkola dzieciaki.pl, najlepszy standard wśród przedszkoli prywatynych i tańszy niż np. w tęczowych misiach. Moja córka chodzi tam dopiero od grudnia dzis jest jej 4 dzień, pierwszy dzień był ciężki płakała , póżniej przestała drugi i trzeci dzień też płakała , ale krótko a już dziś nie płakała. Jestem bardzo zadowolona z opieki, z organizacji zabaw i z personelu. Szczerze polecam to przedszkole wszystkim mamom, którym zalęzy na rozwoju swojego dziecka, pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 10:28  
Cytuj
Dziwne, wszyscy polecają tylko przedszkola prywatne. Najwięcej do powiedzenia mają użytkownicy forum z małą ilością wpisów.
Pachnie kryptoreklamą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 11:59  
Cytuj
No właśnie tak się zastanawiam nad Dzieciaki.pl
Oferta wygląda bardzo zachecająco rzeczywiscie w porównaniu do innych ofert cena jest niezła a dużo tam sie dzieje. Angielski i Zumba w cenieumiech
Może macie jakieś opinie na temat tego przedszkola???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
Dziwne, wszyscy polecają tylko przedszkola prywatne. Najwięcej do powiedzenia mają użytkownicy forum z małą ilością wpisów.
Pachnie kryptoreklamą...


Do przedszkoli państwowych nabór jest wiosną, więc uznałam, że chodzi o prywatne.
Starsza córka chodzi do państwowego nr 6 i również jestem z niego zadowolona umiech Koszt trochę mniejszy, ale godzinu już nie tak elastyczne, jak w prywantym. Szkoda, że pytający nie sprecyzował o jakie przedszkole mu chodzi.
Nie posądzaj każdego o kryptoreklamę - nawet Ci z dużą ilością wpisów, kiedyś mieli ich mało ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 12:29  
Cytuj
Tak Tak
Dziecko 3 letnie. chodzi już do prywatnego przedszkola, ale chce go przenieść. Poprostu szukam i chciałabym znać opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 14:23  
Cytuj
Witaj,
Mój synek chodzi do Dzieciaki.pl i polecam tą placówkę. Jest nowa, czysta, świetnie wyposażona, niewielka (co jest jej zaletą).
Pani Dyrektor bardzo stara się aby dzieci miały zapewnione różne atrakcje - wizyty gości, język angielski z tablicą multimedialną, zajecia z lego, zumba z panem Markiem, teatrzyki, kino itd. a to dopiero grudzieńumiech)
Grupy są nieliczne, więc dzieci są bardziej dopilnowane niż w przedszkolach państwowych. Ceny przyzwoite jak na placówkę prywatną!
Najlepiej jednak kierować się intuicja i serduchem - samemy trzeba pojechać, porozmawiać, zobaczyć i podjąć decyzjęumiech
Pozdrawiam światecznie wszystkich "za" i "przeciw".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 16:19  
Cytuj
Polecam przedszkole nr 1 na ul Niezłomnych moja córka chodziła tam 4 lata i było świetnie,tez zajecia dodatkowe fajne panie........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 17:39  
Cytuj
Witam mój synek uczęszcza do klubu malucha tęczowe misie i jest zadowolony zdażyło sie na początku że płakał 2-3 razy ale tylko na początku. Teraz nie ma ochoty wracać do domu , nie zmieniam na inne bo dziecko poprostu tam lubi przebywać. A państwowe odpada nie mam przebićia. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 08:23  
Cytuj
nie tylko w prywatnych przedszkolach jest dużo zajęć dodatkowych, moje dziecko chodzi do państwowego i z zajęć dodatkowych ma rytmikę, angielski, zajęcia sportowe i zumbe. Więc liczba dodatkowych zajęć nie jest zależna od tego czy przedszkole prywatne czy państwowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 10:32  
Cytuj
4,5 letnia córka chodzi do 9ki i jest zadowolona.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 23:21  
Cytuj
Ja również POLECAM przedszkole Dzieciaki.pl. Panie są uśmiechnięte i zawsze znajdą czas aby porozmawiać z rodzicem o ich dziecku. Przede wszystkim moja córka jest bardzo zadowolona,a myślę, że to najbardziej cieszy rodzica. Wiadomo na początku był płacz, ale po tygodniu dziecko zaczęlo wchodzić do przedszkola z uśmiechem. Bardzo miła atmosfera, warunki super.Bardzo miła i sympatyczna Pani Dyrektor:-)Gdybym jeszcze raz miała wybierać przedszkole dla dziecka, na pewno wybrałabym właśnie to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 12:12  
Cytuj
Ja polecam przedszkole integracyjne nr 12, moje dziecko tam chodzi i jest bardzo zadowolone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 20:20  
Cytuj
w "9" dwie pociechy - nie narzekam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 20:25  
Cytuj
Najlepsze przedszkole jest w Rozwadowie po sąsiedzku prawie z panią szklarz, przy głównej drodze między Rondem, a zajezdnią autobusową. Dokładnie tuż przed szklarzem :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2012r. 10:30  
Cytuj
9 najlepsze ! Panie pracują tam na cały etat i podwieczorki są "robione", treściwsze ,często pieką dzieciom różne pyszności i mam pewnosc ze dziecko nie chodzi głodne . Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2012r. 13:02  
Cytuj
pewnie ze 9 moja mala chodzi 2 rok i zmiana na lepsze o 180stopni
pozatym dzieci na podwieczorek czesto jedza ciasto swojej roboty i gofryitp.panie nie sa zandarmami jak w innych przedszkolach wpuszczaja do sali przed osma i mozna sie spoznic po dziecko jak cos wypadnie,nie robia tragedii polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 12:18  
Cytuj
ponagle temet ponieważ Coś sie popsuło przedszkole na górce rozwad...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 12:27  
Cytuj
Dlaczego??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »